Peugeot 508 montaža Android radia

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.153
113
kot vsak drug radio za spomin
vidim da nimaš pojma
saj sem nekje dal podatke o porabi v standby in ko je povsem off (uradne)
to ti mesece ne more skurit baterije
Imaš prav, nimam pojma, ker GA NE RABIM IMETI.:cool:
So inženirji v tovarni to vse naštudirali, da deluje in ne rabim jaz študirat ali mi bo kitajc sprazil baterijo ali ne.
Kot rečeno: me veseli, da ti uživaš v tem, ni pa potrebno tega predstavljat kot suho zlato.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Imaš prav, nimam pojma, ker GA NE RABIM IMETI.:cool:
So inženirji v tovarni to vse naštudirali, da deluje in ne rabim jaz študirat ali mi bo kitajc sprazil baterijo ali ne.
Kot rečeno: me veseli, da ti uživaš v tem, ni pa potrebno tega predstavljat kot suho zlato.
od montaže naprej imam mir in vse lepo deluje in se ne ubadam npr. z neumnostmi, če naprava žre baterijo...

ja, v tovarni so naštudirali, kitajci pa tudi

na kitajskem delajo original radio in aftermarket modele

tega v evropi ne spravimo več skupaj

to kar imam montirano je v primerjavi z originalom čisti diamant
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.153
113
od montaže naprej imam mir in vse lepo deluje in se ne ubadam npr. z neumnostmi, če naprava žre baterijo...

ja, v tovarni so naštudirali, kitajci pa tudi

na kitajskem delajo original radio in aftermarket modele

tega v evropi ne spravimo več skupaj

to kar imam montirano je v primerjavi z originalom čisti diamant
Važno da ti dela in da si ti zadovoljen :aplauz: :cool: . Tisto glede tega, da delajo na Kitajskem, je pa podobno kot ko lastnik Škode reče, da je kupil Audija za nižjo ceno. Itak je vse isto, nje? Sam sebe farbaš, če to verjameš.
Imam dovolj izkušenj s Kitajci, tako da mi je vse jasno. Še najbolj to, da tudi Kitajci res dobre robe ne prodajajo več za enega belega in enega črnega.
Recimo tipičen primer so droni. DJI predvidevam, da se delajo tudi na Kitajcem. Je pač cena x2 ali x3 od nekih kitajcev, ki kvazi imajo iste lastnostni. No, kolega stalno leta z DJIjem in uživa na polno, jaz sem pa mojega ''diamanta'' top of the top, prodal po enem letu (od tega je bil 11 mesecev v predalu) za drobiž, ker mi je živce žrl.
Kolega je tudi vgradil diamant od Kitajca v svoj avto (ne tisti z Apple CarPlayem :)), pa mu je po nekaj mesecih crknil. Kitajc se mu itak ni javljal.
Tako da, uživaj. Farbaj pa kar sebe, vsaj mene ne rabiš.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Važno da ti dela in da si ti zadovoljen :aplauz: :cool: . Tisto glede tega, da delajo na Kitajskem, je pa podobno kot ko lastnik Škode reče, da je kupil Audija za nižjo ceno. Itak je vse isto, nje? Sam sebe farbaš, če to verjameš.
Imam dovolj izkušenj s Kitajci, tako da mi je vse jasno. Še najbolj to, da tudi Kitajci res dobre robe ne prodajajo več za enega belega in enega črnega.
Recimo tipičen primer so droni. DJI predvidevam, da se delajo tudi na Kitajcem. Je pač cena x2 ali x3 od nekih kitajcev, ki kvazi imajo iste lastnostni. No, kolega stalno leta z DJIjem in uživa na polno, jaz sem pa mojega ''diamanta'' top of the top, prodal po enem letu (od tega je bil 11 mesecev v predalu) za drobiž, ker mi je živce žrl.
Kolega je tudi vgradil diamant od Kitajca v svoj avto (ne tisti z Apple CarPlayem :)), pa mu je po nekaj mesecih crknil. Kitajc se mu itak ni javljal.
Tako da, uživaj. Farbaj pa kar sebe, vsaj mene ne rabiš.
govorim ti iz svojih izkušenj, če imaš ti drugačne, prav, samo ne pisat pravljic o baterijah
cene že dolgo niso več kitajske za tak sistem

po dveh letih nimam pripimb nad kitajcem...
 

jerry161

Zelenc'
10. jan 2008
25
0
1
se enkrat se javljam .moj junsun zdaj dela kot treba.nasel sem jedro problema nedelujocega can busa.ni bil priklopljen konektor.zdaj dela vse ni bilo treba nic nastavljati obvolanske ,temperatura ,diagnostika.edino kar me pa se moti je stalno vnovicno nalaganje androida ob vzigu.nasel sem stand by a ima samo max nastavitev 60 min.a je to mogoce zaradi varnosti pred spraznjenjem akumulatorja.a obstaja v nastavitvah daljsi cas 12 24 h.na radiu je plus od kljuca kontakta in stalni plus.tako da bi moral biti radio stalno pod napajanjem.ce se kaj zastopim android je ene vrste racunalnik ,ce je racunalnik v sleep modu ko ga vklopis vse zadnje takoj dela brez nalaganja.avto je pegueot 508.kaj daje koda 8878 vec od8888.lp in hvala tomaz
Zdravo,

Zanima me sedaj tvoja izkusnja z Junsunom, bi priporocal ali ne?

Na mojem Pugiju je crkno ekran. Sedaj malo raziskujem ali po novem ekranu ali celo po android navigacijah z ekrani, ki so v kompletu. Na videz zgleda super...cena je 100eu gor ali dol...kaj svetujete?