Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Alioth pravi:
Z računi na portalu mojbob so res same težave. Plačani računi so izginili, kot neplačan pa se je pojavila specifikacija, ki je le del zadnjega računa, ki je prišel na treh ločenih "plahtah". Skratka, precej neuporabno vse skupaj. Upam, da se zadeve sčasoma uredijo.
Vse skupaj je verjetno posledica prenosa, pravzaprav menjave številke, kar mojbob povsem razsuje.

Ja problem je pomojem prenos, ena poloznica za seda na spletu, potem pa se ena za tiste prve dni ko si registriral bob stevilko in katero so ti kasneje zbrisali ker so naredil nov account za preneseno stevilko in zgodovine bob stevilke ne vidis.

Edino nevem kako so lahko meni dva tedna pred prenosom stevilke zaracunali narocnino 1.3 eur ce pa narocnine ni oz si kartico ze placal 15eur in dobroimetje na le tej?
 

flajr

Pripravnik
27. sep 2007
375
0
16
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Edino nevem kako so lahko meni dva tedna pred prenosom stevilke zaracunali narocnino 1.3 eur ce pa narocnine ni oz si kartico ze placal 15eur in dobroimetje na le tej?

Ker si očitno že pred prenosom številke vnesel aktivacijsko kodo in aktiviral paket, ki si ga naročil s pogodbo.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
od tistega katerega si zahteval,.. začasna številka se aktivira ko vneseš aktivacijsko kodo, penos pa se naredi kasneje,.. tako dobiš eno specifikacijo za čas od aktivacije do prenosa, drugo specifikacijo za novo številko za čas od aktivacije do cikla + 1 mesec oboje imaš poračunano na računu,.. v takem primeru torej dobiš 3 pošte,..

b
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.356
9.692
113
40
MB
mislim da je na enem računu, vsaj pri meni je blo tak, dobil sem en račun

na moj.bob.si mam obračunsko obdobje od 9.8.
na računu pa od 2.8.

tak da je verjetno to to
smile-1.gif
od aktivacije do prenosa številke
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Aha ok

Prvi racun mesecna poraba za avgust, potem hkrati placas se v naprej za september kolkr smo rekli potem pa zdej se narocnina za 2 tedna julija. OK upam da v prihodnje nebo 50 racunov in takih nejasnosti.
Mot me se tista posebna stevilka kateri pa sedaj seveda nemorem priti na sled, ampak ok.
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik Alioth pravi:
Vse skupaj je verjetno posledica prenosa, pravzaprav menjave številke, kar mojbob povsem razsuje.

Ja problem je pomojem prenos, ena poloznica za seda na spletu, potem pa se ena za tiste prve dni ko si registriral bob stevilko in katero so ti kasneje zbrisali ker so naredil nov account za preneseno stevilko in zgodovine bob stevilke ne vidis.

Sam sem pred tem, da z Mobitela preidem na Bob, in seveda prenesem številko.

Če vaju dobro razumem, je najbolje, da aktiviram na netu mojbob šele po tem, ko bo na Bob sim kartici aktivirana stara Mobitelova številka?

Sem razumel prav?
Vnaprej hvala za odgovor!
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Gaston pravi:


Sam sem pred tem, da z Mobitela preidem na Bob, in seveda prenesem številko.

Če vaju dobro razumem, je najbolje, da aktiviram na netu mojbob šele po tem, ko bo na Bob sim kartici aktivirana stara Mobitelova številka?

Sem razumel prav?
Vnaprej hvala za odgovor!

Pomoje je stroskovno gledano popolnoma vseeno... edino kot kaze, dobis vec papirjev, ce prej aktiviras paket
smile-1.gif
...
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ja kot je jest napisal, v bistvu sej zdej vidis kaj te cakav enem ali drugem primeru, gre se sam zato da se razjasni kaj se placuje.
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Nisem imel v mislih stroškov, ampak težave ki se pojavljajo pri prijavi v mojbob.

Če sem razumel prav, imajo težave predvsem tisti, ki z že aktiviranim mojbob-om (na 068 številko) potem pa jim naredijo prenos stare številke (npr. 041) .
Nekako tako:
mojbob.si dela povsem ok dokler je aktivna številka 068. Po tem, ko postane aktivna številka 041, pa se pogosto pojavijo težave pri uporabi mojbob.si.

Sem razumel prav?
 

flajr

Pripravnik
27. sep 2007
375
0
16
Ob prenosu številke se mojbob račun, registriran na številko 068, izbriše, zato se je treba ponovno registrirati s prenešeno številko. Posledično v novem mojbob računu ne vidiš pred prenosom opravljenih storitev.
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Hvala vsem za odgovore.
Bom v izogib težavam raje počakal.

Sicer pa imam le še 16 dni do poteka vezave pri Mobitelu
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zadnji račun je imel rok res 10.09, samo je v kaslc prišel okoli 1. ali 2.

Se ti je kje na pošti zataknil?
smile-1.gif
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Od 20.09. lahko bob kupite tudi v Lidlu, sem včeraj dobil oglas.
 

KURKOFF

Pripravnik
8. avg 2007
401
0
16
Ni vidim tu ravno nekega presežka glede na to, da pokete prodajajo že na vsaki črpalki. Mogoče jim je cilj, da omrežijo prebivalce bivše republike kateri so množični Lidlovi potrošniki.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.