Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Je na spletni strani pod pomoč / bob račun navedeno, da je težava:
opozorilo
v kolikor imaš vključeno podatkovno opcijo 1 GB prihaja do nepravilnega prikaza prenosa podatkov, saj sistem prikazuje porabljeno količino 1.024 MB že ob prvem prenosu, ne glede na dejansko porabo oz. količino prenesenih podatkov. težavo odpravljamo in se ti za nevšečnosti opravičujemo.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Potem pa razloži tole. Podatki so čist mimo.
smile-1.gif

1533795-IMG_0517.PNG
 

Priponke

  • 1533795-IMG_0517.PNG
    1533795-IMG_0517.PNG
    145,8 KB · Ogledi: 153

LOFFELSPIEL

Pripravnik
10. jul 2012
33
0
6
med kranjem vzhod in zahod me je na simobilu fuknilo dol.... tko da nebi o tem. Druga stvar je njihov bedasto računovodstvo in glupe fakture. Kot firma smo mel tah špeh tega sranja, da smo meli fascikel samo za njih na letni ravni.

Skratka cena kvaliteta bo kar držalo. Sploh pa če kaj zajebejo, praviloma odpravljajo po več mesecev. Tko, da.. ne jebem njihovih zastonjkarskih for, pa še te praviloma spreminjajo na random, kakor jim sede..

Potem pa odgovor, lahko kadarkoli prekinete plačajte pa pogodbeno kazen... za kozlat.......
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj maš še Tuša, kjer lahko testiraš omrežje, že vedo zakaj
smile-1.gif
 

LOFFELSPIEL

Pripravnik
10. jul 2012
33
0
6
Načeloma, pri njih kot vem lahko odklljukaš mobitelovo omrežje. Vendar se je komplet firma selila iz simobila na mobitel. Plačujemo nekih 35 po userju in smo zadovoljni.

Dobimo račun na enem listu, po defaultu je omejen gprs na 60 eur v tujini pa je izklopljen. Dela po LJ tko kot je treba in v Kr. Prej so imeli fantje grozne račune, računi so hodili zaradi razčlenjenih računov v špehih. O zbirnem računu smo le sanjali....

Reklamacije, ko smo jih rešili so se vlekli mesece, osebni referent je reku urejeno...... potem se je začelo. Za kozlat... mogoče za fizikalca na kartico je simobil dober....... btw..

Kej bistveno dražje pa ni, to je pa point. Monitor prijava pa dela tko kot v Simobilu le sanjajajo imamo vse številke in porabo zakupljenih količini...

Edini konkurent, ki se nam je zdel zanimiv je bil Debitel... to je pa to.. Poznam kar nekej firm, ki je imelo identične probleme. Tud to mi ni jasno, da Simobil rad ukinja pakete in uporabnike sili v slabše pogoje...

Spomnimo se neomejen internet, ki je bil kar naenkrat omejen in podobne fore.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

No, bob je bistveno cenejši, tu imaš račun 4x manjši napram Mobitelu.
Po mojih izkušnjah pri bobu dela vse normalno.
 

LOFFELSPIEL

Pripravnik
10. jul 2012
33
0
6
Kot pravim, računi niso tako veliki rabimo pa kvaliteto, osebnega referenta itd...

bob me pa usmerja na 090, drugo je pa še na Simobilovem omrežju.... tko da jim gre zgleda slabo, da dajejo take reklame kot so bile prej enkratna akcija 1000 minut po 9.9...

Če bi bil denar edini faktor bi Mobitel že zdavnej sedu, ne pa da ga celo Simobil toži zaradi džabesta, ker so prepocen... to je pa resnica.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
ne bom se spuščal na tvoj nivo,.. v vsakem trenutku bi lahko dobil račun na enem listu za vse številke, lahko bi dobil račun s specifikacijo po sumi za vsako številko, vprn profili omogočajo delitev stroškov tako in drugače, občasne težave se pojavljajo tudi na Mobitelu,..
Zanime me le,.. kolk plačajo za pisanje?
b
 

LOFFELSPIEL

Pripravnik
10. jul 2012
33
0
6
popolnoma nič, zadovolni uporabnik......
Če hočeš se dobiva in ti pokažem špeh vaše sposobnosti........
Če ne verjameš da neverjetno dol meče, grem stavit.....


sem bil pa simobilovc kot fizična oseba sem dobil za 0 tolarjev opomin ki ste ga reševali neverjetnih 3 mesece, dokler nisem pisno napisal da ste direkt za v rumen catng.....

Potem se je nehalo, ko sem šu na mobitel.....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Plačuješ pri Mobitelu naročnino?

Drugače pa Bob ni odkrivanje tople vode.

http://bob.at/

Dobili smo to, kar imajo zunaj.

