Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Tale ta nov paket "najbližji" se mi zdi čist super stvar, cena itak nižja kot pri konkurenci, pa tudi zakupljenih minut oz. enot je po moje zadost za enga normalnega uporabnika. Sam a se da s tem paketom dobit tud kak uporaben pameten telefon, k na strani nič kej ne piše?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.616
6.863
113
Pri vsakem telefonu imaš dropdown opcijo, da pogledaš, kolikšna je cena za želen paket, kakšnega super duper telefona samo za ta paket specifično, pa ni.
 

Aliens

3700. registrirani uporabnik
18. jun 2008
314
2
18
Na paketu Brezmejnih 1000 imam na danes prejetem računu postavko "odhodni klici - omrežje Mobitel" za 4eur. Kako je to možno, če enote za klice veljajo tako v Tušmobilovem kot Mobitelovem omrežju (in niso bile porabljene)? Gre za napako ali so kaj spremenili pogoje?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
''OMEJITVE, IZJEME IN ZARAČUNAVANJE PO PORABI
Razen, kjer je posebej navedeno drugače, se po porabi 50 odstotkov vključenih storitev v obliki klicev za zaključevanje izven Tušmobilovega omrežja, vsi nadaljnji klici, ki se zaključujejo izven Tušmobilovega omrežja, obračunajo v skladu z veljavnim cenikom za storitve izven Tušmobilovega omrežja (storitve znotraj Tušmobilovega omrežja se še vedno odštevajo od količine skupno vključenih količin), po porabi celotne količine vključenih storitev pa se v skladu z veljavnim cenikom za porabljeno količino obračuna tudi vsaka nadaljnja enota storitve.''

Zgleda si več kot 500 minut porabil za klice v ostala omrežja.
 

Aliens

3700. registrirani uporabnik
18. jun 2008
314
2
18
Ni možno. Na tuškabini sicer ne morem preveriti - zgleda da zato, ker gre za Multipaket.
Ampak sem pa prepričan, da gre za napako in bom napisal reklamacijo.
 
22. jul 2007
13.264
1.574
113
124
Meni so tudi zaračunali 0,13 centov ampak se mi ne da drekat za ta drobiž
tongue-1.gif
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Sproti preverji stanje za svojo številko oz skupno število preostalih enot na moj.tusmobil al pa preko *128# in kliči
 

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Citat:
Uporabnik Aliens pravi:
Na paketu Brezmejnih 1000 imam na danes prejetem računu postavko "odhodni klici - omrežje Mobitel" za 4eur. Kako je to možno, če enote za klice veljajo tako v Tušmobilovem kot Mobitelovem omrežju (in niso bile porabljene)? Gre za napako ali so kaj spremenili pogoje?

Tudi meni so ta mesec zaračunali 2 € preveč. Na njihovem HD te zelo na hitro odpravijo, na njihov odgovor prek maila pa čakam že 4 dni. Meni so se zaradi tega zamerili in bom takoj po poteku vezave odšel drugam.
V končni fazi mi najugodnejši operater ne pomeni popolnoma nič če imajo težave z bilingom. Če imajo 250.000 uporabnikov in vsakemu zaračunajo 1 € preveč...
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik krentip pravi:
Citat:
Uporabnik Aliens pravi:
Na paketu Brezmejnih 1000 imam na danes prejetem računu postavko "odhodni klici - omrežje Mobitel" za 4eur. Kako je to možno, če enote za klice veljajo tako v Tušmobilovem kot Mobitelovem omrežju (in niso bile porabljene)? Gre za napako ali so kaj spremenili pogoje?

Tudi meni so ta mesec zaračunali 2 € preveč. Na njihovem HD te zelo na hitro odpravijo, na njihov odgovor prek maila pa čakam že 4 dni. Meni so se zaradi tega zamerili in bom takoj po poteku vezave odšel drugam.
V končni fazi mi najugodnejši operater ne pomeni popolnoma nič če imajo težave z bilingom. Če imajo 250.000 uporabnikov in vsakemu zaračunajo 1 € preveč...

Sicer je čisto možno, da so ti kaj preveč zaračunali, ampak meni v 5 LETIH niso NIKOLI nič več zaračunali, kot bi morali
cheer.gif


Jaz sem to doživljal pri Simobilu kar nekaj mesecev zapored
evil.gif
 
22. jul 2007
13.264
1.574
113
124
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Citat:
Uporabnik krentip pravi:
Citat:
Uporabnik Aliens pravi:
Na paketu Brezmejnih 1000 imam na danes prejetem računu postavko "odhodni klici - omrežje Mobitel" za 4eur. Kako je to možno, če enote za klice veljajo tako v Tušmobilovem kot Mobitelovem omrežju (in niso bile porabljene)? Gre za napako ali so kaj spremenili pogoje?

Tudi meni so ta mesec zaračunali 2 € preveč. Na njihovem HD te zelo na hitro odpravijo, na njihov odgovor prek maila pa čakam že 4 dni. Meni so se zaradi tega zamerili in bom takoj po poteku vezave odšel drugam.
V končni fazi mi najugodnejši operater ne pomeni popolnoma nič če imajo težave z bilingom. Če imajo 250.000 uporabnikov in vsakemu zaračunajo 1 € preveč...

Sicer je čisto možno, da so ti kaj preveč zaračunali, ampak meni v 5 LETIH niso NIKOLI nič več zaračunali, kot bi morali
cheer.gif


Jaz sem to doživljal pri Simobilu kar nekaj mesecev zapored
evil.gif
467716-post_slo.gif
 

NoviC

Pripravnik
11. jun 2008
278
0
16
zanima me če se storitve ključene v paket FREE40 lahko koristijo samo v TUŠMOBIL omrežju? Konkretno me zanima za prenos podatkov
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Vse storitve (razen prenosa podatkov) se lahko koristijo tako na Tušmobil kot v Mobitel omrežju.

Torej samo prenos podatkov moraš uporabljat v omrežju Tušmobila (klici, smsi, mmsi pa lahko iz Mobitela).
 
22. jul 2007
13.264
1.574
113
124
Ker sem dobil več različnih informacij še tukaj sprašujem, koliko je najvišji skupni znesek nakupa telefonov pri multipaketu brezmejni 2000?
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Ker sem dobil več različnih informacij še tukaj sprašujem, koliko je najvišji skupni znesek nakupa telefonov pri multipaketu brezmejni 2000?

Pred kratkim sem se tudi sam pozanimal in mislim, da je še vedno tako:
- Multipaket Brezmejnih 200 (720 EUR)
- Multipaket Brezmejnih 1000 (900 EUR)
- Multipaket Brezmejnih 2000 (1050 EUR)
- Multipaket Brezmejnih X (1500 EUR)

 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.