Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Hvala, sploh nisem vedel tega. Sem imel proximity vključen, pa mi ni nikoli zatemnilo zneskov. Očitno sem vedno gledal noter :).
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Kot kaze so nekaj spreminjali... Vcasih je bilo tako, da ce nisi gledal v telefon, so se steilke zameglile, ko si pa spet pogledal ali sel z roko cez telefon, so se razkrile... Sedaj pa kot kaze ta "discreet mode" ne deluje OK ...

Poglej priponko 46721

Sedaj lahko prikazes, da tapnes zaprto oko pod stevilkami ... za zakritje pa tapnes odprto oko...

Poglej priponko 46723 Poglej priponko 46724
Si ziher? Pri meni je v N26 appu, od kar pomnim, pisao, da se s proximity senzorjem zgolj toggla prikaz in še vedno deluje enako. Torej če grem s prstom čez proximity senzor se skrijejo/razkrijejo zneski. Opcije z gledanjem/negledanjem v ekran pa do sedaj nisem zasledil.
 

frankwell

Fizikalc
19. avg 2019
104
36
28
Zdravo,
mi lahko kaksen izkusen uporabnik pove kako je s temi provizijami. Torej imam brezplacen racun. Pri placevanju s kartico mi ne vzame nic. Imel naj bi 3 brezplačne dvige na bankomatu. Vceraj sem dvignil cca 30eur v tuji valuti in danes vidim provizijo 0.75€ Kaj je torej ta provizija?
Hvala za odgovore.
Lp
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Zdravo,
mi lahko kaksen izkusen uporabnik pove kako je s temi provizijami. Torej imam brezplacen racun. Pri placevanju s kartico mi ne vzame nic. Imel naj bi 3 brezplačne dvige na bankomatu. Vceraj sem dvignil cca 30eur v tuji valuti in danes vidim provizijo 0.75€ Kaj je torej ta provizija?
Hvala za odgovore.
Lp
3 brezplačne dvige imaš vključene znotraj Evro območja. Dvig v tuji valuti za free account ni brezplačen. Vse najdeš v ceniku. Se pa lahko, kot že vrečkrat komenjeno, proviziji (delno) izgoneš, če kombiniraš s Curve kartico.
 

frankwell

Fizikalc
19. avg 2019
104
36
28
3 brezplačne dvige imaš vključene znotraj Evro območja. Dvig v tuji valuti za free account ni brezplačen. Vse najdeš v ceniku. Se pa lahko, kot že vrečkrat komenjeno, proviziji (delno) izgoneš, če kombiniraš s Curve kartico.
Dvig je bil na Hrvaskem torej EU obmocje. Ali je Evro misljeno kot €
Na kaksen nacin se s Curve izognem subvenciji?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Dvig je bil na Hrvaskem torej EU obmocje. Ali je Evro misljeno kot €
Na kaksen nacin se s Curve izognem subvenciji?
Ni evro območje, Hrvaška ima še kar kune ne evre :)

Na Curve dodaš N26 in potem lahko brez provizije dvigneš 240€ na dan v isti valuti, kot jo imaš izbrano na underlying kartici. Ko si na hrvaškem potem spremeniš valuto kartice na HRK in dviguješ tudi kune (do 240€ dnevno) brez provizije (iz N26 ti pa trgajo HRK kot spletno plačilo). Do sedaj je šlo to BP, je pa vedno več bankomatov, ki neodvisno od tvoje banke računajo provizijo za dvig, ki se ji ne da izognit (oziroma greš lahko na drug bankomat, če ga najdeš).

Takšni dvigi se tudi ne štejejo v tisto kvoto 3eh brezplačnih dvigov pri N26.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
734
113
kateri bankomati na hrvaškem pa še omogočajo dvig gotovine brez provizije? ATM bankomati so sicer za vsakim vogalom, vendar se jim izogibam. ko sem dvignil na bankomatu od privredne banke zagreb, pa mi je zaračunalo 33 kun provizije :mad:
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.836
379
83
kateri bankomati na hrvaškem pa še omogočajo dvig gotovine brez provizije? ATM bankomati so sicer za vsakim vogalom, vendar se jim izogibam. ko sem dvignil na bankomatu od privredne banke zagreb, pa mi je zaračunalo 33 kun provizije :mad:
Tole je iz teme revolut in sprobano drzi na revolut kartici. Nisem pa sprobal z N26.

Otp banka + lokalna valuta (hrk)
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
otp preverjeno deluje (testiral letos), lani je bilo brez provizije tudi na sparkasse bankomatih (letos nisem testiral).
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.152
113
Zabavno kako so se potrošniške organizacije uprle Euronet ATM avtomatom, ki so zdaj pogosto najcenejši. (Če imaš Revolut VISA pa sploh ni provizije.)
Proti ostalim pa je naenkrat zmanjkajo zaleta.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Odvisno kdo je izdajatelj vaše kartice. OTP pa tudi meni (DH kartica) ni vzel provizije, HPB pa vzame kar nekih 20 kun.