Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik Smjs pravi:
Ali res ne morem koristiti bona za 20 eur, ki sem ga dobil ob poteku pogodbe za dve leti in skleniti novo pogodbo za 10% popust + vzeti akcijo FREE 20 z dvojnimi minutami do konca leta.
Sedaj imam paket FREE 20.

Drži, ali bon za 20€ in mobilni aparat/popust, ali pa dvojne minute in aneks za aparat/popust
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.971
1.423
113
Prekinja se pri Tušmobilu in dela prenos številke na Mobitel, kjer se bo naredilo novo razmerje.

Torej, odplačilo aneksa + strošek prenosa številke, če sem prav računal.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Jaz ti lahko povem, kako sem jaz naredil (Mobitel -> Bob):
- gledal sem datum, ko sem sklenil aneks, ker isti dan vsak naslednji mesec se mi je sorazmerno manjšala kazen za aneks.
- aneks sem prekinil dan po tem datumu, plačal sem nekaj manj kot bi plačal če bi to naredil prejšnji dan.
- na bobu sklenil naročniško razmerje z zahtevo za prenos številke.
- naslednji dan po prejemu pogodbe sem že klical bob s preneseno številko.

Bistvo kar je glej, kdaj se ti sorazmerno zmanjša pogodbena kazen in takrat "odkupi" aneks. Ne vem pa če je isto kot pri Mobitelu glede tega...
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.399
4
38
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Citat:
Uporabnik Smjs pravi:
Ali res ne morem koristiti bona za 20 eur, ki sem ga dobil ob poteku pogodbe za dve leti in skleniti novo pogodbo za 10% popust + vzeti akcijo FREE 20 z dvojnimi minutami do konca leta.
Sedaj imam paket FREE 20.

Drži, ali bon za 20€ in mobilni aparat/popust, ali pa dvojne minute in aneks za aparat/popust

Hvala za info.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
KSZ
Da ne kličem glih preveč v klicni center, da ne bi bli kaki dvoumni podatki
smile-1.gif

Kako je z nadgradnjo paketa Multipaket brezmejni 200 na 1000? Se plača sprememba paketa? in to samo 1x al za vsako številko? Pa na eno prosto številko bi prenesli še eno iz drugega multipaketa. Se to tudi plača?

Pa še malo kr tko, za zaposlene tam - glede na to, da so cene ostale enake, subvencija za telefon pa se je orenk znižala (ker prej je bil skupni znesek, ki si ga lahko koristil za telefon/e), bi blo mogoče tudi tle uredit, da bi (iz Tuš omrežja) bili klici na Tuš brezplačni? Da ni treba te skupine prijateljev posebej aktivirat?
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
KSZ
Zadeva je taka: v širši družini imamo 2 brezmejna multipaketa.
1. Iz enega bi 1 šel na FREE - kako to izvesti, da ohranimo njegovo prsoto mesto v multipaketu (ker mamo brezplačno te dodatne številke)?
2.En multipaket bi ukinli in 1 številko prenesli na drug multipaket, kjer je še 1 št. čisto fraj. To verjetno kar preko prenosa številke?
3. Na ono sproščeno mesto bi prenesli številko iz drugega FREE paketa (pač gre se za ohranitev številke, načeloma). Bo SIM kartica tista, iz katerese se številka seli na FREE al se dobi nova? Se to plača?

Torej, upam, da je dovolj jasno
smile-1.gif


Hvala za pomoč.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
KSZ
Da ne kličem glih preveč v klicni center, da ne bi bli kaki dvoumni podatki
smile-1.gif

Kako je z nadgradnjo paketa Multipaket brezmejni 200 na 1000? Se plača sprememba paketa? in to samo 1x al za vsako številko? Pa na eno prosto številko bi prenesli še eno iz drugega multipaketa. Se to tudi plača?

Pa še malo kr tko, za zaposlene tam - glede na to, da so cene ostale enake, subvencija za telefon pa se je orenk znižala (ker prej je bil skupni znesek, ki si ga lahko koristil za telefon/e), bi blo mogoče tudi tle uredit, da bi (iz Tuš omrežja) bili klici na Tuš brezplačni? Da ni treba te skupine prijateljev posebej aktivirat?

Lahko nardiš spremembo, strošek se obračuna samo 1x. Ja če boš prenesel od drugega naročnika potem gre za prenos lastništva in stroški seveda so

Mogoče se Brezmejni paketi tut kdaj spremenijo
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
KSZ
Zadeva je taka: v širši družini imamo 2 brezmejna multipaketa.
1. Iz enega bi 1 šel na FREE - kako to izvesti, da ohranimo njegovo prsoto mesto v multipaketu (ker mamo brezplačno te dodatne številke)?
2.En multipaket bi ukinli in 1 številko prenesli na drug multipaket, kjer je še 1 št. čisto fraj. To verjetno kar preko prenosa številke?
3. Na ono sproščeno mesto bi prenesli številko iz drugega FREE paketa (pač gre se za ohranitev številke, načeloma). Bo SIM kartica tista, iz katerese se številka seli na FREE al se dobi nova? Se to plača?

