Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik LOFFELSPIEL pravi:
...očitno pa cena ni vse, ker pri taki ponudbi bi v nekem normalnem svetu vsi leteli.
Jaz okoli sebe poznam kar veliko mobitelovcev, ki so takoj šli na boba. Mobitel mora imeti kar velik upad, v to sem sem prepričan, počakajmo na q2 številke, bo zelo zanimiv osip.
Za realno sliko bo treba po moje počakati vsaj toliko, da ljudem potečejo aneksi pri Mobitelu.
Osebno čakam september, potem pa po hitrem postopku z Mobitela na Bob.
Na grobo sem izračunal, da bom v dobrem letu dni pri ceni prinesel noter en Smartphone.



Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Tudi če se Bob kdaj ukine, je še vedno veliko drugih operaterjev, ki ponujajo mnogo bolj konkurenčne cene od mobitela = tja nikoli več, isto velja za Telekom.
Ropanje na vsakem koraku.

To jaz pravim za SiOL, predvsem za njihovo IPTV.
Tja se ne vrnem, pa če bi bili edini ponudnik. Raje se zadovoljim z 10 DVB-T programi.
Kar so oni počeli pri menjavah Amino - Sagem..., ni bila le kraja. Tisto je bilo navadno norčevanje iz naročnikov.
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Pred časom mi žal nihče ni odgovoril na zastavljena vprašanja, torej še enkrat...
redface-1.gif


Citat:
Uporabnik rollingstones pravi:
Pozdravljeni zvesti uporabniki foruma,

zaradi ponovne ponudbe paketa Bigbob, se tudi sam nagibam k temu, da bi stestiral to "čudo".
tongue-1.gif


Kolikor sem uspel zaslediti MMS-i niso vključeni v naročniški paket, torej se dodatno zaračunavajo - 4 cente?
redface-1.gif

Prenos podatkov stane 5 € - je to cena z davkom?

Pred iztekom akcije bi vzel naročniški paket ter hkrati prenos podatkov 1 GB - to skupaj znese 14.9 € z DDV?

Koliko stanejo klici na njihovo številko 090 oz. ali se da vse stvari urejati preko spleta v izogib nepotrebnim dodatnim stroškom?
Za koliko časa se vežem, če si izberem aktualni akcijski paket oz. kakšne so moje obveznosti glede prekinitve?
Npr., da čez nekaj časa pride ven zopet nov paket podoben tistemu pri naših severnih sosedih (http://www.bob.at/smartbob), lahko preidem na ta novi paket?

Hvala za vse odgovore že vnaprej...
cheer.gif
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik rollingstones pravi:
Za koliko časa se vežem, če si izberem aktualni akcijski paket oz. kakšne so moje obveznosti glede prekinitve?
Npr., da čez nekaj časa pride ven zopet nov paket podoben tistemu pri naših severnih sosedih (http://www.bob.at/smartbob), lahko preidem na ta novi paket?

Žal nikjer nisem uspel zaslediti ali sem kakorkoli časovno vezan ob predpostavki, da se odločim za naročniški paket BIGBOB?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
bonk.gif


za samo 9,90€ mesečno prejmeš 1000 minut pogovorov in 1000 SMS-ov v vsa slovenska omrežja. vse to brez vezave in brez dodatnih stroškov. v kolikor boš porabil vseh 1000 minut pogovorov in 1000 SMS-ov, znaša strošek nadaljnih pogovorov in SMS-ov 4 cente.

http://www.bob.si/ponudba/bob-narocniski-paket/bigbob pa stisni ctrl + f pa vtipkaj "vezave"

a oblečeš se sam zjutraj?
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Hmm, žal sem na hitro "preletel" samo pdf cenike, ki so na njihovi uradni strani...

Posledično prihaja do takšnih "bedastih" vprašanj z moje strani. Vendar pa je to sedaj že druga tema, da ne bomo smetili po forumu.
tongue-1.gif



Omrežje, ki ga koristi BOB, je Simobilovo - so kakšne omejitve glede hitrosti prenosa podatkov?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik rollingstones pravi:

Omrežje, ki ga koristi BOB, je Simobilovo - so kakšne omejitve glede hitrosti prenosa podatkov?

To je ze bilo nekajkrat napisano...

Da... omejitev je... vendar je psotavljena dokaj visoko... tako,d a v praksi tega niti ne opazis ... Omejitev je menda postavljena na 7,2 Mbit/s pri downloadu ... Itak vecina nima takega mobilnika, ki bi omogocal visje hitrosti (HSPA+) ...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
vedno mi gre na smeh ko pridejo računi od boba ... foter 1,07 €, mati 1,74 €
hysterical-1.gif


jeba da je skor provizija za plačilo položnice višja
evil.gif
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Kakšen je način obračunskega intervala?
rolleyes-1.gif


Je to zadnji dan v mesecu ali je tako kot pri Simobilu, kjer imaš na voljo več opcij za izbiro datumskega termina.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Bob je bolj "nizkocenovnik", tako da takih zadev ne pričakuj, čeprav ima po drugi strani storitev Moj Bob, ki prekaša Mobitelov neuporabni Monitor.
 

hazlhof

Pripravnik
25. sep 2007
88
0
6
Kolega je naročen na minibob in ima neko nokio, pa mu MMS sporočila hodijo tudi po več ur ali pa sploh ne, ostalo dela lepo, edino z MMSi ima skozi probleme. Ali se to da rešiti z njihovo pomočjo prek mejla ali je nujno klicati na plačljivo številko?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.