Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Drži, v praksi je hitreje (odvisno kok gužve je z aktivacijami)
 

Supergirl

Pripravnik
1. feb 2008
321
0
16
Jaz sem pred tremi meseci, ko sem izgubila telefon, dobila novo simko z isto številko in bila aktivirana v slabi uri. Drugače pa je tri dni.
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Kok časa pa rabjo za aktivacijo sim kartice?

Izklop/vklop mobilnika izvedi, če še nisi, morda je že aktivirano
wink-1.gif



Lp.
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Ufff me drazite s Tem Tušem he he he. Razmisljam, da bi šel na to, edino dvo letna vezava mi kaj preveč ne diši.
Bom moral se ene parkrat sem pridet in prebrat kako in kaj se odvija pol se pa proti koncu meseca odloæit :
grin1.gif
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Ce se ne motim je tista kazen minimalna, ce bi se odlocil oditi prej (ce imas aneks 10% popust, razen ce niso kaj spremenili). Ker popust na narocnino je 10% in ga kadarkoli lahko zamenjas z aneksom na telefon.
 

Benko14

Pripravnik
30. jun 2011
219
17
18
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Citat:
Uporabnik iii pravi:
Citat:
Uporabnik Supergirl pravi:
SE pravi, če je nekdo pred npr. dvema mesecema sklenil paket Najbližji in ni vzel telefona, zdaj samo da 10 eur za spremembo paketa in je to to? Ostane na istem paketu z več količinami...
cool-1.gif

se za vezavo šteje tudi samo popust? ker sam nisem vzel telefona, samo 10% popust in zdaj mi piše:
Paket: Najbližji
Mesečna naročnina: 13,41 €
Preostanek trajanja vezave:
13 mesecev

Torej bi moral plačati 40€ za nov paket Najbližji1500?

Da

Ali pa vzameš aneks za telefon in ti ni potrebno plačati
smile-1.gif
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Pri Tusu so mi razlozil ce vzamem brez telefona je mesečna naročnina -10% od 15€.za dobo 24 mesecev.
Če prekinem naslenji mesec naročnino plačam 90€ penalov.. Torej vsak mexec, ko sem pri njih se mi od 90€ odbije 3.75€.
Recimo če sem 12 mesecev pri njih in se odločim prekinit naročnino pri njih, moram plačat 45€.

V vsakem primeru, če grem prej stran k boljši ponudbi sem v minusu he he he.
Bo treba še mal pokalkulirat..
Sicer pa dve leti hitro mine
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik pino pravi:
Ufff me drazite s Tem Tušem he he he. Razmisljam, da bi šel na to, edino dvo letna vezava mi kaj preveč ne diši.
Bom moral se ene parkrat sem pridet in prebrat kako in kaj se odvija pol se pa proti koncu meseca odloæit :
grin1.gif

Ja številke so res mamljive, v praksi pa imam tri kolege, ki so pred časom odšli na tuš...eden se je vrnil na Simobil, dva pa na Mobitel. Okolica Ljubljane, katastrofalen zvok, stalno prekinjanje zveze in podobo. Edino ena kolegica še vztraja pa tudi ta nima lepih besed...
Tako da osebno bi pred tako vezavo vzel raje kakšno prepaid kartico, jo fural kakšen mesec ali dva in bi hitro videl, če ti zadeva dobro funkcionira na tvojem koncu. Pa ne se zdej loverji vsuti kako nimate problemov, super sem vesel za vas in vam tudi verjamem, jaz samo podajam pameten predlog glede na pritožbe, ki sem jih poslušal (ali jih še).
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Če te skrbi kak je s signalom preveri doma v par prostorih če ti telefon zazna Tušmobil, še boljše če imaš klet in če ti ga tam zazna, je signal sigurno dovolj dober (razen če imaš tako klet, da ti nobenega signala ne vleče
grin1.gif
). Pa enako v službi/šoli in še kakem kraju, kjer se veliko zadržuješ.

Imaš pa tukaj tudi zemljevid vseh baznih postaj in lahko preveriš kako je stanje v tvoji okolici: http://www.svetidej.com/projekti/mobilna-telefonija/zemljevidi/brskalnik.html

Za nujne primere kje bogu za hrbtom pa lahko uporabiš Mobitelovo omrežje, cena ni taka, da bi denarnico vtrgalo.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Pa kdaj boste dojeli, da ni pomembno koliko črtic ti kaže in koliko barvice je na zemljevidu
rolleyes-1.gif

Kaj ti to pomaga, če ti vse hrči v telefonu, če ti dropne klic, eč čakaš pol minute da se začne zveza vspostavljati, če se ti GPRS konteksti konstantno prekinjajo?? Pa ne govorim zdej za Tuš ampak na splošno, da ti črtice na ekranu en [cenzura] pomagajo, ker z njimi ne dobiš uporabniške izkušnje.
rolleyes-1.gif

Drugače pa ja, definitivno prepaid kartico, kupiš za kaj ti vem 10e, uporabljaš en mesec pa ti je hiter jasno kok je ura.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Free2go predplačniški paket stane 7 EUR in gor dobiš 5 EUR že naloženo, kar je dovolj za testirat vse storitve
smile-1.gif


Če pa želiš testirat samo internet, si lahko za 5 EUR kupiš internetno predplačniško SIM kartico, ki ima naložen 1 EUR, kar zadostuje za 1dan brskanja (1 EUR = 1dan brskanja).

Zelo poceni, da osebno testiraš v praksi nekaj, kar je mamljivo
wink-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Pa kdaj boste dojeli, da ni pomembno koliko črtic ti kaže in koliko barvice je na zemljevidu
rolleyes-1.gif

Kaj ti to pomaga, če ti vse hrči v telefonu, če ti dropne klic, eč čakaš pol minute da se začne zveza vspostavljati, če se ti GPRS konteksti konstantno prekinjajo?? Pa ne govorim zdej za Tuš ampak na splošno, da ti črtice na ekranu en [cenzura] pomagajo, ker z njimi ne dobiš uporabniške izkušnje.
rolleyes-1.gif

Drugače pa ja, definitivno prepaid kartico, kupiš za kaj ti vem 10e, uporabljaš en mesec pa ti je hiter jasno kok je ura.

Daj smiri živce, da te ne bo pobralo...

Najprej (brez da karkoli kupiš) preveriš, če signal doma, v službi... sploh imaš. Potem lahko brezplačno preveriš na internetu tudi kje so oddajniki. Potem pa šele, če si picajzlast, kupiš simko in testiraš en mesec (in vsakomur razlagaš, da imaš to testno kartico, naj malo potrpijo s tabo
rolleyes-1.gif
).
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.