Okrvavljen Trump - Varnostni incident na zborovanju

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.462
2.935
113
kalbo

Vsekakor. Kar nekaj muslimanov je povsem ok oziroma so se precej dobro vklopili v evropski način življenja. Žal pa so preostali pokazali evropi, da je že davno izgubljena, na kar kažejo napadi na Charlie Hebdo, Bataclan (če se prav spomnim), na policiste po evropi in podobni ekscesi. Poskusi kaj takega na bližnjem vzhodu in skoraj garantirano je, da ne bo nihče več nikoli slišal zate.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.401
9.361
113
kalbo

Vsekakor. Kar nekaj muslimanov je povsem ok oziroma so se precej dobro vklopili v evropski način življenja. Žal pa so preostali pokazali evropi, da je že davno izgubljena, na kar kažejo napadi na Charlie Hebdo, Bataclan (če se prav spomnim), na policiste po evropi in podobni ekscesi. Poskusi kaj takega na bližnjem vzhodu in skoraj garantirano je, da ne bo nihče več nikoli slišal zate.
Seveda. Samo islam kot tak nima veze s tem. Gre za prevec tolerantnosti do ekscesov na eni strani in fanatikov na drugi.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.143
1.428
113
Seveda. Samo islam kot tak nima veze s tem. Gre za prevec tolerantnosti do ekscesov na eni strani in fanatikov na drugi.

Če Islama ne bi bilo, tudi fanatikov, ki ubijajo v njegovem imenu, ne bi bilo. Ima precej veze, če se sklicujejo na vero, Koran, šeriatsko pravo itd.
Ti seveda zagovarjaš, da je njihova interpretacija Islama napačna, tvoja je pa pravilna. Oni pa obratno.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.178
-2.014
113
.. Žal pa so preostali pokazali evropi, da je že davno izgubljena, na kar kažejo napadi na Charlie Hebdo, Bataclan (če se prav spomnim), na policiste po evropi in podobni ekscesi. Poskusi kaj takega na bližnjem vzhodu in skoraj garantirano je, da ne bo nihče več nikoli slišal zate.
Se spomnim, kako ste bili ob napadih na Bataclan in Charlie Hebdo užaloščeni, da ste profile na družabnih omrežjih obarvali v barve francoske zastave, pa kako ste se zgražali nad muslimani, tako nad teroristi, kot tistimi, ki so se doma veselili nad pobojem....in se spraševali, le kakšni so muslimani, da se lahko veselijo nad pobojem nedolžnih ljudi.

Ko pa se je letos zgodil Ukrajinski napad na moskovski Crocus City Hall, kjer so napadalci ubili 145 ljudi, ste pa orgazmirali, noben si ni profila pobarval v barve ruske zastave, ste se veselili poboja nedolžnih ljudi - saj so pač rusi. Še novica je po parih dneh poniknila iz prvih strani novic, tako da je danes pozabljeno.

Zanimivo ali ne?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.608
6.031
113
blizu močvirne prestolnice
To je res. Kar pa ne pomeni, da ne bi štihal v trenutku, ko bi blo to legit. Videno ne dolgo nazaj na balkanu. Počno pa fanatiki tipa 8888 raznorazne druge, tudi škodljive poolnoma legit svinjarije. Ampak, sej veš, treba se je Islama bat, ker je moderno. Tja do 11.9.2001 z Islamom ni mel noben kakih divjih težav. Kar seveda ne pomeni, da niso za to dojemanje Islama krivi tisti, ki so izvedli zadevo na dotični datum.
Zopet lažeš. Če to kot razgledan možicek ne veš da so povsod kjer so le imeli možnost klali in to od kar je islam prišel, moraš biti res bukov. Ja kristjani do delali težave ampak islam je čisto nekaj drugega. Po tistem letu so pač množično začeli klati v Evropi, drgač pa imajo povsod probleme z njimi. Poglej Indijo, Kitajsko, Afriko kjer imajo črne se sedaj za sužnje...je pa res, da tega ne vidiš, ker ti dol visi za tiste kraje, kljub temu da so za tebe oh in sploh. Še to. V Bosni so tvoji mujoti klali Hrvate, no ti so jim lepo vrnili. Bugojno, tam okoli Viteza, Zenice, Lašvanske doline..če pa so klali razkolniski Srbi pa ni moj problem.
 

B81

22. jul 2007
36.306
10.125
113
Seveda. Samo islam kot tak nima veze s tem. Gre za prevec tolerantnosti do ekscesov na eni strani in fanatikov na drugi.
Ni čisto res. Prav islam ima vezo, ker prirejen kot je, tako pač uči. Kristjani niso na pohodu, zato pa ne štihajo.

