nov električni avto,nasveti za nakup

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.502
6.241
113
Kdo in kje je ta vedno? Zgoraj imaš Guinness a, ki ti je jasno napisal, da ga avto veseli in si ga zato privošči. Jaz sem tudi en primer, ki mu veliko pomeni, da se veselim vožnje z avtom, ker mi je pisan na kožo in vloženih zneskov v nadgradnjo vozila ne opravičujem z butastimi izgovori in ne gledam na avto strogo s TCO vidika. Čeprav ga celo znam izračunat :).

Na njegov post sem se celo odzvala in ta je bil nekaka replika ali dodatek k temu. Besedica "vedno" je res eksaktna, hitro sprovocira. Lahko kamot namesto nje marsikdaj ali pravilneje večinoma. Lahko daš spredaj skoraj, pa bo še bolj prav. Lahko jo pa ven daš pri branju oziroma jo ignoriraš, pa se sploh okoli nje več ne dajemo. Jaz ne morem več popravljat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Na njegov post sem se celo odzvala in ta je bil nekaka replika ali dodatek k temu. Besedica "vedno" je res eksaktna, hitro sprovocira. Lahko kamot namesto nje marsikdaj ali pravilneje večinoma. Lahko daš spredaj skoraj, pa bo še bolj prav. Lahko jo pa ven daš pri branju oziroma jo ignoriraš, pa se sploh okoli nje več ne dajemo. Jaz ne morem več popravljat.
Dobr, sam na moj post si se odzvala zato, ker sva ugotovila, da sva si sorodni duši, usojeni za vedno. Lep pozdrav od tvojega oboževalca z daljnogledom iz grmovja pred tvojim oknom. :srce:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.930
10.342
113
1678435212206.png
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.501
1.006
113
Doseg se ne meri v zimskem času, ker se dejansko skrivajo podatki pred kupci in se jim kaže nasmešek, vse dokler se ne spopadejo z kruto realnostjo. Zima pri nas traja vsaj 3 mesece, in ti bi to kar zanemaril. Če za toplotne črpalke za ogrevanje hiše podajajo podatke pri več delovnih režimih, zakaj jih pri avtih skrivajo? Za razmislit ne?

Jah, ce ne ves kaj kupujes je tako ja. Saj tudi folksvagn ste|so vsi kupovali in tripali kako jensuper, oh sploh, potem pa vidis kako lazejo. No, saj so placali (imho se premalo) ampak ovce se se vedno ne dajo, pravijo da je to TO :bonk:
Pa naj bo, sam jokat ne pol...
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Jah, ce ne ves kaj kupujes je tako ja. Saj tudi folksvagn ste|so vsi kupovali in tripali kako jensuper, oh sploh, potem pa vidis kako lazejo. No, saj so placali (imho se premalo) ampak ovce se se vedno ne dajo, pravijo da je to TO :bonk:
Pa naj bo, sam jokat ne pol...
Ceprav se strinjam v prvem delu se vprasam, zakaj bi nekdo ta primer izkoristil za to, da bi lagali/zavajali se naprej?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.501
1.006
113
Ceprav se strinjam v prvem delu se vprasam, zakaj bi nekdo ta primer izkoristil za to, da bi lagali/zavajali se naprej?
Zakaj sploh lagati/zavajati v biznisu ce ne zaradi dobicka? Sicer pa nemski proizvajalci bojo pocasi pa pa, tezko bojo v takih razmerah se konkurencni. USA stima vse v to smer, EU jim pa dobesedno pomaga pri tem. Ob tem pa Tesla edini, ki ima trenutno vse postimano (enostaven produkt, mreza polnilnic...). In ce drugace ne bo slo, vse kaze, da bo z nizanjem cen pocasi ugonobila 'premije'. Sicer pa zivi bili, videli...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.754
-8.627
113
Zakaj sploh lagati/zavajati v biznisu ce ne zaradi dobicka? Sicer pa nemski proizvajalci bojo pocasi pa pa, tezko bojo v takih razmerah se konkurencni. USA stima vse v to smer, EU jim pa dobesedno pomaga pri tem. Ob tem pa Tesla edini, ki ima trenutno vse postimano (enostaven produkt, mreza polnilnic...). In ce drugace ne bo slo, vse kaze, da bo z nizanjem cen pocasi ugonobila 'premije'. Sicer pa zivi bili, videli...
USA? Kdo pa še, razen Tesle?
Saj tudi folksvagn ste|so vsi kupovali in tripali kako jensuper, oh sploh,
Saj je super. Jaz sem popolnoma zadovoljen
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: cappy

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.502
6.241
113
S tem nižanjem cen pri Tesli se vidi, koga imajo za resno konkurenco in v katero smer gledajo, ko se gredo tole tekmo. In to niso Evropejci. Lahko pa, da se je Musk zafrknil, vse je možno...