Peugeot 508 montaža Android radia

15. jan 2019
1.434
478
83
Prav si rekel izgleda. Da ne bo pomote sam imam kitajca ampak za jurja ti radio vili tak sistem nastima, da tudi poslusas kaksen komad. Ne samo na youtube pop design gledaš.

Nisem razumel. Kakšen radio vili?

Muzika mi je zadnja skrb, čeprav je zvok boljši kot v original radiu, mp3 poslušam, radio.

Bolj mi je važna navigacija, kjer pa je izbira neomejena, napram originalom, kjer se je treba stalno izkašljat za nove mape, pa še to potem vse ne dela kot mora (radarji itd.).

Pa mislim, da ni to poanta te teme, ampak da si delimo izkušnje pri montaži in napravah, ko se je nekdo že odločil za kitajca in ne za radio vili.

Gargy

Guru
17. avg 2007
4.426
1
1.219
113
okolica Maribora
Tu ti dam čisto prav. Dost sem na cesti in redno srečujem premije ranga 60k navzgor, najnovejše letnike, bling bling, S-line, M paket, AMG paket... in potem Garmin nabit na šipo... Priceless

• Haha
Reactions: brane_new in RoMeX

Pepe

Guru
20. sep 2007
10.646
1.594
113
Lep projekt.
Po mojem bodo na take projekte obsojena tudi vozila, ki so prodana letos in imajo podporo za AA in podobno.
Ne verjamem, da bo HW letnika 2020/21 sposoben čez 10 let goniti kako visoko uporabno povezljivost. Kaj šele čez več kot desetletje. Razen, če nas bo država nekako prisila, da gre malo starejše v prešo. Slednje ni izključeno. Neumnosti je v politiki EU dovolj.

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
6.814
204
63
v leru
navi-guru.blogspot.com
Snecer, če se ti da primerjaj še kvaliteto zvoka med original radijem in kitajcem, ker slednji načeloma nimajo nikoli takšnega zvoka kot je z original radijem. Glede na to, da v pežoju 508 original spodobno igra (basi, visokotonci) bi mi bila kakršna koli izguba tukaj lahko kar jeziček na tehtnici.

• Všeč mi je
Reactions: McGiver
15. jan 2019
1.434
478
83
Snecer, če se ti da primerjaj še kvaliteto zvoka med original radijem in kitajcem, ker slednji načeloma nimajo nikoli takšnega zvoka kot je z original radijem. Glede na to, da v pežoju 508 original spodobno igra (basi, visokotonci) bi mi bila kakršna koli izguba tukaj lahko kar jeziček na tehtnici.
To bo težko, ker ne vem, kako je bilo prej :)

Za Megana pa lahko rečem, da je kitajski nadomestek bistveno boljši zvok...

What is the function of a built in DSP audio processor? It is a digital signal processor allows you to independently control many different aspects of each speaker within your custom car audio system. You can perform different tuning tasks with a DSP such as controlling time alignment to create an excellent center image, you can tune crossovers to send only certain frequencies to tweeters, mid range speakers, mid bass speakers and subwoofers, and you can control an equalizer to tune each speaker to a target level response.

1616162959638.png

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
6.814
204
63
v leru
navi-guru.blogspot.com
Dobro no, eno je opis in teorija kitajca, drugo je realnost. Načeloma še nisem videl kitajca, ki bi igral bolje od original radia, je pa res, da sem imel večinoma izkušnje s kitajci "prejšnje" generacije, torej wince ološ (primer Junsun v mojem drugem avtu, kopija RNS510) ali kakšen poljski Blow.

• Všeč mi je
Reactions: sad

McGiver

Guru
14. avg 2009
13.470
3.727
113
Tudi android 9/10 z zunanjim DAB+ ni glih briljanten pri zvoku, da FM sploh ne omenjam.

15. jan 2019
1.434
478
83
FM je itak tema pri kitajcih, to je jasno. Tisti ki mu je to pomembno, nima kaj počet s kitajcem, razen da dokupi DAB modul..

v bistvu tudi dab ne rabiš...

tethering ali 4g v kitajcu in slušaš vse postaje... dober zvok

tomB

Zelenc'
6. jul 2021
2
0
1
kot gledam tukaj vase opazke glede na kitajce.kje pa so originali narejeni!na svojem multivanu sem leta 2016 dal android kitajca ker je original blaupunkt umrl.rezultat dosti boljsi zvok,gps mape vse komande vw delajo,kamera spredaj zadaj,fm in dab radio .to se pravi 5 let mi deluje super nobenih tezav za 160 e in seveda moje delo.res pa je da takrat je bil problem s plug in kabli tako da si moral vec stvari povezovati na drug nacin.pa pustim to da se vrnem k mojemu pegueotu 508 in junsunu ki mi odlicno dela le ne vem kaj sem usral da ne delajo obvolanske in konzola lp tomaz

tomB

Zelenc'
6. jul 2021
2
0
1
a ti mora dati prav 508 na zbiro da dela.na 127 rcz ni 508 a moram na drug psa kodo nastaviti lp tomaz