Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.864
113
Jaz imam ja
wink-1.gif


Citat:

Obveščamo vas, da bomo mobilni aparat Nokia Lumia 920 imeli v naši ponudbi predvidoma konec meseca marca.

10.gif
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
kako je z freetogo senior, je res da kupim paket za 20 eurov,vstavim in aktiviram in imam klice po 1 cent na minuto, malo mi je sumljivo, lahko paket uporabljajo tudi ostali ali le upokojenci,hvala in lp
 

Macola20

Pripravnik
17. sep 2007
286
2
18
Mislim na to kar je vprašal, če imaš FREE paket in na tujo (neslovensko) št. pošlješ SMS ti ga zaračunanjo in ne gre iz kvote.

Če si v romingu na mobitelu, gre sms na SLO št. iz zakupljene kvote.
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Pri brezmejnih in multipaketih se SMSji poslani v tujino ne zaračunavajo (se torej odštevajao iz zakupljenih enot). Pri free paketih se SMS v tujino plača.
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Evo, končno je prišla tale Nokia 920. Tudi jaz sem jo nestrpno čakala. Se strinjam, cena je dobra
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.864
113
Heh, jaz sem bil v bitvu sarkastičen
wink-1.gif


701 v redni prodaji? Mobitel jo ima po 620
smile-1.gif

600 eur v free5 paketu ob 24 aneksu? 540 v trgovini, brez vezave.

Glede na 820 cene, je 920 občutno predraga. Ampak očitno igrajo na struno, da je zaloga verjetno minimalna.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Redna cena je okras, ni vredna komentiranja. Edina fer primerjava pa je skupni strošek telefon+naročnina 2 leti. Eni imajo telefoni ceneje, eni pa naročnine, važen pa je seštevek.

Imam pa raje naročnino ceneje, kot telefon, ker če je telefon poceni in naročnina draga, potem praktično moraš na vsaki 2 leti kupit telefon, ker si drugače v "minusu" ker plačuješ v naročnini subvencijo na telefon, ki ga nisi vzel.

Tak da svaka čast za Tušmobil, ki ima telefone BREZ subvencije in imamo vse ugodnosti direkt v naročnini in ne rabimo uzemat telefona, da pridemo da "subvencij". Lahko ga pa vzamemo, pa še vedno pridemo ceneje skozi, kot katerikoli drug operater, če seveda hočeš na obroke, če hočeš direkt pa je ponavadi par 10€ ceneje kupit zadevo na mobisvetu, kot pa pri Tušmobilu.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.864
113
Že ja, ampak če je telefon predrag, potem rajši kupiš v prosti prodaji, pa imaš pač paket pri tušu, s tem pa zgubijo stranke, ki bi se vezale na 2 leti.

Če gledamo FREE pakete, je cena za 920 brez Opcije, ob vezavi 2 leti, skoraj 600 eur. Kar je smešno drago, glede na to, da se dobi pri mobitelu v prosti prodaji 620
smile-1.gif
Da ne omenjam bolho, ebay...
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Saj imajo vezavo na naročnino 10%. Tako da ja, če imaš denar za enkratni znesek se ti pri TUšu močno izplača telefon v prosti + 10% popust z vezavo za 2 leti.

Če bi Mobitel in Simobil odštela subvencijo in bi ostala gola naročnina in to subvencijo pa potem prištela redni ceni telefona, bi ta telefon torej stal 620€ v primeru Mobitela, pa še naročnina dražja.

Samo za zavajanje preko skrivanje subvencij gre, ker je folk prelen ali preneumen, da bi si znal na strošek v dveh letih preračunat.
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.