Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Če se mi pri trenutnem operaterju izteče vezava in obračunski interval recimo na 15. v mesecu, kdaj je najbolj evnesti potrditveno kodo?
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.163
4
38
Maribor
Citat:
Uporabnik kripo pravi:
Če se mi pri trenutnem operaterju izteče vezava in obračunski interval recimo na 15. v mesecu, kdaj je najbolj evnesti potrditveno kodo?

Keri paket si pa vzel?

Če 4c, ti je vseeno. Itak plačaš kolk zatelefoniraš.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
shocked-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Fino je se prebrati "drobni tisk"... Aktivacija tega paketa je mozna samo za nove narocninke, strosek aktivacije znasa 49,90€, poleg tega pa je se dodatni letni servisni pavsal v visini 19,90€ ...

Poleg tega je prikaz stevilke brezplacen samo prva dva meseca, potem se zaracunava se dodatno 1€ mesecno, MMSi so znotraj Orange omrezja po 0,30€, v druga omrezja po 0,50€...

 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Gaston pravi:
Nisem imel v mislih stroškov, ampak težave ki se pojavljajo pri prijavi v mojbob.

Če sem razumel prav, imajo težave predvsem tisti, ki z že aktiviranim mojbob-om (na 068 številko) potem pa jim naredijo prenos stare številke (npr. 041) .
Nekako tako:
mojbob.si dela povsem ok dokler je aktivna številka 068. Po tem, ko postane aktivna številka 041, pa se pogosto pojavijo težave pri uporabi mojbob.si.

Sem razumel prav?

Sem prejsnji teden naredil prehod iz Si.mobil-a na bob (za mami) ... in vse deluje OK... Registracija na moj.bob.si je bila narejena pred prenosom stevilke... Sem po prenosu stevilke preveril in moj.bob.si deluje BP... in tudi vidno je, da je nova stevilka (041) aktivna ...
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
ksz

No torej, babico bom dal na boba, ker plačuje na simobilu po 20 evrov na mesec za nekaj 10 minut kklicev na mesec. Tole je postopek:

1. kupim na petrolo naročniški paket, pač simko
2. dam v telefon in pokličem na 080 680 680
3. preko spleta ali preko 080 680 680 sporočim da hočem bob 4 cente paket
4. dobim na dom pogodbo in potem potrditveno kodo s katero aktiviram paket

Zanima me:

Kje s postopku moram podati zahtevo za ohranitev stare številko? Kam jo pošljem? Stane 5 evrov, komu se plača in kdaj? Na naslednji položnici ali kako? Kdaj se mi potem splača prekiniti razmerje na Simobilu?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
ksz

No torej, babico bom dal na boba, ker plačuje na simobilu po 20 evrov na mesec za nekaj 10 minut kklicev na mesec. Tole je postopek:

1. kupim na petrolo naročniški paket, pač simko
2. dam v telefon in pokličem na 080 680 680
3. preko spleta ali preko 080 680 680 sporočim da hočem bob 4 cente paket
4. dobim na dom pogodbo in potem potrditveno kodo s katero aktiviram paket

Zanima me:

Kje s postopku moram podati zahtevo za ohranitev stare številko? Kam jo pošljem? Stane 5 evrov, komu se plača in kdaj? Na naslednji položnici ali kako? Kdaj se mi potem splača prekiniti razmerje na Simobilu?

Pri tretjem koraku ... ko aktiviras bob narocniski paket ...

5€ ti zaracuna operater, od katerega se poslavljas ... torej v tvojem primeru Si.mobil ...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Večina operaterjev ti teh 5 EUR za prenos številke potem podari v obliki dobroimetja, tako da te dejansko nič ne stane. Ne vem, pa če to Bob tudi naredi.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
No sej teh 100 minut ki jih podarilo je že dovolj veliko darilo. Ma nona dovolj za skoraj dva meseca klicev.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
čudna zadeva. Nisem si nikamor zapisal gesla in up. imena za bob .. pisal na njihovo službo .. in pravijo, da mi bodo zahtevi ugodili, če jim pošljem geslo in up. ime
sprasujem se.gif


Že uredil.
 
Nazadnje urejeno:

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Pozdravljeni

Je mogoče kdo od vas opazil, da jih ne moreš vedno dobiti na telefonsko št. 080-680-680 kakor, da bi bila linija prezasedena ti kar ven vrže vse skupaj.

LP
 

Compomania

Pripravnik
8. jan 2008
52
0
6
Jaz sem včeraj klicaril iz različnih telefonov in vedno je prekinilo po nekaj trenutkih.

Sem jih kontaktiral zaradi aktivacije naročniškega razmerja in danes dobil odgovor po mailu:

obveščamo vas, da je bila prijava v naročniško razmerje zavrnjena s strani fraud oddelka - oddelka za preprečevanje zlorab, zato pogodbe niste prejeli, ker naročniško razmerje ni bilo odobreno.

Sicer ne razumem za kakšne zlorabe naj bi šlo, ker sem želel samo pri starem operaterju prekiniti razmerje in prenesti številko k njim. Bo pač stari operater služil še naprej namesto njih.

LP
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.359
9.693
113
40
MB
Citat:
Uporabnik Compomania pravi:
Jaz sem včeraj klicaril iz različnih telefonov in vedno je prekinilo po nekaj trenutkih.

Sem jih kontaktiral zaradi aktivacije naročniškega razmerja in danes dobil odgovor po mailu:

obveščamo vas, da je bila prijava v naročniško razmerje zavrnjena s strani fraud oddelka - oddelka za preprečevanje zlorab, zato pogodbe niste prejeli, ker naročniško razmerje ni bilo odobreno.

Sicer ne razumem za kakšne zlorabe naj bi šlo, ker sem želel samo pri starem operaterju prekiniti razmerje in prenesti številko k njim. Bo pač stari operater služil še naprej namesto njih.

LP

dvomim da na tebi kdo kaj služi če te majo na blacklisti
grin1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.