Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.867
113
Res je, edini problem je, da se pač moraš vezati na 2 leti. Tega pa, jaz osebno, ne počnem rad.
 

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
Ni slaba stvar, ogromno zakupljenih količin, ampak to posiljevanje z vezavo mi ne diši... Dodatne opcije so za večino malo brezveze pri toliko zakupljenih količinah, tako da se tudi nakup telefona s temi opcijami ne splača. Torej ostane 10% popust in 13,5€ za take količine je res ok cena. Malo me skrbi omrežje, saj imam sedaj na avtomatsko in večkrat vidim "R" pri signalu, torej bi nekaj klicev pri tem paketu dodatno plačal... Imam pa malo na sumu, da se bojijo prihoda smart boba, zato tudi pogojevanje z vezavo in še to samo v maju.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Imam pa malo na sumu, da se bojijo prihoda smart boba
A veš da sem tudi jaz prvo na to pomislil
shocked-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
ali sem kaj spregledal?

To, da količine veljajo le v Tuševem omrežju. Sam sicer še nikoli nisem rabil dat na Mobitel (ne pravim, da je čisto vsepovsod signal, ampak mi ni bilo tako nujno, da bi uporabil Mobitel).

Meni se 40€ za spremembo ne splača, še teh količin (500/500/500) ne porabim.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Ta prenovljen paket Najbližji je res SUPER ponudba!

Že prepričujem fotra, da prenese cifro na Tušmobil in ta paket bo ravno pravi zanj (razen interneta, ki ga itak ne uporablja)
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@sylver

Pazi na zanko, ki jo je omenil @SouthPark .
Če se ti bo nekje iz Tušmobila preklopilo na Mobitel omrežje aka (roaming) boš plačal za to in se ti ne bo odštevalo iz zakupljenih količin.
Drugi paketi imajo tako, da samo prenos podatkov plačaš, ko si na Mobitel omrežju, tukaj boš pa plačal SMS/MMS, prenos podatkov in če sem dobro prečital tudi klice, če boš slučajno na Mobitel omrežju.
 

Supergirl

Pripravnik
1. feb 2008
321
0
16
Ja, vse se zaračunava, če si na roamingu...
frown-1.gif

Zato sem jaz šla na Free paket, čeprav bi mi Najbližji (takrat še Vse najboljše) glede zakupljenih količin, pa tudi cene, bolj ustrezal. Kljub temu, da sem večinoma na TM omrežju, nisem hotela tvegati "presenečenj"...
 

Macola20

Pripravnik
17. sep 2007
286
2
18
Pri tem paketu je treba imeti kar ročno na Tuš, da ne postane super paket drag paket
wink-1.gif


Imam sicer FREE paket, kjer tega problema ni, ampak imam vseeno ročno na Tuš, do sedaj nisem imel kakih večjih težav, se pa na določenih področjih zgodi, da je signal slab ali pa ga sploh ni, je pa to zelo redko. Če nebi bil vezan bi zamenjal na ta paket.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
S signalom v osnovi ne boste imeli težav, tako da nekih večjih strahov ne potrebujete imet. Je pa tale z vezavo seveda kopija Si.mobila. Seveda z razliko v tem, da je pri Tušmobilu na voljo veeeeelllliiikkkooo več enot.
 

Supergirl

Pripravnik
1. feb 2008
321
0
16
Malo sem razmišljala...
smile-1.gif
) starega z novim? V bistvu ti paket ostane isti, spremenijo se samo zakupljene količine... in ja, kakšni so stroški, povezani s tem dejanjem?
 

Supergirl

Pripravnik
1. feb 2008
321
0
16
SE pravi, če je nekdo pred npr. dvema mesecema sklenil paket Najbližji in ni vzel telefona, zdaj samo da 10 eur za spremembo paketa in je to to? Ostane na istem paketu z več količinami...
cool-1.gif
 

iii

Pripravnik
1. avg 2007
459
7
18
Citat:
Uporabnik Supergirl pravi:
SE pravi, če je nekdo pred npr. dvema mesecema sklenil paket Najbližji in ni vzel telefona, zdaj samo da 10 eur za spremembo paketa in je to to? Ostane na istem paketu z več količinami...
cool-1.gif

se za vezavo šteje tudi samo popust? ker sam nisem vzel telefona, samo 10% popust in zdaj mi piše:
Paket: Najbližji
Mesečna naročnina: 13,41 €
Preostanek trajanja vezave:
13 mesecev

Torej bi moral plačati 40€ za nov paket Najbližji1500?
 
Nazadnje urejeno:

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
@sylver

Pazi na zanko, ki jo je omenil @SouthPark .
Če se ti bo nekje iz Tušmobila preklopilo na Mobitel omrežje aka (roaming) boš plačal za to in se ti ne bo odštevalo iz zakupljenih količin.
Drugi paketi imajo tako, da samo prenos podatkov plačaš, ko si na Mobitel omrežju, tukaj boš pa plačal SMS/MMS, prenos podatkov in če sem dobro prečital tudi klice, če boš slučajno na Mobitel omrežju.

Ja, to ne bo problem
smile-1.gif
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik iii pravi:
Citat:
Uporabnik Supergirl pravi:
SE pravi, če je nekdo pred npr. dvema mesecema sklenil paket Najbližji in ni vzel telefona, zdaj samo da 10 eur za spremembo paketa in je to to? Ostane na istem paketu z več količinami...
cool-1.gif

se za vezavo šteje tudi samo popust? ker sam nisem vzel telefona, samo 10% popust in zdaj mi piše:
Paket: Najbližji
Mesečna naročnina: 13,41 €
Preostanek trajanja vezave:
13 mesecev

Torej bi moral plačati 40€ za nov paket Najbližji1500?

Da
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.