Torej, upam, da je dovolj jasno
smile-1.gif


Hvala za pomoč.

1. naredi se sprememba oz prenos lastništva, sprosti se mesto v multipaketu vendar se ne ohrani brezplačna številka (tistih đabe 2€ velja za tiste številke ki so bile dodane v multipaket v času akcije)
2. če je še prosto mesto v drugem multipaketu potem bo šlo ja
3. če se spremeni davčna se tudi sim-ka menja, menjava všteta v stroške prenosa lastništva

Vsekakor obisk prodajnega mesta, oba naročnika hkrati da se uredi vse naenkrat...
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Evo, danes bil na centru v Celju in sma naračunala 48 € vseh manipulativnih stroškov
10.gif

Za tole naročnino 3 € za zamenjane številke v multipaketu ni bil ziher, sem poslal za vsak slučaj še na info. Ker če je to res, da se jih bo plačalo bomo pač počakali še 1 mesec (ker drugi multipaket seveda ne bo ukinjen s koncem avgusta, tudi če se nosilna porta ven) pol vidli kako naprej. Magari oboje ukint pa it na Bob-a, sploh če bo kaka akcija.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:

1. naredi se sprememba oz prenos lastništva, sprosti se mesto v multipaketu vendar se ne ohrani brezplačna številka (tistih đabe 2€ velja za tiste številke ki so bile dodane v multipaket v času akcije)
2. če je še prosto mesto v drugem multipaketu potem bo šlo ja
3. če se spremeni davčna se tudi sim-ka menja, menjava všteta v stroške prenosa lastništva

Vsekakor obisk prodajnega mesta, oba naročnika hkrati da se uredi vse naenkrat...

Hja, konec avgusta tega še nismo naredili, ker bi pri ukinjenem paketu morali ta mesec vseeno pačati naročnino. Bomo počakali do 20ga.
Sicer mi pa glede te naročnine Multipaket osnovni ni jasno, zakaj se jo mora plačati, če bi želeli narediti zamenjavo številke na njej. Ker SIM ostane isti, plačuje pa se naročnina na SIM in ne številko. Pa malo bi lahko bili fleksibilni in to hranili, sploh ob nadgradnji paketa na dražjega. Pa tudi 2,5 leta nazaj so zapisali, da si bodo prizadevali za dobro naročnikov,...
Ker če to ne ohranijo, pa da da Bob ven kak MEga/Big Bob gremo tja, ker bo skupi prišlo enako kot na multipaketu s plačevanjem dodatnih številk. Pa še več enot je vlkjučenih.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kaj se je zgodilo z novicami na tus kabini?
Taksne kot so sedaj so popolnoma neuporabne saj pise pri vsaki samo dva stavka.
Zakaj za vraga je bilo to potrebno spremenit?
Kdo sploh skrbi za novice oziroma na koga se da obrnit, da se mu rece da naj raje ne dela nic kot pa tak zmazek, ki je sedaj.
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
978
63
28
Ze davno so ukinili:
odpiralne case trgovin
borzne tecaje (v zivo sicer s 5-minutnim zamikom)
info o bonitetah na TUS klub kartici (sicer jih vidis s "klicem" *100#)
podrobnejse info o prometu (zastoji, nesrece, dela na cestah)
Tv spored je samo za nekaj postaj (nimajo niti Planeta, TV3Medias, kaj sele ORF ali satelitske kot nekdaj)
In se bi se naslo.

Kot si ze sam ugotovil, so zdajsnje novice na Tuskabini pravi zmazek (povzete po Kratermediji
bonk.gif
)
Lp
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
In to izgubo je imel zaradi novic, sporeda, odpiralnih casov....?
Očitno delajo na tem, da še tisti zvesti uporabniki in zagovorniki prestopijo konkurenci.
Takih novic ki so sedaj ne rabimo in lahko vse skupaj kar odstranijo, ker trenutno izgleda kot da se delajo norca,.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kaj se je zgodilo z novicami na tus kabini?
Taksne kot so sedaj so popolnoma neuporabne saj pise pri vsaki samo dva stavka.
Zakaj za vraga je bilo to potrebno spremenit?
Kdo sploh skrbi za novice oziroma na koga se da obrnit, da se mu rece da naj raje ne dela nic kot pa tak zmazek, ki je sedaj.

Jah očitno so spremenili ponudnika novic, je bil verjetno prejšni slab in so bili nezadovoljni. Res je sicer da je sedaj napisana manjša vsebina ob novici, samo nista pa samo dve besedi. Je pa tudi res da je sedaj na voljo več kategorij po katerih lahko brskaš in prebiraš...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sedaj so novice v stilu " zgodilo se je " ne veš pa kaj.
Prej je bil ponudnik novic žurnal sedaj je pa neki svet24 in če greš na to stran šteka tako, da je veselje.

Temu kar je sedaj gor ne moreš rečt, da je manjša vsebina ampak, da vsebine sploh ni.

Če so bili oni slučajno nezadovoljni z žurnal novicami smo sedaj mi nezadovoljni s tem zmazkom, ki ni podoben ničemur.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.