Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
458
28
28
Sodišinci
Tudi v Černelavcih je bazna že postavljena....predvidevam da bo vklop kar kmalu.....mislim pa da bo v začetku samo 2g.....ne vem pa kaj je z Gornjo radgono na Arcontu....stolpa še ni nobenega za videt....
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.190
1.676
113
40
Tale 1500 je bomba...ravno mi je potekel aneks na free 40 in sem presaltal na tale 1500...vec kot 1500 enot v posamezni kategoriji ze res tezko presezes...
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
aplauz.gif
, Pssssttt - ma ne okol govort
 
Nazadnje urejeno:

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
pa nimaš premium storitev omogočenih pri bobu.

Še kake pol leta je pametno počakati na nove pakete pri vseh operaterjih, Nova odločba o cenah za zaključevanje klicev še ne velja in nekateri čakajo na to in potem bo večina verjetno dala neomejene klice v vseh paketih.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.190
1.676
113
40
Zame to ni enako...porabim med 400 in 600 sms-i, okol 50 MMS- i, med 500 in 800 minutami v Tuš omrežju in okoli 1000 minut izven tuša in nekje do 1 giga podatkov...in 13,5 eur s popustom ob vezavi...ni nikjer boljše ponudbe!
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
nikoli ne bo vsem pisano na kožo,.. je pa dobra ponudba za tiste, ki kličejo več,..meni je recimo ta količina čist prevelika,.. nekateri pa so klepetulje,..
b
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.679
152
63
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Če je že eden objavil pa dodam še tukaj,.. pogledaš na linku ali novo pri bobu:)
b

Bob pa ja ne more biti alternativa
grims-1.gif



Lp.

Kar se mene tiče, bi prej rekel da Tuš vročemu bobu ni alternativa: 24-mesečna vezava (kmalu bo znižanje cen zaključevanja), bistveno slabša pokritost na jugu in zahodu, ni nevarnosti po dodatnih stroških, kot jo poznamo pri Tušmobilu, ko se naenkrat znajdeš v mobitel omrežju. Lahko daš na ročno izbiro in teh stroškov ni. Potem pa ne samo da se zgodi, da se slabo slišiš zaradi slabega signala, ampak signala sploh ni.
ne-ne-1.gif


LP
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.190
1.676
113
40
Te debate so lahko neskončne...dva kolega moram vedno 2x klicat, ker sta kao nedosegljiva in sta na Simobilu in večkraj jima ne dela net...tuš v MBju in celi vzhodni SLO dela solidno, je pa res, da ni signala na raznih eksotičnih pozicijah kjer recimo Mobitel vleče (slap Šumik recimo...)...ampak tam sem 1x na leto in še to ne službeno in je odsotnost signala dobrodošla
wink-1.gif


Meni odgovarja, ker deluje povsod kjer se nahajam...če bi pa živel nekje ob Kolpi pa verjetno res ne bi bil pri tušu...
 
22. jul 2007
13.269
1.574
113
124
Evo danes sem podaljšal brezmejni multipaket s 5-imi sim karticami in sem izkoristil 10% popust na naročnino-skupaj=27€ mesečno, no kaj me je zmotilo ali pa sem samo spregledal je to.

Najprej sem hotel spremeniti paket na 1000 enot, ker nam sedaj dosti enot ostaja neizkoriščenih in sem pač nameraval da v skrajnih primerih porabe si pomagam z dodatnim bonusom, vendar pa ta bonus potem velja samo za 1 sim kartico in ne za celoten multipaket, tako da sem se potem odločil, da je še najceneje da ostanem na istih enotah.

Zdaj pa sprašujem ali je bilo to kje omenjeno, da ta bonus ne morejo izkoristiti vsi uporabniki multipaketa
sprasujem se.gif
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Bonus se aktivira le na tisti številki na kateri ga vklopiš, je zapisano na spletni strani http://www.tusmobil.si/paketi/multipaketi.html

Citat:
V primeru, da imate vključen BONUS paket, lahko stanje svojega dodatnega paketa preverjate tako, da v telefon vtipkate *123# in pritisnete tipko kliči.
BONUS paket se vklopi na posmezno mobilno številko, ki je podala zahtevo za vklop.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.