Ne moreš ti zaj rečt, da je krivo samo popuščanje....zakaj pa te ostali hodimo brez nožev v žepih...?? Zakaj samo oni?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.462
2.935
113
Se spomnim, kako ste bili ob napadih na Bataclan in Charlie Hebdo užaloščeni, da ste profile na družabnih omrežjih obarvali v barve francoske zastave, pa kako ste se zgražali nad muslimani, tako nad teroristi, kot tistimi, ki so se doma veselili nad pobojem....in se spraševali, le kakšni so muslimani, da se lahko veselijo nad pobojem nedolžnih ljudi.

Ko pa se je letos zgodil Ukrajinski napad na moskovski Crocus City Hall, kjer so napadalci ubili 145 ljudi, ste pa orgazmirali, noben si ni profila pobarval v barve ruske zastave, ste se veselili poboja nedolžnih ljudi - saj so pač rusi. Še novica je po parih dneh poniknila iz prvih strani novic, tako da je danes pozabljeno.

Zanimivo ali ne?
Sam nisem ničesar farbal, ker se mi to zdi debilno, tako, da pač govori zase in ne za druge.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

corsol

Guru
11. mar 2010
2.853
892
113
Zopet lažeš. Če to kot razgledan možicek ne veš da so povsod kjer so le imeli možnost klali in to od kar je islam prišel, moraš biti res bukov. Ja kristjani do delali težave ampak islam je čisto nekaj drugega. Po tistem letu so pač množično začeli klati v Evropi, drgač pa imajo povsod probleme z njimi. Poglej Indijo, Kitajsko, Afriko kjer imajo črne se sedaj za sužnje...je pa res, da tega ne vidiš, ker ti dol visi za tiste kraje, kljub temu da so za tebe oh in sploh. Še to. V Bosni so tvoji mujoti klali Hrvate, no ti so jim lepo vrnili. Bugojno, tam okoli Viteza, Zenice, Lašvanske doline..če pa so klali razkolniski Srbi pa ni moj problem.
V zadnjih 2 stavkih si vse povedal.
Vsi - vse. oz. povsod in pri vseh se najdejo bolniki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.401
9.361
113
Zopet lažeš. Če to kot razgledan možicek ne veš da so povsod kjer so le imeli možnost klali in to od kar je islam prišel, moraš biti res bukov. Ja kristjani do delali težave ampak islam je čisto nekaj drugega. Po tistem letu so pač množično začeli klati v Evropi, drgač pa imajo povsod probleme z njimi. Poglej Indijo, Kitajsko, Afriko kjer imajo črne se sedaj za sužnje...je pa res, da tega ne vidiš, ker ti dol visi za tiste kraje, kljub temu da so za tebe oh in sploh. Še to. V Bosni so tvoji mujoti klali Hrvate, no ti so jim lepo vrnili. Bugojno, tam okoli Viteza, Zenice, Lašvanske doline..če pa so klali razkolniski Srbi pa ni moj problem.
Najlažje je pozornost na svoje laži preusmerit tako, da drugim rečeš da lažemo. Pazi, kako boš prošao na parah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.902
2.505
113
Še v ruščini so napisali, da bodo ja razumeli!

...
Ko pa se je letos zgodil Ukrajinski napad na moskovski Crocus City Hall, kjer so napadalci ubili 145 ljudi, ste pa orgazmirali, noben si ni profila pobarval v barve ruske zastave, ste se veselili poboja nedolžnih ljudi - saj so pač rusi. Še novica je po parih dneh poniknila iz prvih strani novic, tako da je danes pozabljeno.

Zanimivo ali ne?
Gleda napadov. Začeli so rusi: Pa ne mi rečt, da niso razumeli. Besedilo je napisano v Ruščini(!), pomeni pa OTROCI!
Pa se Rusi in tvoji niso nič sekira. So pozabil!




OTROCI v kleti 6.jpg
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.178
-2.014
113
Še v ruščini so napisali, da bodo ja razumeli!


Gleda napadov. Začeli so rusi: Pa ne mi rečt, da niso razumeli. Besedilo je napisano v Ruščini(!), pomeni pa OTROCI!
Pa se Rusi in tvoji niso nič sekira. So pozabil!
Imaš v Donecku alejo Angelov. Kjer ležijo otroci, ki so jih umorili ukrajinci - še preden so rusi začeli.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

B81

22. jul 2007
36.306
10.125
113
Tale pa dobro govori, spremljam redno...
vsi govorijo kaka nevarnost je trump, ni čudno, da se najde kdo, ki bi ga potamanil :bonk:

Dobra demokratska psihološka manipulacija množice, za katero vso razmišljanje opravijo drugi.

 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888