Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Svetidej, investira se investira,.. nadgrajuje se omrežje, zamenjano marsikaj v bajti vse za boljše delovanje,.. in da dobiček gre sosedom, sosedi pa dajo denar ko se potrebuje,..
Drugače pa res kot pravijo nekateri,.. tema je novo pri Tušmobilu,..
b
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.609
6.863
113
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
zaenkrat še ni urejeno za moj.tusmobil.si, bo bo... do takrat pa *123# in kliči pa pokaže

Kaj pa preko wap tuškabine? Torej poraba oz stanje na teh novih free2go "neomejenih" paketih?
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
418
17
18
Kupil Ikarus 110s telefon (Free2Go) za zeno. A se se komu dogaja, da oseba na drugem telefonu (torej tistem, ki ga klice ali je klicana) cuje samo hudi brum (sumenje) v telefonu. Ni vedno, je pa vedno pogosteje in se dogaja samo na tem telefonu. Kje bi lahko bila napaka ( kaksne nastavitve ali kar na servis ) ? Je mozno, da je to zaradi slabega signala ?

Hvala

T.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
5 'Tuševih' telefonov: http://tusmobil.si/tusmobil-telefoni.html

Dobimo torej kitajske noname telefone z garancijo in servisom v SLO, cene so pa tudi odlične:

Tušmobil Sirius W980: 199-109€
Tušmobil Vega W976: 129-49€
...

PS: Ima kdo scan iz revije T3?

Evo, za vse tiste, ki si jih ne upajo sami direkt iz Kitajske naročit.
evil.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Hvala!

Glede na test mislim, da so zmagali s telefonom/telefoni. Sedaj je odvisno samo še koliko bodo ljudje zaupali noname firmi ali bodo raje odšteli 200+€ več za ime. Sam če nebi imel vezave bi ga takoj vzel, se vsaj nebi tako sekiral, ko bi ga podrgnil
tongue-1.gif
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
zaenkrat še ni urejeno za moj.tusmobil.si, bo bo... do takrat pa *123# in kliči pa pokaže

Kaj pa preko wap tuškabine? Torej poraba oz stanje na teh novih free2go "neomejenih" paketih?

dela prek tuškabine ja, wap.tuskabina.si --> Moj tusmobil --> Poraba in polnitev
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Dobili smo na test ... Ce je kaksno konretno vprasanje... kar na dan z njimi
smile-1.gif
...

Prvi vtis: Izdelava je OK, dobro lezi v roki... zame osebno malo prevelik...
smile-1.gif
Delovanje z dvema SIM karticama deluje OK ...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Niti v sanjah ne bil kupil kineza, sploh pa je ultra predrag = 350 eur.

Do sedaj še nisem videl solidnega kitajskega izdelka in tu bo verjetno enako, ukradeno, prekopirano, nikakva podpora, nekvaliteta, kratek rok trajanja.
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
978
63
28
Za vzdrzljivost baterije je se najverjetneje przgodaj?.
Zanima me povezljivost s prenosnikom (kabel, BT) oz. uporaba terminala kot modem, ter kvaliteta fotografij, ki jih naredi.
Kje bos objavil detajlnejso recenzijo (Mobile.si)?

Lp
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Marburg pravi:
Za vzdrzljivost baterije je se najverjetneje przgodaj?.
Zanima me povezljivost s prenosnikom (kabel, BT) oz. uporaba terminala kot modem, ter kvaliteta fotografij, ki jih naredi.
Kje bos objavil detajlnejso recenzijo (Mobile.si)?

Lp

Za vzrzljivost je itak da prekmalu... pa tudi pri meni ne bo realna... ker ga ne bom uproabljal kot primarni telefon ... Zaenkrat ga se nisem polnil (dobil s polno baterijo)... pa ima se 73% baterije
smile-1.gif
...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Niti v sanjah ne bil kupil kineza, sploh pa je ultra predrag = 350 eur.

Do sedaj še nisem videl solidnega kitajskega izdelka in tu bo verjetno enako, ukradeno, prekopirano, nikakva podpora, nekvaliteta, kratek rok trajanja.

Kje pa mislis, da delajo vecino ostalih mobilnikov?
bonk.gif
... Ultra predrag? Kaj pa potem reces za take, ki stanejo 500, 600 ali vec € ...

Pa ne zagovarjam tegale Siriusa... je se prezgodaj za kaksno mnenje... Meni osebno ne izgleda prav nic slabse narejen kot kaksen Samsung ali drug plasticen "brand" Android ...
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Eno je, kje jih delajo in za koga, drugo pa je kdo jih dela in kakšna je kvaliteta.

500,600 EUR za mobilnik, to je čisti rop in neumnost potrošnika.

Saj bo čas pokazal, kaj je to Sirius, al svetla zvezda, al kitajski polizdelek
smile-1.gif
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Niti v sanjah ne bil kupil kineza, sploh pa je ultra predrag = 350 eur.

Do sedaj še nisem videl solidnega kitajskega izdelka in tu bo verjetno enako, ukradeno, prekopirano, nikakva podpora, nekvaliteta, kratek rok trajanja.

Kje pa mislis, da delajo vecino ostalih mobilnikov?
bonk.gif
... Ultra predrag? Kaj pa potem reces za take, ki stanejo 500, 600 ali vec € ...

Pa ne zagovarjam tegale Siriusa... je se prezgodaj za kaksno mnenje... Meni osebno ne izgleda prav nic slabse narejen kot kaksen Samsung ali drug plasticen "brand" Android ...
smile-1.gif

467716-post_slo.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.