Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
22. jul 2007
13.269
1.574
113
124
ja ok sem spregledal
rolleyes-1.gif
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:
Bob pa ja ne more biti alternativa
grims-1.gif

SMS zgrešeni klic.

Se strinjam da Bob ne more biti alternativa. Tudi tisti ki govorijo da samo kličejo in pošiljajo sms sem 100% prepričan da kdaj potrebujejo oz. izkoristijo možnost pošiljanja MMS sporočil ali pa prenos podatkov. Pa tudi če vzameš dodatno opcijo prenosa pri Bobu, je potem Najbližji 1500 boljša in cenejša rešitev!
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Kako je pa s tem prenosem, 1,5GB. A to velja samo za TUŠ mobilne postaje ali jih kuriš tudi, ko si prikopljen na Mobitel?
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.679
152
63
Glede prenosa podatkov res ni problem. Tudi na mojtušmobil lahko kadarkoli blokiraš prenos v drugih omrežjih. Potem imaš sicer manjši problem - ne moreš poslat/prejet MMS.
Problem so pogovori (morda tudi SMS). Tam res hitro fašeš dodatek na položnici. Imam Free paket, kjer tega problema ni, tako da sem brez skrbi. Če bi imel pa teh 1500, bi pa za moje potrebe in navade hitro hitro naneslo bistveno več od 15 EUR.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik SE_P1i pravi:
Pol te pa vrže na Mobitel in fašeš dodatek na položnici.

A ima kdo dandanes še nastavljeno na avtomatsko? No za nekoga, ki je celo življenje v LJ ali CE ni problema, za ostale, ki gremo tudi kam bliže meji, pa je itak obvezno ročno.
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Ja jaz imam vedno nastavljeno na avtomatsko
smile-1.gif


Sicer ok, če se zadržuješ v večjih krajih res ni problem, tam je verjetno pokrito, če si pa po celi Sloveniji, je pa fajn, da maš na ročno.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.679
152
63
Tudi jaz imam avtomatsko. Če imam ročno, se prepogosto zgodi, da enostavno ni signala in ne morem klicat oz. sem nedosegljiv.In potem se mi ne da ročno nastavljat na mobitel, ker potem pozabim dat nazaj na tušmobil ko spet dobim signal
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Jaz imam avtomatsko, ampak blokiran prenos podatkov v m@

Enako tudi jaz in vse špila u nulo. Mi pa preklopi na mobitelovo omrežje zelo redko, večinoma ko sem v kakih alpskih dolinah ali pa kje v hribih.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Pametni telefoni imajo itak po defultu izklopljen roaming data, kaj vključuje tudi Mobitel, tak da ni bojazni. Android ima možnost celo ločeno vklopit nacional roaming in roaming.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik Azgard pravi:
Pametni telefoni imajo itak po defultu izklopljen roaming data, kaj vključuje tudi Mobitel, tak da ni bojazni. Android ima možnost celo ločeno vklopit nacional roaming in roaming.
Pri enih verzijah Androida kljub ročni izbiri domačega omrežja gre prenos podatkov tudi iz mobitelovega roaminga.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.