Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Lahko pa pomoje poklices tudi na 080 stevilko ... ker gre za aktivacijo oz. prijavo ...

20120710-pp2hqi1i3utypphh7yy2bk3xh1.jpg
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
aktiviran je, samo pogodbo oz. potnik kdaj pride, da ne bo hodil, ko smo na dopustu hehe.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Jado, a skret papir na WC-ju sam najdeš, a je tudi takrat akcija po forumih...?
 
Nazadnje uredil moderator:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
aktiviran je, samo pogodbo oz. potnik kdaj pride, da ne bo hodil, ko smo na dopustu hehe.

Saj pusti listek.
Prav pametno so se odločili o 090 številki za pomoč uporabnikom, da potem folk ne utruja s tako brezveznimi vprašanji.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Danes sem videl kako Mobitel lupi babico, poleg naročnine 4,99 EUR, ki napaja očitno tisto administracijo, so ji izstavili račun še za 40 EUR.

Seveda sem že šel na črpalko po škatlico bob.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.034
3.928
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Danes sem videl kako Mobitel lupi babico, poleg naročnine 4,99 EUR, ki napaja očitno tisto administracijo, so ji izstavili račun še za 40 EUR.

Seveda sem že šel na črpalko po škatlico bob.

Sedaj bo pa babica še bolj ulupila prijatle
evil.gif
Klici na drugo omrežje mobitel.

Glej da boš številko prenesel
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne samo da bo prenos številke, tudi druga kljukica bo = prenehanje pogodbe pri lupljenju.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
danes pisal na Mobitel in jih prašal koliko stane odpoved naročniškega razmerja in prenos številke, pa so me kar poklicali na telefon in mi odgovorili na vprašanja, na koncu pa še vprašali zakaj želim stran od njih. Sem jim povedal, da je razlog v konkurenčnosti Boba, nato so me prepričevali v nasprotno, da ima Bob minutni sistem obračunavanja itd.... pa sem samo rekel hvala, grem k Bobu.

Dokaj patetično. Najbolj zamal s strani Mobitela se mi zdi to, da sem se pred 30meseci vezal z nakupom aparata pri njih, kak mesec zatem so pa dvignili ceno Džabest paketa iz 15 na 19eur in znižali količino podatkov iz 1gb na 100mb. Hvala lepa Mobitel.... predolgo sem bil vaša redna stranka, ki je redno plačevala račune, dobil pa nisem nič v zameno. Drugi operaterji vsaj to nagradijo.

Jutri grem po Bob kartico.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Zakaj nisi rekel, da boš z veseljem ostal, če ti tako grozne pogoje, kot jih ima Bob, ponudijo sami. Mogoče bi prišparal za prehod. :p
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Za primer koliko se bo prišparalo na letni ravni:

Oba starša skupaj:
prej 24eur pri Debitelu
zdaj 13,80eur pri Bobu

Moj račun:
prej 19eur za Itak Džabest
zdaj 11,90eur pri Bobu
-------------------------------
skupaj 17,30eur na mesec = 208eur na letni ravni za vse tri skupaj.
13.gif


Res pa je da vsi trije ne govorimo prav hudo veliko in so tej njihovi paketi ravno prav.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
danes pisal na Mobitel in jih prašal koliko stane odpoved naročniškega razmerja in prenos številke, pa so me kar poklicali na telefon in mi odgovorili na vprašanja, na koncu pa še vprašali zakaj želim stran od njih. Sem jim povedal, da je razlog v konkurenčnosti Boba, nato so me prepričevali v nasprotno, da ima Bob minutni sistem obračunavanja itd.... pa sem samo rekel hvala, grem k Bobu.

Dokaj patetično. Najbolj zamal s strani Mobitela se mi zdi to, da sem se pred 30meseci vezal z nakupom aparata pri njih, kak mesec zatem so pa dvignili ceno Džabest paketa iz 15 na 19eur in znižali količino podatkov iz 1gb na 100mb. Hvala lepa Mobitel.... predolgo sem bil vaša redna stranka, ki je redno plačevala račune, dobil pa nisem nič v zameno. Drugi operaterji vsaj to nagradijo.

Jutri grem po Bob kartico.

Ko pogledaš njihov cenik in sicer da kličeš za 16 centov v druga mobilna omrežja, ter da ti računajo naročnino, osnovni paket 8,99 EUR... potem takoj pristaneš na hude pogoje Boba
smile-1.gif


In z veseljem pokličeš na 090 cifro na helpdesk da malo pokramljaš...

Jaz bom imel na letni ravni 400 EUR+ prihranka.
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.122
75
48
Starša (kličeta izredno malo) oba skupaj iz M@ 30 na 5
žena iz 50-60 na 9,90
jaz (backup ropotulja za mir pred službo) iz 10 na 1 ali 2 EUR.

70 na mesec, slabega jurja letno.

boba za predsednika, Mobitelu pa čimprejšnji bankrot.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.