Planet Golob

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.933
4.201
113
Veze in poznanstva imas ali pa ne. Za hrano in dohtarja bom v vrsti stala, ce bo treba... Ni druge... Tudi za učitelja, ce lohk verjames. Za moje otroke. Jaz sem prisla, kamor sem imela namen. Se dokaj na lahek način, upam da se ne bo do kraja se to razkajfalo, dokler ne končajo se moji...
Praviloma, če imaš denar ni treba v vrsti stat.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.044
3.931
113
Praviloma, če imaš denar ni treba v vrsti stat.
Ja no.
Samo za bolniško odpret pa še vedno rabiš osebnega zdravnika.

Plus tega pride povprečnega Alteraša ta storitev 400€ mesečno in sedaj naj to še enkrat plačaš???

Mogoče pa je čas za posebno zavarovanje za bolniško, ki bo seveda nižja kot sedaj in dobiš za bolniško recimo minimalno plačo.
Ostalo kaj pa je več pa narediti privatna zavarovanja.

Prvi mesec( v koledarskem letu) pa plača delodajalec tako kot do sedaj.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.933
4.201
113
5 ur je trajal rave party, pol so pa zaprli.

Pa kje je glavni DJ Štrenasti zakaj ne pride mal taktov dajat, folk pravi da ga zebe, vsaj malo extasija bi jim lahko privoščili?
:valjamse:

Še to še za koncesijo več ni zanimanja. Top of the top. Venezuela in Koridiš...
Aja še to PZZ ja ni več... seveda samo navidezno, plačuje se pa še...

kmeri in nebuloze....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.773
3.499
113
Ste opazili razliko med represivnimi časi, ko se je prepovedovalo zbiranje ljudi in tem sedaj pred zdravstvenim domom. Ljudje si želijo priti na zrak in se podružiti. Nihče nikogar ne odganja ali še huje zaplinjuje.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.335
2.317
113
SV SLO
1727792103822.png

Nekoč smo tako stali v vrsti za plin, premog, pralni prašek, banane, bencin, za prestop meje z Italijo, Avstrijo, za naročilo P126, Katrce, stoenke, tas golfa,.... No Jugonostalgiki so v sedmih komunistih(nebesih ampak so neverni) ob takšnih prizorih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N