Okrvavljen Trump - Varnostni incident na zborovanju

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.401
9.361
113
Prosim citiraj kje sem karkoli takega zagovarjal kar trdiš. Sej veš lagat je greh, da se ne boš na parah zagovarjal.
Pa ne sam pedofilija dragi moj, pozabljaš da jim zelo denar diši. Iz tega ven je prisel marskikak zločin klera, pa še kaj. Zacopani župniki, nezakonski otroc iz tega ven so še najmanj. Ampak tako kot povsod so tud tam dobri in slabi.
Ti si pa ksenofob, rasistek, verski fanatik pa še kaj. Dobremu kleru se od takih obiskovalcev kozla.
 
  • Haha
Reactions: delter333

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.589
-216
113
Ja, to zato ker nekateri konstantno jebejo in probajo ozivet tisto, kar se hoce pozabit.

Vidva s kalbom sta kot onadva AI racunalnika od facebooka...zacela sta se menit v nekem svojem jeziku in so ju raje izklopili :valjamse:

jao, spet ta vaša paranoja...

zakaj potem ohranjamo krščanstvo, pa toliko hudega je storilo po svetu. Pa dejmo še to pozabit.
 

B81

22. jul 2007
36.306
10.125
113
Saj jaz nisem proti...vedno sem rekel, da ce ne bi blo verskev, bi dans ze ziveli kje dalec na Pandori al kje :D
To so si itak izmislili politiki tistega casa, da so manipulirali z mnozicami...danes pac plesemo, isti qrac...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.608
6.031
113
blizu močvirne prestolnice
Prosim citiraj kje sem karkoli takega zagovarjal kar trdiš. Sej veš lagat je greh, da se ne boš na parah zagovarjal.
Pa ne sam pedofilija dragi moj, pozabljaš da jim zelo denar diši. Iz tega ven je prisel marskikak zločin klera, pa še kaj. Zacopani župniki, nezakonski otroc iz tega ven so še najmanj. Ampak tako kot povsod so tud tam dobri in slabi.
Ti si pa ksenofob, rasistek, verski fanatik pa še kaj. Dobremu kleru se od takih obiskovalcev kozla.
Za take kot si ti je škoda besed. Mal se poglej v špegu
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in jest5

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.401
9.361
113
Mal si kontradiktoren. Kadar le moreš me imaš na jeziku. Bom vzel ta izpad kot priznanje, da ne zagovarjam ciganov....
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.549
1.425
113
Sredi decembra objavi reklamo kina, kjer vrtijo Sam doma, pa boš videl, kaj je to histerija...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.608
6.031
113
blizu močvirne prestolnice
Ma pusti ga. Prodal bi vse celo sebe. Laž na laž ga nese v višave. Nekdaj zagrižen drnovškov levičarski volilcev potem pa vidi ker je seveda razgledan kam nas je njegova politika pripeljala. Ja JJ in ostali so samo nadaljevali propad..
Kar se tiče teme.
Kamala je približno enako sposobna kot dementni buden. Se pravi ni sposobna. Trump pa prav tako preveč narcist, enako kot zgoraj napisani al pa rumenko. Ne vidim neke dodane vrednosti na Trumpu.
 

B81

22. jul 2007
36.306
10.125
113
Ajde, sem ze napisal...sem za tistega ki bo za kripto in to je trenutno trump, zmagala bo verjetno kamala, upam da prodam vse do zacetka ww3.