Novi Tuscon

matofill

Guru
18. sep 2008
3.678
748
113
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Ponujaš svojega ker......
evil.gif

Ne, samo omenim da niso vsi rabljeni avtomatsko utrujeni in z miljon kilometri.
wink-1.gif

Poglej sem sam na BMW ju in ja X3 , serijske težave utrganje verige in po novem celo lomljenje kardanov ne bi rad še 1 x doživel, ko pa gledam avte z realnimi tam do 120 t km so pa cene ...... preterane ...... tako, da .....
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
Tega pa ni fajn brat ...
sam sem bil skoraj odločen za 5 let star x3, pa sem si premislil ...
preprosto mi 5 let garancije več pomeni,kot pa mogoče vrhunski samodejni menjalnik v rabljenem x3 ...
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
ksz

Jst sm tud skos tuscon kot je naslov teme in ne tucson kot je pravilno govoril:D
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Ponujaš svojega ker......
evil.gif

Ne, samo omenim da niso vsi rabljeni avtomatsko utrujeni in z miljon kilometri.
wink-1.gif

Poglej sem sam na BMW ju in ja X3 , serijske težave utrganje verige in po novem celo lomljenje kardanov ne bi rad še 1 x doživel, ko pa gledam avte z realnimi tam do 120 t km so pa cene ...... preterane ...... tako, da .....

Seveda so težave z verigami, glede lomljenja kardanov pa prvič slišim. Rešitev težave je preventivna menjava verige, sicer pa te dokler imaš avto v garanciji nima kaj skrbeti, do 200k km pa ti v primeru da je bil avto redno servisiran na pooblaščenem BMW servisu priznajo kulanco.
wink-1.gif


Drugače namesto dizla kupiš R6 bencinca ki nima teh težav.
tongue-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.235
5.522
113
Nedolgo nazaj (cca2 mes) se je naprimer proidajal na avtonetu iX55 z 3.0CRDi z okvaro na motorju....

Kakor sem uspel izvedet....so ti 3.0 CRDi motorji 3.0 klon BMW/Landrover/Hyundai klon ( naj me popravi kdo če ni res).....

Pomojem ravno to...veriga na ventilih...ni pa eksplicitno pisalo kaj je bilo z motorjem