Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Citat:
Uporabnik KURKOFF pravi:
Ni vidim tu ravno nekega presežka glede na to, da pokete prodajajo že na vsaki črpalki. Mogoče jim je cilj, da omrežijo prebivalce bivše republike kateri so množični Lidlovi potrošniki.
Tale komentar je pa
stupid-1.gif
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Citat:
Uporabnik KURKOFF pravi:
Ni vidim tu ravno nekega presežka glede na to, da pokete prodajajo že na vsaki črpalki. Mogoče jim je cilj, da omrežijo prebivalce bivše republike kateri so množični Lidlovi potrošniki.
Tale komentar je pa
stupid-1.gif

Za nekatere je kot kaže statusni simbol tudi to, pri katerem operaterju so.
crazy1.gif

Sem tudi sam pravkar naročil tega boba. Enostavno ne govorim toliko po telefonu, da bi se mi splačalo plačevat dražjo naročnino in zakupljene minute.
cool-1.gif
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
A se da številko, ki je sedaj pri mobitelu na ime Franci Novak, prenesti na Bob, kjer bi bila uporabnica taiste številke sedaj Micka Novak? Najbrž ne,a? Je vezano na osebo z davčno številko in vse?
 

flajr

Pripravnik
27. sep 2007
375
0
16
Citat:
Uporabnik frenky666 pravi:
A se da številko, ki je sedaj pri mobitelu na ime Franci Novak, prenesti na Bob, kjer bi bila uporabnica taiste številke sedaj Micka Novak? Najbrž ne,a? Je vezano na osebo z davčno številko in vse?

Da se. Naročniško pogodbo sklene Micka, na obrazec za prenos številke pa se podpiše Franci.
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Lahko jaz vzamem minibob + internet in potem ko bo možnost preklopim na bigbob + internet? (sedaj imam Ðakmet, vendar nisem več pogodbeno vezan na njega)
 
Nazadnje urejeno:

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38


[/QUOTE]In zakaj je to tako super in oh in ah? Pač mala kartica...big deal
sprasujem se.gif


[/QUOTE]

vtakini normalno v iPhone
b
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
In zakaj je to tako super in oh in ah? Pač mala kartica...big deal
sprasujem se.gif


[/QUOTE]

vtakini normalno v iPhone
b

[/QUOTE]
Aja..jaz sem mislil, da se o telefonih pogovarjamo
evil.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.