nov električni avto,nasveti za nakup

jezek

Guru
24. jul 2008
3.200
1.344
113
Men je pa notranjost huda. Imam pa 2 vprasanji, ki NISTA provokacija, ampak na netu je kup razlicnih podatkov, tako da bi rad iz prve roke:
- koliko je cca domet pri 160kmh? 200km? 100?
- ali je vzmetenje na nasih cestah znosno ali je čista drvarnica ? (pa ne mislim AC ampak kaka podrta regionalka in pa po mestu (npr. Dolenjka v Lj, Vecna pot...)
 

hgard

Guru
22. jul 2007
4.072
563
113
V aprilu kar konkretno manj prodanih Tesl

1683099850693.png
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.612
6.863
113
Men je pa notranjost huda. Imam pa 2 vprasanji, ki NISTA provokacija, ampak na netu je kup razlicnih podatkov, tako da bi rad iz prve roke:
- koliko je cca domet pri 160kmh? 200km? 100?
- ali je vzmetenje na nasih cestah znosno ali je čista drvarnica ? (pa ne mislim AC ampak kaka podrta regionalka in pa po mestu (npr. Dolenjka v Lj, Vecna pot...)
Fali podatek za kateri model te to zanima
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
To je vedno tako... Tesla največ avtov proda konec kvartala (marec, junij, september, december). Imajo prav transport tako načrtovan, da takrat avti pridejo na cilj.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.478
5.661
113
Eno vprašanje?
Kolk časa ga voziš, oziroma kolk časa si lastnik tesle
Glej, priznajte si. Plačate kot norci, dobite pa kočijo. Tesla orje ledino, ja samo kakšno? Kako z največjim RVCjem prodat izdelek. Kako to dosežeš, ti je menda jasano. Enako sledijo ostali proizvajalci. Nekje sem gledal razliko med Golfom 7 n 8. Cena višja, seveda manjka predalček tukaj, en tam, spet ena poceni toktok plastika več na enem in na drugem mestu. Sedeži slabši ipd. Cena pa seveda višja. Zakaj? Ker lahko vzdolžno ledico naročiš v maski?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in NekdoK

mr_

Guru
20. sep 2007
9.278
2.667
113
Glej, priznajte si. Plačate kot norci, dobite pa kočijo. Tesla orje ledino, ja samo kakšno? Kako z največjim RVCjem prodat izdelek. Kako to dosežeš, ti je menda jasano. Enako sledijo ostali proizvajalci. Nekje sem gledal razliko med Golfom 7 n 8. Cena višja, seveda manjka predalček tukaj, en tam, spet ena poceni toktok plastika več na enem in na drugem mestu. Sedeži slabši ipd. Cena pa seveda višja. Zakaj? Ker lahko vzdolžno ledico naročiš v maski?
Tesla je to brutalno naredila, ne le da manjka pol armature, tudi vsaj 3 cilindri, menjalnik in vse ostale pritekline. :)
Če je nekaterim všeč puslušat žuborenje dizla in opojne hlape v Kubedu, ko čakajo semafor, pa naj.
Ko doživiš razliko zadimljenega mesta in no traffic, torej brez plinov, pa si mogoče rečeš, ajde bom preživel brez digitalnih vurtualnih števcev in 216 fensi osvetljenih knofov. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: LarryClay in mags

mags

Fizikalc
11. nov 2020
200
95
28
Glej, priznajte si. Plačate kot norci, dobite pa kočijo. Tesla orje ledino, ja samo kakšno? Kako z največjim RVCjem prodat izdelek. Kako to dosežeš, ti je menda jasano. Enako sledijo ostali proizvajalci. Nekje sem gledal razliko med Golfom 7 n 8. Cena višja, seveda manjka predalček tukaj, en tam, spet ena poceni toktok plastika več na enem in na drugem mestu. Sedeži slabši ipd. Cena pa seveda višja. Zakaj? Ker lahko vzdolžno ledico naročiš v maski?
Ne bluzi, vprašal sem te kolk časa voziš teslo , da daješ takšne zaključke
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.733
6.163
113
Lastniki tesel pa verjetno niso prepojeni z čustvi, ker so nabavili tak voz in skušajo diskreditirati vsakega, kateri kaj žalega reče čez njihova kola.

Ja, pogonski sklop, baterije in programska oprema so dobri. Bi pa potrebovali kakšnega inženirja iz Škode, da bi vsake toliko razvojnike postavil na trdna tla, češ, da so njihove ideje butaste.
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK in MrDaco

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.172
1.347
113
Ste smesni, res ste. Vsak vlece v svojo stran in nobenemu ne potegne, da smo si ljudje razlicni. Samo poglejte kake babe mamo/mate. Ene so suhe, druge debele, ene visje, druge manjse, ene izgledajo kot moške, druge kot otroci. Ene majo joske pri popku, druge jih sploh nimajo.

Eni dajo zadnji cent za avto in nato jejo samo testenine, drugi vozijo avto za par k€ in raje zivijo v hudi jisi, drugi si raje privoscijo potovanja itd. Keep it cool. Vase mnenje ni univerzalno in splosno pravilno.

Pa tudi ce vam je Tesla ogabna, lahko smo pa vsi veseli, da z znizevanjem cen delajo dr mr na trgu.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.879
9.546
113
Se pravi , eden od "šank" mojstrov ,ne vem od kje ti pravica pljuvat po nečem kar ne poznaš
Jaz sploh ne razumem zakaj se ukvarjaš z njim, ker oblika je SUBJEKTIVNA. In zakaj se počutiš tako napaden?
Prepirata se o SUBJEKTIVNI zadevi aka obliki. Ali mora biti sedaj notranjost Tesel VSEM top shit z oblikovnega vidika, ker ti voziš Teslo?
Lool, dva bedaka sta se našla na kupu.

Ti pa jaz lahko mirno napišem, da pri ergonomiji, enostavnosti uporabe, bi se lahko Tesla marsikaj naučila. Ampak se ne, ker potem avto ni več tako ”pucen” za izdelat.