Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik flip pravi:
Kako dolgo pa traja ponavadi, da je izveden preklop? V petek sem dobil bob sim kartico, se prijavil na bob.si. Ta bobova številka je aktivna, tako da z njo že lahko kličem. Potem se na bob.si šel čez tisti postopek za obdržati svojo številko. A zdaj je treba čakat in to avtomatsko gre skozi, al je treba še kam klicat? Mam sicer pri simobilu naročnino, še dober mesec.

Ko se zacne postopek dobis SMS, v katerem pise, kdaj tocno bo opravljen preklop.... Ponavadi to traja tri delovne dni...

Vec informacij je na www.npch.si ....
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Danes sem dobil pogodbo na dom, tako da nekaj se premika.
cool-1.gif
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Jaz sem tudi danes dobil v kuverti:
dopis s potrditveno kodo
naročniško pogodbo
2x zahteva za ohranitev obstoječe telefonske številke

Potrditveno kodo sem vpisal na bob.si nikjer pa nič ne piše, da rabijo karkoli sedaj od mene nazaj.
Predvidevam da moram na bob poslati en podpisan izvod Zahteve za ohranitev obstoječe tel. številke?
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.163
4
38
Maribor
Citat:
Uporabnik frenky666 pravi:
Jaz sem tudi danes dobil v kuverti:
dopis s potrditveno kodo
naročniško pogodbo
2x zahteva za ohranitev obstoječe telefonske številke

Potrditveno kodo sem vpisal na bob.si nikjer pa nič ne piše, da rabijo karkoli sedaj od mene nazaj.
Predvidevam da moram na bob poslati en podpisan izvod Zahteve za ohranitev obstoječe tel. številke?

Da, skeniraj ali fotografiraj in pošlji na mail. Bo hitreje.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Meni je pripeljal pogodbo GLS, pa en izvod pogodbe je kurir vzel nazaj, redvidevam da imajo zmenjeno da oni vrnejo, tako da meni ni treba več nič? Tisto kodo pa sem vpisal na bob.si/prijava.
 

nowinc

Pripravnik
31. maj 2008
328
1
18
Tudi jaz cakam na bigbob. Poleti zaradi dopusta zamudil akcijo. Kaksen namig, ali bo vsaj v bliznji prihodnosti?
 

bero1

Majstr
2. sep 2007
2.888
101
63
mb+ -20km
Mene pa zanima, če lahko sedaj vzamem mini bob, potem pa prešaltam na bigbob?
Še nekaj, sedaj imam preko hčere džabest, kakšen je postopek, da grem na bob z isto cifro na svoje ime?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
lahko najprej vzameš mini bob in nato menjaš paket,..
pri mnpju moraš paziti da boš na zahtevku vpisal hčerko, ki mora zahtevek podpisati, na naročniški pa moraš biti vpisan ti.

l.p. b
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Kako je s tujino pri Bob-u?
Klici ven, ter gostovanja?

En znanec razmišlja o menjavi, pa ima precej opravka z in v tujini. (EU in izven)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.