Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
trenutno nimam simke pri sebi
lahko je sla kaka bazna ali tudi vec
na si.mobilu meni prenos v borovnici dela zato upraviceno pricakujem da dela tudi bob
b
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.356
9.692
113
40
MB
zmagovalna
hysterical-1.gif


 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
bob internet nastavitve... pošlejo ti pin kodo potrditve nato pa čakamo............. seveda o nastavitvah oz sms ni duha ne sluha?

šalabajzerji!
 
Nazadnje urejeno:

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
podpisal sem klavzulo o zaupnosti tako da takih informacij na morem dajati.cas bo povedal svoje.

b
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Še enkra, nastavitve za za internet za samsun galaxy SII se kje dobi, preko sms dobim samo pin kodo, tudi ni tega modela? Je treba res samo na hot line klicat?

če že človek vzame 1 GB opcijo, pričakuje, da majo vsaj nastavitve uštimane?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
Še enkra, nastavitve za za internet za samsun galaxy SII se kje dobi, preko sms dobim samo pin kodo, tudi ni tega modela? Je treba res samo na hot line klicat?

če že človek vzame 1 GB opcijo, pričakuje, da majo vsaj nastavitve uštimane?
Modela ni, izberi Samsung Android. Dela brez problema, samo nekaterim je treba vse vtaknit...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik jusko pravi:
Za vse, ki imate android telefone je na voljo aplikacija BOB poraba:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bob.poraba

To smo že videli, vendar sistem deluje tako, da moraš "plačati" 4 cente, kar je pa isto kot če pošlješ SMS pa dobiš te podatke. Po moje za sprotno preverjanje je SMS povsem dovolj, doma pa pogledaš v mojbob, ki ima zelo natančno in specificirano porabo, česar pa ta program seveda ne omogoča.
 

jusko

Zelenc'
15. jun 2008
21
0
1
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik jusko pravi:
Za vse, ki imate android telefone je na voljo aplikacija BOB poraba:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bob.poraba

To smo že videli, vendar sistem deluje tako, da moraš "plačati" 4 cente, kar je pa isto kot če pošlješ SMS pa dobiš te podatke. Po moje za sprotno preverjanje je SMS povsem dovolj, doma pa pogledaš v mojbob, ki ima zelo natančno in specificirano porabo, česar pa ta program seveda ne omogoča.

Ja, pomaga ti toliko, da ti ni potrebno pisat sms-a. Zdaj če imaš zakupljene sms-e, potem te nič kaj ne stane.
Predlagam, da se aplikacija sproba in pod review podajo pripombe in predlogi, le tako bo aplikacija še boljša, ne pa "saj to smo že videli". Tudi jaz bi rad videl aplikacijo informativne porabe, ki bi temeljila na moj.bob računu.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.797
127
63
Si tole poskusil: " Na telefon boš prejel SMS z nastavitvami. če SMS shraniš v svoj telefon, se bodo nastavitve avtomatično naložile in aktivirale."
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Tole sem nasel s pomocjo Google-a v pol minute:

MMSC: http://mmc
MMS Proxy: 80.95.224.46:9090
MMS Max Messege Size: 614400

APN: internet.bob.si
username: bob
password: internet
proxy: 80.95.224.17
port: 9201 in 9090


Zakaj ne prejmes nastavitev preko SMS pa nevem... Lahko imas namlozen kaksen custom ROM, pri katerem to ne deluje ... lahko je pa tudi pri operaterju kaj narobe...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Je pa blo treba prej zmerjat s šalabajzerji, napaka pa je bila pri tebi?
Pri vsaki zadevi se pojavijo lahko napake, tako pač je, samo mirno.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
podpisal sem klavzulo o zaupnosti tako da takih informacij na morem dajati.cas bo povedal svoje.

b

Pa če stokrat napišeš, eni ne bodo dojeli...
smirk-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.