Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
žalel sem napisati , da upam, da praksa s prekinitvijo trajnika ni domislica kakega si.mobilovega prodajnega mesta,..
db
 

Kolimero

Pripravnik
22. apr 2013
185
0
16
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Kaj da se dogaja na Si. prodajnem mestu?

Vse kar lahko narediš je, da preko e-banke prekineš izvedbo trajnika vsak mesec in potem preko prodajnega mesta poravnaš račun. Sicer pa mam že spisano pritožbo.

Odvisno pri kateri banki imaš odprt TRR. Sam lahko preko e banke tudi prekličem dano pooblastilo za izvajanje SEPA DB.
 

Kolimero

Pripravnik
22. apr 2013
185
0
16
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
žalel sem napisati , da upam, da praksa s prekinitvijo trajnika ni domislica kakega si.mobilovega prodajnega mesta,..
db

v mojem opisanem primeru ni.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.317
294
83
39
Ljubljana
KSZ:

glede na to:

kdo-je-mocnejsi.png


bi prešaltal iz simobilovega orta u nulo na enega izmed MINGL-ov ampak me najbolj zanima kako ste zadovoljni z omrežjem TUŠ?
od parih sm že neki časa nazaj poslušal da je omrežje tko tko, prekinja itd itd... kok je tega še v resnici? verjetno jim je prekinjalo na nastavljenem dvojnem načinu (umts -> gsm preklop)?
Po LJ verjetno tega problema ni več?

Če ne vzamem novega telefona dobim še -10% popusta na naročnino?
Skupino prijateljev lahko kreiram na paketu MINGL?

to je to kar me zanima
smile-1.gif
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Tkole, da ne vem koliko krat smo že napisali ter svetovali, pa vendar sam bom še en krat svetoval
grin1.gif



P.S.
Vse druge je irelevantno, če me razumeš
wink-1.gif

Nekomu tudi Mobitel, Simobil deluje odlično spet drugim ne, nekdo da roko v ogenj za Debitel, spet drugi, ga ne želi niti, da se omenja, itn.


Lp.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Po večjih krajih in AC križu ti upam rečt, da je signal. Prav tako je skoraj v celoti pokrita vzhodna SLO - oz. bolje rečeno toliko kot Simobil. V LJ sigurno ne bo problemov (razen kakšne mikrolokacije, kar pa se ti lahko zgodi tudi pri Mobitelu in Simobilu).

Pri Minglu lahko v sili uporabljaš Mobitelov signal (razen interneta, ki se računa posebej).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.867
113
Čudno, da še nihče ni omenil paketa najbližji 1500
wink-1.gif


Me pa nekaj zanima, če vzamem nek paket, vseeno kateri, se ne vežem, pa grem potem naslednji mesec na nek drugi paket, a imam s tem kakšne stroške?
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Čudno, da še nihče ni omenil paketa najbližji 1500
wink-1.gif


Me pa nekaj zanima, če vzamem nek paket, vseeno kateri, se ne vežem, pa grem potem naslednji mesec na nek drugi paket, a imam s tem kakšne stroške?

Zna biti sprememba paketa, cena cca 10 €.

Lp.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ker je bilo objavljeno pred 1 uro samo na FB?

V drobnem tisku v videu sem uspel prebrat, da če obstoječi naročniki s aneksom želijo spremeniti paket v ''Najbližji 1500'' je treba plačat 40€
tongue-1.gif
 

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
KAj pa ostali pogoji pri ''Najbližji 1500''? Je potrebna vezava za takšno ceno (14,9€)? Prenos podatkov, klici in smsi grejo iz zakupljenih količin samo če si na tuš omrežju?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.024
3.918
113
Vse bi bilo vredi če bi kdo res pomislil na tiste ki poslujemo z EU deželami in omogočil minute v EU omrežja pa tudi DATA
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Po moje bodo takšni paketi šele 1.7. Itak bodo cene potem tako nizke, da bi čisto mirno lahko minute za ostala domača omrežja upoštevali tudi za EU.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Tisto so roaming cene, (klici v lastno omrežje, med roamanjem v tujih omrežjih) in ne klici v tuja omrežja, ki so nažalost še neregulirana in takih paketov ne bo še nekaj časa. Uporaa data v tujih omrežjih pa spada pod roaming, tle pa se dejansko lahko nadejamo kakih paketov kmalu, če ne od operaterjev pa kar od kakih pan Evropskih MVNO.
 
Nazadnje urejeno:

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Mi lahko nekdo razloži splošne pogoje pri sklenitvi paketa Najbližji 1500. Jaz bolj kot berem, manj razumem

Citat:
Akcija za dopolnitev naročniškega paketa z dodatnimi vsebinami najbližji 1500 traja od 5. 5. 2013 do 31. 5. 2013 in velja ob hkratni sklenitvi aneksa za razširjeni paket/razširjeni paket z Opcijo ali aneksom za popust za 24 mesecev.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Malo zakomplicirano so napisali ampak skratka lahko ta paket skleneš samo ob vezavi na 24 mesecev (lahko mu dodaš tudi opcijo ali pa se odločiš za popust, če ne vzameš telefona).
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
In kaj pravite na ta paket?? Meni se zdi SUPER. vsi ostali paketi se mu ne morejo niti približati...ali sem kaj spregledal?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.