Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
V Kostanjevici ni boljši signal zaradi nove bazne postaje ampak, ker so bazne SE681 Krško Sremič in SE641 Drnovo usmerili direktno proti Kostanjevici.
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
978
63
28
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:
Bob pa ja ne more biti alternativa
grims-1.gif


SMS zgrešeni klic.

hysterical-1.gif
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Ja, v Q3 četrletju 2013 je še zmeraj izgubil tržni delež za 0,5 odstotne točke naspram Q3 2012, kljub temu, da je potem v zadnjem četrletju zrasel nazaj, tako da letos torej Q4 2013 bo definitivno pod 50 % za razliko od lani, počasi, ampak definitivno gre trend navzdol
zmaga.gif
.

Tako, da če si delničar potem je to za tebe ok, če si pa uporabnik, potem pa njihova rast pomeni, da si nekje pri njih preplačeval storitve po nepotrebnem ter če ceniš svoj zaslužek, boš še enkrat prevetril ponudbe na trgu
wink-1.gif
.


Lp.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.406
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Na TM so mi dva meseca pred iztekom Free20 ponudili paket najbližji za 14,99 z vključenimi 1500 enotami za vsako stvar(klici v TM, v druga omrežja, SMS-ji in interner). Pa me zanima ali se to splača, največ uporabljam njihovo omrežje, le redko Mobitelovo. Nikoli pa nisem kontroliral, koliko kličem, zato ne vem, koliko enot naj bi do sedaj porabil na mesec.
Kakšen predlog, je to ok?
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
660
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Na TM so mi dva meseca pred iztekom Free20 ponudili paket najbližji za 14,99 z vključenimi 1500 enotami za vsako stvar(klici v TM, v druga omrežja, SMS-ji in interner). Pa me zanima ali se to splača, največ uporabljam njihovo omrežje, le redko Mobitelovo. Nikoli pa nisem kontroliral, koliko kličem, zato ne vem, koliko enot naj bi do sedaj porabil na mesec.
Kakšen predlog, je to ok?
Cenovno gledano je OK. Razen če porabiš več kot 1500 enot za posamezno storitev. To pa lahko veš samo ti in ti ostali ne moremo pomagat
smirk-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.867
113
Ali pa kontra, če ne porabiš niti polovice, potem denar mečeš skozi okno
wink-1.gif
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Na TM so mi dva meseca pred iztekom Free20 ponudili paket najbližji za 14,99 z vključenimi 1500 enotami za vsako stvar(klici v TM, v druga omrežja, SMS-ji in interner). Pa me zanima ali se to splača, največ uporabljam njihovo omrežje, le redko Mobitelovo. Nikoli pa nisem kontroliral, koliko kličem, zato ne vem, koliko enot naj bi do sedaj porabil na mesec.
Kakšen predlog, je to ok?

Piši na info@, da ti preverijo porabo za zadnje 3 mesce pa boš dobu kolk si česa porabu pa da vidiš kaj se ti splača...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.