Okrvavljen Trump - Varnostni incident na zborovanju

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.589
-215
113
Ja ker forumski mujoti enacijo danasnje kristjane z danasnjimi islamisti (ki so isti kot pred 500 leti...


Kalbo napisal, da so in da ubijajo, zato sem napisal tisti post, ker ne poznam primerov, da bi še danes kristjani tamanili druge..kot pravim, mogoce sem spregledal..

vseeno. pobili so ogromno ljudi, pa je sedaj kar vse odpusceno al kaj?
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.146
2.762
113
Lublana
Obišči stran
Si ziher? To za radikalnost islama? Ne bit preveč. V imenu boga ubijajo in so ubijal fanatiki vseh ver, še posebno glavnih.

Nikjer nikoli nisem rekel ali napisal, da fanatiki drugih ver niso ubijali ali bili tako ali drugače odgovorni za različne zločine. Ampak islam je trenutno največje sranje in vedno bo, dokler bo obstajal. Pa naj bo tam kjer je domač. V Evropi ga pa res ne potrebujemo. Ne potrebujem sicer nobene takšne religije ampak prvo moramo zstret islam potem pa še ostale.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.413
9.364
113
Nikjer nikoli nisem rekel ali napisal, da fanatiki drugih ver niso ubijali ali bili tako ali drugače odgovorni za različne zločine. Ampak islam je trenutno največje sranje in vedno bo, dokler bo obstajal. Pa naj bo tam kjer je domač. V Evropi ga pa res ne potrebujemo. Ne potrebujem sicer nobene takšne religije ampak prvo moramo zstret islam potem pa še ostale.
Potrebujemo ga ravno toliko kot ksenofobna predavanja od osemke. Česar ne potrebujemo so zdolgočaseni razvajeni mladci, ki dejansko mislijo da se v Evropi dnar tala vsakodnevno, da lohk delaš kar hočeš itd. Nima pa to kake divje povezave z islamom samim.
Tko da še enkrat, trenutno so največje sranje fanatiki, ki v imenu islama delajo svinjarije, islam je tukaj v popolnoma enakem položaju kot drugih nekaj pravljic, odvisno kdo interpretira. Se je pa za vprašat kdo je sproduciral vse vojne, ki so povzročile te fanatike (bo tema o Trumpu kar prava). Za to je treba pa mal več kot samo glavo iz peska potegnit, ali v primeru razgledanega B81 pomolit glavo čez svoj prag razgledanosti.

Sej drugač ni treba daleč, tko po kilometrih kot letih, do šova v živo, kako vera sproducira klanje.
 

B81

22. jul 2007
36.309
10.128
113
Tak ja rabimo enega da malo upravici pizdarije ces vsi so isti :bonk:
Noces pa omenjat, da zivimo danes v modernem in razvitem svetu in se v 99.9% po ulicah seka samo nekatere...
Ti zivis danes in te caka jutri...vcerajsnjega dne vec ne bo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.413
9.364
113
Kdo opravičuje pizdarije? Miško zgleda da nisi tok razgledan kot misliš. Ti vidiš samo pizdarijo, ki je rezultat neke druge pizdarije. Za to drugo pizdarijo žal nimaš blage veze.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.180
-2.014
113
Prerekate se okol islama v trumpu, noben pa ne pise kako ga je nekdo 12 ur cakal s kalasnikom ob golf igrišču
12 ur pa ga ni čakal, ker je Trump zamujal, ampak je najbrž računal, da se bo takrat lažje približal kraju in tam skril, ker varnostniki najbrž toliko prej še ne kontrolirajo območja in prišleke. Najbrž ni mislil, da ga bo ob dveh ponoči, ko je tja prišel tam srečal.

Je pa vprašanje, kako je vedel, da bo Trump tisti dan tam igral golf. Saj ga najbrž ne igra vsak dan.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.817
1.519
113
Notranjska
Zgodovina seveda ni nepomembna ampak mene osebno je danes bolj strah radikalnega islamista kot radikalnega kristjana ali ateista. Sem mislil, da je to splošno sprejeto dejstvo, pa imamo še vedno te čudne debate.
Jaz nekih radikalnih kristjanov nisem srečal pa tudi na netu nisem zasledil tega. Druga stvar so radikalni Judje, ampak kot pravijo klin se s klinom zbija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.589
-215
113
Tak ja rabimo enega da malo upravici pizdarije ces vsi so isti :bonk:
Noces pa omenjat, da zivimo danes v modernem in razvitem svetu in se v 99.9% po ulicah seka samo nekatere...
Ti zivis danes in te caka jutri...vcerajsnjega dne vec ne bo.

pa se vseeno se stalno omenja in obuja vcerajsnje dni.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.376
3.833
113
Ljubljana
hmpg.net
12 ur pa ga ni čakal, ker je Trump zamujal, ampak je najbrž računal, da se bo takrat lažje približal kraju in tam skril, ker varnostniki najbrž toliko prej še ne kontrolirajo območja in prišleke. Najbrž ni mislil, da ga bo ob dveh ponoči, ko je tja prišel tam srečal.

Je pa vprašanje, kako je vedel, da bo Trump tisti dan tam igral golf. Saj ga najbrž ne igra vsak dan.
"Vendar pa so lokalni prebivalci za BBC povedali, da Trump skoraj vsako nedeljo, ko nima dogodkov volilne kampanje, preživi v golf klubu West Palm Beach."