Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Mater zdaj sem moral 25 postov brati samo nakladanje in pizdenje
stupid-1.gif

Pa kaj admini delajo???? Dajte na ban takšne userje ker to ne vodi nikamor več
13.gif

Samo smetenje nekih zafrustriranih večno nezadovoljnih tipov
jezen.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
se strinjam

to napišite na spletno stran vse ostalo je nepotrebno...
očitno

od naprednega uporabnika se pričakuje tudi znanje uporabe googla,.. in podatek da 3/4 telefonov rootanih
bonk.gif

b
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Verjetno se boš strinjal, da bi bilo do uporabnikov bolj prijazno, če bi te podatki bili objavljenu tudi na bob.si?
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
ok to je pa res...
still...
šalabajzerji, pričakuje se da osnov dobiš na web pagu, vsaj kr se tiče nastavitev storitev operaterja...

MATR SM ČUDN..... ANE?
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
jebiga......

still point ki ga hočem povedat ni razumljen... da šalabajzerji nimajo osnov na webu....
vsi ostali pa goolgej googlej...
Njihov default page bi bil laho kr google, treba index popravt zgleda...

Če prou zastopm, plačane kurbe, ki opravičujejo vse to?
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
MATR SM ČUDN..... ANE?
Jest ne vem kolk si ti čudn. Najbrž bi to bolje tvoja familija znala ocenit.

Ampak najedaš pa brez dvoma do amena, pa še mal čez.
V bistvu tolk, da si že pošteno zoprn. Ne glede na to, al maš prov al ne.


Bod no prijazen, pa skušaj razumet, da smo že daaaavno vsi dojeli tvoj point.
In da se nekateri s tabo pač ne strinjajo. Tko kot se ti z njimi ne.

To se ne bo spremenilo, pa tud če še desetkrat isto ponoviš.
Your turn!
smile-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Hocem placat racun in je na spletu bil okol 5 eur, ki sem ga ze pripopal tu gor. Predno grem placat pa preverim se posto in je notri isti racun, plus se racun iz obdobja 2 tedna predno smo sklenili mini bob in predno so nam prenesli stevilko. To mi je smesno glede na to da das 15eur za kartisco in 100 enot dobroimetja, da ti potem za 21 tedna kr neko narocnino racunajo ki je NI. No in ce nebi odpru posto bi placeval penale ker tega na spletu boba v uporabniskem portalu pod racuni ni.
Racunali so mi na drugem racunu tudi klic na posebno stevilko, ki nevem katera je to, sej nimam vpogleda ker so account za staro njihovo stevilko skenslal in sploh nevem kaj so to racunal pod posebno stevilko, ker klicano in aktivirano je bilo vse preko 080 brezplacne stevilke, edino ce so to aktivacijo 15 stevilka, zaracunali? Kr neki upam da se v prihodnje nebodo sli teh nepojasnenih zadev
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zelo težko je brati tvoj prispevek, tako da verjamem, da ti računi ne morejo biti jasni.

Za 21 tednov so ti računali naročnino? kaj je to. Noben bob nima naročnine, ampak v primeru paketa plačilo pavšalnega zneska (mini bob, big bob). Temu lahko rečeš naročnina, če hočeš, vendar to ni, gre namreč za plačilo zakupljenih enot.

Verjetno si klical na posebno številko 090 za kakšen točen čas ali kaj podobnega, morda si se zmotil in namesto na 080 poklical na 090.

Nekega velikega efekta ne bo, če boš o tem pisal na forumu, če ti kaj ni jasno, pokliči na bob ali jim piši.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Sej teb tudi zgleda marsikaj ni jasno ce preberes 21 tednov medtem ko normalno pise 2 tedna.

Iz obdobja dveh tednov predno so naredili prenos stevilke od starega operaterja in predno so aktivirali mini bob paket.
 
Nazadnje urejeno:

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Z računi na portalu mojbob so res same težave. Plačani računi so izginili, kot neplačan pa se je pojavila specifikacija, ki je le del zadnjega računa, ki je prišel na treh ločenih "plahtah". Skratka, precej neuporabno vse skupaj. Upam, da se zadeve sčasoma uredijo.
Vse skupaj je verjetno posledica prenosa, pravzaprav menjave številke, kar mojbob povsem razsuje.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
..., da ti potem za 21 tedna kr neko narocnino racunajo ki je NI. ...

Pa razumi, kdor more.

Aha sem opazil napako, no ti pa na zacetku stavka cist lepo pise kaj in kako je misljeno, sicer pa ce bi imel odgovor se nebi ukvarjal z 21ko
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.