Čistilne pištole

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.363
328
83
Ljubljana
Imam izkušnje z Tornadorjem Black.
Imam izkušnje z "fejk" tornadorjem in ti povem da vsak eour je stran vržen. Kupi original ali pa si ga raje sposodi če ga redko rabiš
 
  • Všeč mi je
Reactions: dwight

dwight

Pripravnik
29. nov 2013
210
9
18
Hvala za odgovor. Ne potrebujem nujno zato tudi ne razmišljam več o nakupu.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Sem ravno v nakupu tornadorja ali ekvivalenci.. Prejle sem govoril z kolegom kateri ima oba.. Pravi, da je za originalnega škoda denarja, ker je preštorast, dela pa isto kot kitajski za 1/4 cene. Za tistih par eurov kolikor stane china numba won bi probal preden porinem 150e za original.. Koliko odtehta posodica? Načeloma mi ni problem imeti šprico v drugi roki in špricat zraven..


oriđiđi: https://juvi.si/avtokozmetika/tornador/z-020rs-tornador-black-rs.html?___SID=U

vs.

china numba wan:

 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Ja, dela čudeže.. edino vprašanje je to, če se splača dat 100e več za original.
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
902
152
43
Lahko to malo razloži, kako to deluje oz. kako čistiš? za laike :)

predvsem za sedeže..., postopek - kaj so potem sedeži vlažni?

Hvala.
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.363
328
83
Ljubljana
Vsako globinsko čiščenje spusti v vlakna določeno vodo/čistila. Večinoma so ph nevtralna in razgradljiva (encimi) , Ampak avto bo rabil še vedno nekaj časa da se posuši, zato jaz delam globince večinoma med majem in oktobrom. Če boš celo notranjost full blast naredil z tornadorjem, računaj da bo avto moker še neka časa. Če imaš kontrolirano okolje (ogrevano garažo) tisto ni problem, narediš v petek v ponedeljek imaš suho.
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
902
152
43
Vsako globinsko čiščenje spusti v vlakna določeno vodo/čistila. Večinoma so ph nevtralna in razgradljiva (encimi) , Ampak avto bo rabil še vedno nekaj časa da se posuši, zato jaz delam globince večinoma med majem in oktobrom. Če boš celo notranjost full blast naredil z tornadorjem, računaj da bo avto moker še neka časa. Če imaš kontrolirano okolje (ogrevano garažo) tisto ni problem, narediš v petek v ponedeljek imaš suho.
Hvala za info!