Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
458
28
28
Sodišinci
Kdaj pa bi naj bile nadgradnje na pomurski AC?? od Maribora do Murske Sobote je edino v okolici Lenarta prisoten 3g....vse ostalo je 2g....sicer dober....
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Eno vprašanje imam: Tušmobil, že kar nekaj časa ima ponekod avtomate za plačevanje. Jaz že na tak avtomat plačujem od začetka. Seveda dobiš ven potrdilo (natisjeno z terminčnim tiskalnikom). In ker je potrebno potrdila shranjevati, isto kot odrezke položnic nekaj let. In kaj sem ugotovil. Na teh potrdilih za kakih 6 mesecev se nič več ne vidi. Sedaj me pa zanima, ali je možno, da jaz dobim nova potrdila, da nebi Tušmobil šel drugo leto al pa kdaj kasneje šel delati kako štih probo in mi poslal kak opomin. Ker pol dejansko jaz ne morem nič dokazat, če so ta potrdila čist zbledela.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Hja nouga potrdila za tolk časa nazaj ne bo možno dobit, mogoče le za par dni.... Itak pa če opraviš nakup preko avtomata moraš z bančno kartico in imaš tam "potrdilo".... Iz strani TM ti lahko edino pošljejo konto kartico recimo...

Drugače pa domače kopije teh odrezkov (scani), druge ni... isti tisk maš na pošti, petrolu, kioskih itd...
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.007
339
83
www.svetidej.com
Citat:
http://www.sta.si/vest.php?id=1940495
Tušmobil s pametnimi mobilniki lastne blagovne znamke
Ljubljana, 25. oktobra (STA) - Predstavniki tretjega največjega mobilnega operaterja Tušmobil so danes predstavili novo linijo pametnih mobilnih telefonov lastne blagovne znamke. Obenem so napovedali, da bodo predvidoma še letos ponudili tudi storitve naslednje generacije mobilne telefonije LTE.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.