Okrvavljen Trump - Varnostni incident na zborovanju

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.146
2.762
113
Lublana
Obišči stran
Sem ateist in proti vsem religijam.
Ja v mislih sem imel radikalne islamiste kar so pa itak praktično vsi. Razen tisti, ki se kakor imajo za muslimane ampak to nikakor niso, ne hodijo v džamijo in ne sledijo nobenim blesarijam, ki jih zahteva islam.
Islam ni samo trenutno na tapeti, Je kar od vedno radikalen.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.046
3.785
113
Ateizem je vera, vprašaj žižka, celo še bolj goreče se da verovati v to, da ne veruješ v nič, kot v boga.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.413
9.364
113
Sem ateist in proti vsem religijam.
Ja v mislih sem imel radikalne islamiste kar so pa itak praktično vsi. Razen tisti, ki se kakor imajo za muslimane ampak to nikakor niso, ne hodijo v džamijo in ne sledijo nobenim blesarijam, ki jih zahteva islam.
Islam ni samo trenutno na tapeti, Je kar od vedno radikalen.
Si ziher? To za radikalnost islama? Ne bit preveč. V imenu boga ubijajo in so ubijal fanatiki vseh ver, še posebno glavnih.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.413
9.364
113
Si se pofočkal farški podrepnik? Ja tud vera v rdeče pravljice. Boš rekel da tvoji v imenu boga niso in ne ubijajo?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.589
-215
113
SO ubijali, zdaj pa v imenu vere več NE ubijajo... nekateri v eliti morijo zaradi privzgojenega sadizma itd... da bi danes prav zaradi vere morili, še nisem prebral.

seveda vec ne ubijajo, ker so se sprijaznili z osvojenim. ampak vseeno pa so pobili ogrooomno ljudi skozi desetletja... in? a to se kar pozabi al kaj?

ker v drugi temi nikakor ne morete pozabit pobitih v jamah in otokov... a to je pa treba vlect se 100 let za sabo?

enaki vafali al kako ze radi recete....
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.143
1.428
113
Zgodovina seveda ni nepomembna ampak mene osebno je danes bolj strah radikalnega islamista kot radikalnega kristjana ali ateista. Sem mislil, da je to splošno sprejeto dejstvo, pa imamo še vedno te čudne debate.
 

B81

22. jul 2007
36.309
10.128
113
Zgodovina seveda ni nepomembna ampak mene osebno je danes bolj strah radikalnega islamista kot radikalnega kristjana ali ateista. Sem mislil, da je to splošno sprejeto dejstvo, pa imamo še vedno te čudne debate.
Ja ker forumski mujoti enacijo danasnje kristjane z danasnjimi islamisti (ki so isti kot pred 500 leti...

seveda vec ne ubijajo, ker so se sprijaznili z osvojenim. ampak vseeno pa so pobili ogrooomno ljudi skozi desetletja... in? a to se kar pozabi al kaj?

ker v drugi temi nikakor ne morete pozabit pobitih v jamah in otokov... a to je pa treba vlect se 100 let za sabo?

enaki vafali al kako ze radi recete....
Kalbo napisal, da so in da ubijajo, zato sem napisal tisti post, ker ne poznam primerov, da bi še danes kristjani tamanili druge..kot pravim, mogoce sem spregledal..
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.413
9.364
113
Ja ker forumski mujoti enacijo danasnje kristjane z danasnjimi islamisti (ki so isti kot pred 500 leti...


Kalbo napisal, da so in da ubijajo, zato sem napisal tisti post, ker ne poznam primerov, da bi še danes kristjani tamanili druge..kot pravim, mogoce sem spregledal..
Kot sem ti rekel, svet se ne konča pred tvojim pragom. Ampak baje si razgledan, široko. Hint, ubija se ne sam z metkom in nožem.