Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
017866XXX

Če smo že tolk natančni, pa sem že zasmetil temo. Bila je pa naša slovenska firma.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik Cooper pravi:
Tlelele piše BOB CENIK
capture.jpg
Priključnina je 14,90 €.

Priključnina se pravilneje definira: to je znesek, ki ga ob sklenitvi naročniškega razmerja plačaš enkratno.

V priključnino so zajete dodatne ugodnosti, SIM kartica, priključitev na mobilno omrežje, ...
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Citat:
Uporabnik Cooper pravi:
Tlelele piše BOB CENIK
capture.jpg
Priključnina je 14,90 €.

Priključnina se pravilneje definira: to je znesek, ki ga ob sklenitvi naročniškega razmerja plačaš enkratno.

V priključnino so zajete dodatne ugodnosti, SIM kartica, priključitev na mobilno omrežje, ...

govorimo o ceniku za bob predplačniški paket, ker priključnine ni. je pa pogoj da kupiš sim kartoco, saj brez nje ne moraš telefonirati,..
b
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Citat:
Uporabnik asko pravi:
A ni to stacionarna številka 01-786-6X-XX

bonk.gif


Gsm mi jo je tako čudno prikazal, da sem mislil da je nekaj novga.... ponavad mi jo je skupaj, zdaj so bile pa prav ločene.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Citat:
Uporabnik Cooper pravi:
Tlelele piše BOB CENIK
capture.jpg
Priključnina je 14,90 €.

Priključnina se pravilneje definira: to je znesek, ki ga ob sklenitvi naročniškega razmerja plačaš enkratno.

V priključnino so zajete dodatne ugodnosti, SIM kartica, priključitev na mobilno omrežje, ...

Ob sklenitvi naročniškega razmerja ne plačaš nobene naročnine.

14,90 je cena sim kartice in 100 enot = predplačniški sistem.

Če ga potem transformiraš v naročniškega ne plačaš nobene priključnine.

Svetidej@ daj mi povej pri katerem operaterju si ti?
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:14,90 je cena sim kartice in 100 enot = predplačniški sistem.
Pri Tušmobilu je ta cena 5 €, pri Si.mobilom predplačniškem paketu 12 € (glavni blagovni znamki), Mobitelu 10 €. Na vseh 3 je naloženo 5 €.

Razlika med predplačniškim in naročniško "priključnino" je v tem, da pri naročniškem plačaš na položnici, na predplačniški pa takoj. Oziroma kakšen sistem ima operater (pod kakšno storitev to trži). Ampak če damo pod skupni imenovalec je to priključnina.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
priključnina za tega Audija je pa 16990€,..
b
Imaš prav. Registracija vsako leto pa tankanje goriva pa je (mesečna/letna) naročnina.

Moje izdelane primerjave ne bi bile verodostojne, če ne bi vse dal na skupni imenovalec. To je dejstvo.

isto sranje je pri Debitelu: brez naročnine ampak zakup količin stane naprimer 50 €/mesec. To je naročnina. PIKA
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
še enkrat:

sem vzel bob na petrolu, čemu sploh? ko pa želim samo prenesti telefonsko iz simobilovega simpla na bigbob?

ok recimo da vseeno imamo ta naročniški paket, ampak bobove sim kartice verjetno sploh ne rabim, čemu sem jo moral vzeti sploh?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
najprej potrebujše bobovo sim kartico z neko številko, na katero potem preneseš svojo trenutno številko iz mobitela, tuša, izimobila, debitela, T2, Si.mobila,.. ko boš imel aktivno bobovo simko pa potem lahko skleneš ali naročnino in preneseš številko ali pa preneseš številko na prepaid. vse skupaj delaš preko weba,..
b
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.