Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:

Jest to ni fer, Tušmobil želiš skenslati, zdaj boš pa delal test z drugo SIM, drugega operaterja, kateri ti ni omogočil takšen telefon za na test
grims-1.gif


In kaj ima to veze, od katerega operaterja storitve uporabljam? Ce bi bolje pogledal na sliki, bi mogoce videl, da je vstavljena tudi Tusmobilova SIM kartica ...
grims-1.gif
Mobilnik je "dual SIM" ...

skitched-20131028-073031.jpg


Sicer pa svoje NR sem pri Tusmobilu ze skenslal in ne da ga samo "zelim skenslati" ...
rolleyes-1.gif
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Hvala!

Glede na test mislim, da so zmagali s telefonom/telefoni. Sedaj je odvisno samo še koliko bodo ljudje zaupali noname firmi ali bodo raje odšteli 200+€ več za ime. Sam če nebi imel vezave bi ga takoj vzel, se vsaj nebi tako sekiral, ko bi ga podrgnil
tongue-1.gif

Test je vprašljiv, ker ga lahko tudi ti naročiš ter upoštevaš njihov cenik za marketing :p.

Druagače je na tržišču, kar nekaj adekvatnih telefonov po dosti nižji ceni od testiranega. Dobil sem občutek, da je to prvič, da je sploh tak telefon na tržišču
grin1.gif
.

Skratka odlično, da se vsaj nekdo trudi predstaviti od operterjev nekaj novega, drugačnega, ampak postavljene cene niso opravičljive.

Moje osebno mnenje, predstavljeni telefoni so precenjeni. Pravtako sem simpatizer Tušmobil-a, nisem pa njihov delničar, zato ne podpiram podcenjevanja uporabnikov.


Lp.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Mislim, da ima telefon primerno ceno glede na to, da moraš pri nas zagotovit servis in podporo. Konka tega pri nas nima, kar pomeni, da to potegne za sabo dodatne stroške.

Kar se pa ti sam znajdeš in si naročiš iz Hong Konga, je pa potem vsa (neobstoječa) podpora tvoja stvar, zato je tudi cena nižja.
 
22. jul 2007
13.264
1.574
113
124
Snecer malo pretirava ampak med 150 -200€ bi bila njegova realna vrednost, vse ostalo je nateg - 350€
bonk.gif

Da pa negovorim o iphonih, S4, Z1 zgleda da narod € serje 600+
 
Nazadnje urejeno:

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
HTC One 719€
Samsung Galaxy S4 699€
Sony Xperia Z1 729€
LG G2 699€

Torej upaš trdit, da ta ni vreden polovico manj? Po mnenju nekaterih tukaj bi jih morali kar delit ob nakupu predplačniške SIMke
rolleyes-1.gif
 
22. jul 2007
13.264
1.574
113
124
Upam trditi, da zgoraj omenjenim lahko odšteješ 1/3 ali več in boš dobil realno ceno, posledično je potem ta - konka toliko kot sem napisal
grims-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Tusmobilu je v interesu, da cimvec mobilnikov proda v paketu, skupaj z narocnino in aneksom ... In v tem primeru je cena zanimiva ... saj pride recimo v paketu za mlade Mingl 12 z pcijo 9 mobilnik za 1€, mesecna narocnina pa je slabih 23€ ... Za vse ostale, ki ne morejo koristiti pkaetov za mlade pa pride recimo v paketu Free 15 prav tako 1€, s tem, da 24 mesecev placujejo slabih 25€ mesecno ...
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.007
339
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Snecer malo pretirava ampak med 150 -200€ bi bila njegova realna vrednost, vse ostalo je nateg - 350€
bonk.gif

Da pa negovorim o iphonih, S4, Z1 zgleda da narod € serje 600+
Operaterji našponajo redno ceno, ker če se nekdo odloči prekiniti vezavo potem so prekinitveni stroški večji. Pa tudi operater je že pokril strošek nakupa telefona (keš na mizo ali odplačevanje na obroke) ko ti ga proda ob vezavi.

Pač navadno odiranje naroda. Zato je najcenejše nakup telefona v spletnih trgovinah. Je pa pri telefonih lastne blagovne znamke to nemogoče. Pa še to ga lahko vzameš (najboljša 2) če si naročnik, sicer ga ne moreš dobit oziroma kupiti.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Upam trditi, da zgoraj omenjenim lahko odšteješ 1/3 ali več in boš dobil realno ceno, posledično je potem ta - konka toliko kot sem napisal
grims-1.gif

A se ti ne zdi, da je potem tudi Konka tretjino cenejši?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Torej trdiš, da ti tak telefon lahko iz kitajske kupiš za 50€?

To je realna cena v domovini
smile-1.gif


Nenavadno mi je, da je kdo pripravljen odšteti 700 eur+ za telefon tipa iphone, samsung.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.