Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Pozdravljeni

Jaz sem si danes kupil bob predplačniško številko in sem zelo zadovoljen in kako ste vi zadovoljni z bobom kaj raje uporabljate naročniški paket ali predplačniški.


LP
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ker bob ne pozna naročnine, sem se odločil za naročniški paket.

Kmalu bo eno leto od uporabe in ugotavljam, da napram prejšnjemu operaterju, nisem opazil prav nobenih razlik v kvaliteti storitve.
Bob normalno deluje v tujini, s signalom ni bilo nikoli težav, računi so izjemno nizki, storitev MojBob pa omogoča takojšnji vpogled v porabo in nastavitve.

Dejansko je šlo za eno redkih reklam in ponudb v Sloveniji, ki ni vsebovala drobnega tiska in ponuja točno tisto, kar oglašuje.

Tudi vsi ostali, ki jih poznam, da so prešli na bob, so zadovoljni.

Dejansko kot je bilo reklami, sedaj lahko spet govorim.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Kupil vceraj. Tudi meni se je seja zakljucila prej, predno sem lahko vse izpolnil. V drugo mi pa ni hotelo dati moznosti za vsis trenutnega operaterja. Po klicu na center sem vse uredil. 1A za pomoc na centru. Zdaj cakam podpis.

Se vprasanje: je 5G za 5€ ali 6? Na spletni strani pise pet, na forumu in na klicnem centru je pa rekel 6.
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Tako, pa sem tudi jaz ratal uporabnik bob-a. Trenutno se imam bob start, predplacniski paket, sem pa včeraj izpolnil na internetu prijavo za naročnino in prenos številke. Kaj sedaj? Moram počakat pogodbo in jo podpisat pa poslat nazaj? Potem se komaj začnejo postopki za prekinitev pogodbe pri Mobitelu in prenos številke na bob?
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Men je po prijavi na internetu, kurir od GLS pripeljal pogodbo, kar pri njemu sem jo podpisal, en izvod je vzel on, enega dal meni. Potem sem čez par dni dobil SMS da mi bojo 2.10.2012 aktivirali bob in res so ga. Mi ni bilo treba nič dodatno pošiljati.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Bob si takoj aktiviral, ko je poštar prinesel kodo, SMS si dobil kasneje za prenos številke, če smo natančni.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Pa kdo ve kaj če bo prišel k nam smartbob paket? Bi zapustil Mobitel po 16 letih.

Se ti zdi, da imajo trenutno v Slo konkurenco bigbog+1gB paketu (sploh pri uporabnikih, ki ne morejo imeti paketov za mlade)? Zakaj bi torej ponudili še ceneje, če so že trenutno najbolj ugodni?
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Koliko pa pride ta opcija geronimo? Ne najdem na bob.si vidim pa da nekaj obstaja glede na naslov sporočil tukaj: Re: big bob [Re: Slycer]
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.463
1.194
113
ah... zakaj že ne morem aktivirat s potrditveno kodo?

mi napiše da je geslo napačno :S pa isto vpisujem kot imam za prijavo, potrditveno pa dol iz lista ob pogodbi.

bah
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Evo, jaz sem danes vnesel potrditveno kodo, zdaj samo čakam, da mi še številko prenesejo. Pol pa še na bigbob počakam in sem zmagal! :D
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.