Okrvavljen Trump - Varnostni incident na zborovanju

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.067
2.670
113
Lublana
Obišči stran
453505963_122157004958093544_5871325209350729231_n.jpg
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.786
869
113
Ne takih nasilnih selitev ni bilo v modernem svetu.
Lgbt ni bil nikoli tako nasilen, kot zdaj, nikoli se ni tako silil v vse pore normalnega zivljenja ljudi...


Za tem zidom zivijo ljudje, ki se bodo s tem problemom soocali sami, ne pa da se ena manjsina odloca namesto njih, ni res?
No ja selitve so , bile take da so včasih pomedli , pokradli, pobili vse na kar so najdli na poti ...ni človek na zemlji samo 100 let, in kjer lahko pač pridejo "tujci", tako ali drugače včasih s nasmehom , drugič z mečem (zgodovina je polna tega)....saj a nismo tud Slovenci prišli tam nekje izpod Krpatov.

Lgbt recimo jaz nisem nikoli videl kot nasilne ....sem pa videl druge kako lgbtjevce tepejo , obmetujejo , jim pripisujejo take in drugačne negativne lastnosti, zmerjajo ...kako jih v kaki drugideželi vržejo iz strehe. Če nekateri njihovo "propagiranje", parade ponosa, .... vidite kot nasilje potem pač drugače razmišljamo,...vedno bo nekje nekdo ki gre komu na k. Recimo v eni drugi temi npr. nekomu gre hudo na k,. 1x letno maraton Franja ker so cestne zapore in mora domov po obvozu.

Glede pozitivne diskriminacije sem mnenja, da se včasih res pretirava in gredo čez meje dobrega okusa, vendar pa stvari NIKOLI NISO ČRNO- BELE!!!, in od danes do jutri jih ne bo nihče rešil.
Glede manjšine pa ki odloča o večini.......Vsake 4L so volitve in izvolimo kar pač izvolimo ....ti imajo potem mandat in pišejo zakone in so oblast.
So si pa zanimivo precej podobni oblastniki ko se gre za določene stvari, L in D .......dolgoročne stvari jih bolj malo zanimajo(npr. pokojniska reforma, zdravstvo)...ker hvalijo se lako samo s tistim kar je v 4 letih ko so na oblasti ....pol itak pridejo drugi.
Lgbt, migracije ,.....fine kosti za glodat .....ampak se mi zdi, da bi nas bi moglo kaj drugega bolj skrbet.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.180
42
113
No ja selitve so , bile take da so včasih pomedli , pokradli, pobili vse na kar so najdli na poti ...ni človek na zemlji samo 100 let, in kjer lahko pač pridejo "tujci", tako ali drugače včasih s nasmehom , drugič z mečem (zgodovina je polna tega)....saj a nismo tud Slovenci prišli tam nekje izpod Krpatov.

Lgbt recimo jaz nisem nikoli videl kot nasilne ....sem pa videl druge kako lgbtjevce tepejo , obmetujejo , jim pripisujejo take in drugačne negativne lastnosti, zmerjajo ...kako jih v kaki drugideželi vržejo iz strehe. Če nekateri njihovo "propagiranje", parade ponosa, .... vidite kot nasilje potem pač drugače razmišljamo,...vedno bo nekje nekdo ki gre komu na k. Recimo v eni drugi temi npr. nekomu gre hudo na k,. 1x letno maraton Franja ker so cestne zapore in mora domov po obvozu.

Glede pozitivne diskriminacije sem mnenja, da se včasih res pretirava in gredo čez meje dobrega okusa, vendar pa stvari NIKOLI NISO ČRNO- BELE!!!, in od danes do jutri jih ne bo nihče rešil.
Glede manjšine pa ki odloča o večini.......Vsake 4L so volitve in izvolimo kar pač izvolimo ....ti imajo potem mandat in pišejo zakone in so oblast.
So si pa zanimivo precej podobni oblastniki ko se gre za določene stvari, L in D .......dolgoročne stvari jih bolj malo zanimajo(npr. pokojniska reforma, zdravstvo)...ker hvalijo se lako samo s tistim kar je v 4 letih ko so na oblasti ....pol itak pridejo drugi.
Lgbt, migracije ,.....fine kosti za glodat .....ampak se mi zdi, da bi nas bi moglo kaj drugega bolj skrbet.

ma ne. migracije in lgtb so najhujsi problem sveta. ce ne bi bilo tega, ne bi bilo korupcije in pohlepa.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: tomi in Kamele0N

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.948
1.203
113
42
Si predstavljas da bi dejansko imel tolpo gejev ki hodijo naokrog in tepejo navadne ljudi. Pa desnim bi se možgani scrvl
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.349
2.761
113
Si predstavljas da bi dejansko imel tolpo gejev ki hodijo naokrog in tepejo navadne ljudi. Pa desnim bi se možgani scrvl
Vidiš tu je razlika med vzgojo doslej in to novo woke agendo. Nekoč smo na tv gledali karneval iz RIA in si mislili kako nam bo nekoč fajn, ko bomo odrasli, same na pol nage mladenke bojo plesale okrog nas. No, ko smo odrasli pa smo namesto karnevala iz RIA dobili parado ponosa, kjer na pol nagi tipi, ki ne vedo točno kaj so plešejo po ulicah in promovirajo novo "normalnost". Malo smo pač razočarani glede na to, kako se je začelo in kako končalo... Sarcasm...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.638
-8.549
113
Ne mu to povedat nooooooo, boš uničil otroške sanje
(Sej ne, da bi takrat bilo kaj drugače)
 

B81

22. jul 2007
35.667
9.713
113
ma ne. migracije in lgtb so najhujsi problem sveta. ce ne bi bilo tega, ne bi bilo korupcije in pohlepa.
Korupcija in pohlep? Imaš zakone, ki te ščitijo pred taprvo, pohlep pa...te nima kaj skrbet, pohlepen si tudi sam.

V pojem migracije se ne štejejo uradne migracije, ampak te, pred katerimi si vi zatiskate oči in tiščite glavo v pesek - če misliš, da pri nas ne bo Londona, se motiš. Verjetno so tudi tam tako mislili in enako v vseh evropskih mestih. Misliš, da so ljudje danes tudi tako strpni, kot so bili takrat? se točno vidiš, da osebno ne poznaš nikogar iz tistih držav, mest.
Sicer pa kaj točno ima človek proti svojemu kraju, da mu ne zazvoni alarm, ko vidi, kaj se dogaja v tujini?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.345
5.911
113
blizu močvirne prestolnice
Kaj čmo, njihovi potomci pa danes največji zagovorniki wokizma
In potem otroci predvsem pa vnuki morilcev tolčejo za 500 let nazaj, čeprav imajo v krvi to hudobijo. Bi bilo bolje da bi se skrili v mišjo luknjo, ne pa da solijo pamet drugim

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.062
14.974
113
Ce noben se nič pametnega ni napisal kako Woke politika slabo vpliva na njegovo življenje.
To enostavno ni res. In glede na to, da sem ti to že napisal, ti si pa to mirno ignoriral ter še dodatno stopnjeval iz slabega vplivanja na že uničeno življenje mee resnično zanima zakaj se tako obnašaš. Enostavno te nisem navajen gledati takšnega, nikoli nisi bil tak pa se poznava že zeloooo dolgo.