nov električni avto,nasveti za nakup

jezek

Guru
24. jul 2008
3.204
1.345
113
Pa kaj nabijate spet. Vsak drugi pikaso (in ne samo grand) je imel mehove. In ti so zdrzali kitajski 2x toliko kot 10x drazji originali. Za mećke pa tudi. Ni treba nabijat, ce ne veste. Sodelujem ze leta z enim hrvaskim servisom...in samo kitajce gor dajejo na R klaso...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.328
113
Pa kaj nabijate spet. Vsak drugi pikaso (in ne samo grand) je imel mehove. In ti so zdrzali kitajski 2x toliko kot 10x drazji originali. Za mećke pa tudi. Ni treba nabijat, ce ne veste. Sodelujem ze leta z enim hrvaskim servisom...in samo kitajce gor dajejo na R klaso...
a ti jim diagnostiko delaš?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.883
9.549
113
Itak, za “ženske” je to vse isti avto, samo barva je druga. Tak kot Ford Tourneo Custom ali Ford Tourneo Connect.
Važno, da se dokaže svoj prav, pa čeprav je bilo govora o čisto drugem avtu.
 
27. jan 2022
5.785
2.272
113
Sem lepo napisal C4 pikaču - ljubkovalno pri nas za Picasso - nisem vam kriv, če ne poznate citroenovskega izrazoslovja - to je tako kot posebno orodje za šraufat Citroene (včasih). ;)
A ni imel samo en C4 pikaču zračnih, vse ostalo je bevust robust hidravlika - no dokler je bila, sedaj pa imamo neke super duper amortizerje z integriranim bog si ga vedi čim. :bonk:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.498
6.234
113
Tamle una tema Hofer/Lidl me je spodbudila, da sem sla pogledat na avto.net, ce so tudi kake prevetrene cene. Iskanje: nov elektricni avto v dolocenem cenovnem intervalu. Počelo tudi tu, končno. Prva stevilka je marsikje za eno nižja kot par mesecev nazaj.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.498
6.234
113
Se nic. Imas prav, zdaj je pravi cas, moram pohiteti, preden prevec spustijo cene.

Moj ogledan kitajc pride šele septembra. S tem tempom in nespremenjeno ceno bo takrat najdrazji v razredu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.867
113
Zdaj bo vsak potencialen kupec imel malo problem..ker bo šel nekaj naročit, kar bo v dobavi šele čez pol leta-leto, vmes pa bo gledal kako pada cena ;)

Zato skoči do tesle in naroči nekaj iz zaloge, pa bo mir pr bajti za 10 let.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.867
113
Katere zaloge? Nea skrbi, jaz spremljam vse. Ko bom enkrat kupila, pa ne bom več. Nema žurbe in posle nema kajanja.
Ja sori, pač gredo kot vroče žemljice, ampak vsake toliko pride kaj na zalogo kar lahko "takoj odpelješ".

Ampak to je pač posledica tega, ker komplicirate eni ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.498
6.234
113
Samo Izoliranc
To vem... Ko je znanec cakal in so mu enkrat vmes dali rok dobave avgusta, vmes se je pa napovedovalo znižanje, je rekel da bo tocno to naredil. Zakaj pa ne... Avto je sicer ze dobil, njegova konfiguracija pa je cenovno nespremenjena. Edino, ce bi bila na zalogi, ker je potem cca jurja cenejsa in bi potem špekuliral, da se bo njegov med zalogo znasel in ga dobil za 750€ manj.