Do sedaj ni bilo takšne ponudbe, da bi uporabniki množično odhajali od Mobitela. Sedaj pa je.
Zakaj pa rabiš na Mobitelu suport?

V 12. letih pri Mobitelu sem samo 1x poklical tja, ker neka storitev ni bila vklopljena. Na mesec so mi pokasirali 9 EUR naročnine, od katere nisem imel nič, še račun sem dobil kot e-račun, skratka nekih stroškov nisem povzročal.

Pri bobu imam v povprečju račun sedaj 12 EUR, tam sem pa imel 50-60 EUR.

Telefon uporabljam tudi službeno in vsi me dobijo, ne vem v čem bi bil problem.
 

LOFFELSPIEL

Pripravnik
10. jul 2012
33
0
6
Snecer sej ti ne prepričujem da bi šel od boba.... Če bi bil na mobitelovem omrežju bi šu takoj na pumpo po paket. Je pocen, kljub vsem tem reklamam pa jim ne zlaufa...

čeravno bi ob taki ponudbi (cenovni) morali vsi letet po ta paket...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Žal ni podatka koliko uporabnikov že ima Bob in koliko jih je Mobitel izgubil, zagotovo pa veliko.
 

LOFFELSPIEL

Pripravnik
10. jul 2012
33
0
6
Menim da svičajo predvsem simobilovci in ne mobitelovci. Kakšne krize na mobitelu očitno ne zaznavajo. Še enkrat komur je važna cena je itak pri vas......

očitno pa cena ni vse, ker pri taki ponudbi bi v nekem normalnem svetu vsi leteli. Druga stvar pa je kot so ti simobilovci in bobovci čigar lastniki so avstrici navajeni, da radi pauhajo folk in po nekem obdobju preprosto ukinejo paket...

Mi je pa zanimivo kako zelo zaupaš jodlarjem... mogoče iz preteklosti
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
sporoči na zs svojo bivšo številko in eno službeno, da vidim kaj se je v resnici dogajalo,..
b
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
LOFFELSPIEL
amater
*

Registriran od: 10.07.2012
Sporočil: 21

a si se registriral, da tečnariš? :D
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik LOFFELSPIEL pravi:
Menim da svičajo predvsem simobilovci in ne mobitelovci. Kakšne krize na mobitelu očitno ne zaznavajo. Še enkrat komur je važna cena je itak pri vas......

očitno pa cena ni vse, ker pri taki ponudbi bi v nekem normalnem svetu vsi leteli. Druga stvar pa je kot so ti simobilovci in bobovci čigar lastniki so avstrici navajeni, da radi pauhajo folk in po nekem obdobju preprosto ukinejo paket...

Mi je pa zanimivo kako zelo zaupaš jodlarjem... mogoče iz preteklosti
evil.gif

Meni je čisto vseeno od kod je operater, važna mi je cena in storitev. Bob ponuja za svojo ceno povsem solidno storitev oziroma je najcenejši.

Jaz okoli sebe poznam kar veliko mobitelovcev, ki so takoj šli na boba. Mobitel mora imeti kar velik upad, v to sem sem prepričan, počakajmo na q2 številke, bo zelo zanimiv osip.

http://www.mobilna-telefonija.com/trzni-delez/

Mislim, da je vsakomur važna cena, ti pa nabijaš o neki kvaliteti in storitvi Mobitela.
Pridi v Pekre pri Mariboru z mobitelovim ključkom za internet pa boš videl žalost = povsem neuporabno.

Ti pravim, da imam boba 7 mesecev in ne opažam prav nobene razlike napram mobitelu, razen da je račun najmanj 4x nižji.

Tudi če se Bob kdaj ukine, je še vedno veliko drugih operaterjev, ki ponujajo mnogo bolj konkurenčne cene od mobitela = tja nikoli več, isto velja za Telekom.

Ropanje na vsakem koraku.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Jado pravi:
LOFFELSPIEL
amater
*

Registriran od: 10.07.2012
Sporočil: 21

a si se registriral, da tečnariš? :D

alter od "nekoga" je.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Point Snečko ma bob....

ZATO JE NAJBOLJŠI......

Snečko nima bajka +130 horsov, zato je to idiotizem
Snečko je levičar, zato so desničarji bedaki....

Murkec prekašaš original....
 
Nazadnje uredil moderator:

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.514
4.472
113
49
Na sončni strani ALP
Že vrsto let na SiMobil omrežju, prej v poslovnem paketu, kasneje v 3 zame, sedaj pa zadovoljen uporabnik na BOB storitvah!
zmaga.gif


Če pa unga zgoraj "dol meče", je očitno premalo pribit?!
stupid-1.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
imam še starega xs zame (7€ - 50% akcija) = 3,5€ za 51 minut, porabim nekje 5€ mesečno z smsi itd....se mi splača iti na bob mini za 6,90€?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.