Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
No saj ima Žurnal odlično aplikacijo za novice, tak da sploh ne vem zakaj bi uporabljal tuškabino. Zaradi tistih par prišparanih kb?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.867
113
Ker nimamo vsi zakupljenega prenosa podatkov
wink-1.gif


Ampak...zaradi tega, ker tuškabina več ne dela, pa ja ne mislim zapustiti tušmobila
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Zadnje čase so ga začeli nekaj fiksat, tuškabina je samo pika na i.
Si v bližini Planeta Tuš pa ni 3G, na telefonu poln signal pogovor pa prekinja kot da bi bil na minimumu signala, delajo nekaj na omrežju pa sploh ne javijo, da kaj ne bo delalo, pa še bi se našel kak biser.

Vglavnem, zadnji mesec ga serjejo na polno.

@SouthPark

Hvala ti za namig o Žurnal aplikaciji, res je odlična
nahrung002.gif

Sedaj se mi sladko .... za tuš kabino
grin1.gif
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
Tudi ta tekst je nov:
http://www.tusmobil.si/pomoc-in-informacije/zemljevid-pokritosti.html

Citat:
Za vas gradimo najboljše omrežje
V nekaj letih smo postavili več kot 550 baznih postaj in zagotovili 98,57 % pokritost prebivalstva z omrežjem GSM/EDGE ter 83,36% pokritost z omrežjem UMTS. Čeprav je to svojstven rekord v hitrosti gradnje lastnega mobilnega omrežja, pa se zavedamo, da vam ne moremo zagotoviti popolne pokritosti vedno in povsod, saj do motenj signala prihaja zaradi različnih razlogov na katere nimamo vedno vpliva.

Zato hitimo naprej. Tehnološko napredno omrežje Nokia Solutions and Networks nenehno izboljšujemo in nadgrajujemo, da bi vam omogočili kar najbolj brezskrbno komunikacijo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
4.9.13 sem pisal na tušmobil glede novic na Tuškabini, ki niso bile za nikamor in smo si izmenjali kar nekaj mailov.
Pred par minutami dobil mail, da so se novice povečale in ko sem preveril na Tuš kabini so res takšne kot smo jih bili navajeni.
Napisali so tudi opozorilo, da danes še lahko pride do kakšnih manjših težav od jutri naprej pa bi naj delalo brez težav.

Torej, hvala Tušmobilu za hiter odziv in da so upoštevali želje uporabnikov
nahrung002.gif
 

map

Guru
6. jul 2008
7.836
1.961
113
najrajš na babi
Zgleda, da se premika na bolje z omrežjem na Dolenjskem in Posavju.

Včeraj v Kostanjevici EDGE signal na ful, občasno še kakšno črtico ali 2 3g-ja našel.

Danes Brežice, kjer nikoli ni hitrost prišla veliko čez 2/0.50. Danes pa šok. Na terasi enega od lokalov 5.2 download, 1.10 upload. Nisem mogel verjeti svojim očem. Še 2x ponovim test in 3.9/1.12 in 4.58/1.07.

Pohvalno
 
Nazadnje urejeno:

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
Vklopila se je bazna v Brežicah: SE685 (GSM 900, UMTS 2100).

Za Kostanjevico pa še ne vem če so postavili kako novo ali to vleče iz Brežic...

Če bo cajt grem danes s kolesom via Kostanjevica
smile-1.gif
 

map

Guru
6. jul 2008
7.836
1.961
113
najrajš na babi
Včer sem bil z motorjem na kavici na petrolu v kostanjevici. Sej pravim EDGE na ful, kako črtico ali dve je pa tud 3g potegnu
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
Potem mora biti še 1 nova bazna, ki je verjetno na kaki S! štangi (SE685 je preveč oddaljena).

Malo čekiram, da naj bi bila tudi med Ivančno Gorico in Litijo ena nova GSM (SE660)

Vse bolj diši po tem, da bo jeseni finiširanje omrežja na Dolenjskem in Posavju
wink-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Zakaj pa postavljajo samo UMTS 2100? Ne vem kako je s ostalimi telefoni, ampak z mojim je 2100 uporaben v krogu max 2km okoli oddajnika, že prej pa začne signal v zgradbah drastično padat.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
Krsko, Brezice, Prekmurje postavljajo UMTS 2100 zaradi velikega vpliva sosednjih drzav (na tistem obmocju majhna kapaciteta na GSM 900).

Ce pogledas moje zemljevide v primerjami med baznimi UMTS 900 in 2100 bos videl obmocje kjer si upajo postavljati UMTS 900. V notranjosti drzave se postavljajo na 900 MHz.
 
Nazadnje urejeno:

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Kolko ma tusmobil 1MB ceno na teh free2go? Ne mislim dodatnega paketa za 5€ 100MB. Ali sploh ni neta brez tega?
Gre se za sekundarni fon kjer bi mi prislo prav bol cheap majnsa kolicina kot fixnih 5€. Bob ma sicer 0.066€ na MB kaz bi bilo drazje na kolicino 100MB samo vseeno, dostikrat niti 5MB nebi znucal. Samo text chat in to je to.

Drugo vprasanje bi bilo, koliko tusmobil narocnin lahko vzamem na sebe sploh?

Trenutno imam 1x Brez z opcijo 1GB. To opcijo sem sicer ze izkljuco, tako da je se samo brez.
Ali lahko vzamem se eno brez narocnino in na to vklopim opcijo 1giga?
Imel bom pac dva telefona, enga doma only, drugega work only. Work fon rabi samo net.

Raje bi sicer imel 2 sim karti na eno stevilko, samo ce ne pac dve stevilki z 0 narocnine.
 
Nazadnje urejeno:

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
free2go cena za 1MB je 0,512€, brez dodatnega paketa 1GB....

Fizična oseba 2 naročniški razmerji...
Da lahko vzameš še en Brez paket + dodatni paket 1GB

2 sim-ki na eno naročnino so mogoči samo v Brezmejnem multipaketu pri TM.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.