Nov davek ob registraciji vozila

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
no sej, v sredini si prisel do zakljucka.

ja zdej je pa cas, da desni posljejo svoje kolesarje in naj oni cingljajo...
Se bojim da je na desni premalo 1d1otov ki bi bili pripravljeni kaj takega.
Edino če pride do spontanih protestov, potem pa znajo privlečt kake huligane da malo tlakovce po Ljubljani premešajo.

Ampak do tega je še daleč, socialcem se lepo daje bonbončke v obliki podpore, kulturniki že zapravljajo Taubijevo nagrado iz Gen-I, delavna raja pa nima časa, ne volje do protestov. Dokler ta zadnji še lahko životarijo nebo protestov. Pri njih pa je še nekaj varne linije da se od njih mirno pobere kak nov davek.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: jonny77

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
ja lej, vseen so imeli jajca in so šli. pa ni važno kdo so in kdo jih je vodil. Tko da, zame niso idioti.

mi imamo pa 100+ izgovorov, na omrežjih pa 100+ pritožb kaj nam ni všeč.

En zadnjič je celo ugotovil da industrija propade, če grejo delavci stavkat. pol se pa pejt.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
normalni ljudje bodo šli protestirat, ko bomo imeli kakšno perspektivno... ne pa da protestiramo proti dreku na vodstvu, da ga bo zamenjal še en drug drek....

če gremo sedaj protestirati, kaj se bo spremenilo? Da bo ponovno SDS vodil... jebeš to... Jebeš pa tudi sedanja jajca... samo zapravljati in davke nabijat.....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Ja. Ustavo lahko bereš pred parlamentom brez da bi fasal pendrek v rebra.
Res ni potrebe po zavajanju. Tudi prej si lahko bral ustavo pred parlamentom samo na par določenih dan na manjšem delu trga ni šlo, saj je bil zaradi varnostnih ukrepov ograjen in zaprt za javnost. Tisti, ki pa tega niso razumeli ter upoštevali in so vseeno želeli brati ustavo na točno temu delu pa so bili posledično seveda ročno odstranjeni in to brez pendrekov, je vse lepo dokumentirano oz. posneto, najbolj znan posnetek je pa tisti z zganjanjem drame Jenulla, ker so mu baje preveč roko stisnili/zvili in ne ker bi fasal s pendrekom. Od tam tudi izvira tist njegov znamenit vzklik "au, au, boli".
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in MrDaco

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
normalni ljudje bodo šli protestirat, ko bomo imeli kakšno perspektivno... ne pa da protestiramo proti dreku na vodstvu, da ga bo zamenjal še en drug drek....

če gremo sedaj protestirati, kaj se bo spremenilo? Da bo ponovno SDS vodil... jebeš to... Jebeš pa tudi sedanja jajca... samo zapravljati in davke nabijat.....

V tem času nam je vseeno, če Hojst trosi kretenizme, če Jajo twita na polno. Bolj kot ne mi je važno, da meni osebno ne natrosijo še več davkov. Kar me pa najbolj boli, je pa to, ker vem komu potem gredo ti moji dvaki.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
normalni ljudje bodo šli protestirat, ko bomo imeli kakšno perspektivno... ne pa da protestiramo proti dreku na vodstvu, da ga bo zamenjal še en drug drek....

če gremo sedaj protestirati, kaj se bo spremenilo? Da bo ponovno SDS vodil... jebeš to... Jebeš pa tudi sedanja jajca... samo zapravljati in davke nabijat.....

jah to je pa itak precej večji problem Slovenije... premlet in predelan že neštetokrat. Dokler nam ne bo v glavi naredilo preskoka, ne bo nič.
 
normalni ljudje bodo šli protestirat, ko bomo imeli kakšno perspektivno... ne pa da protestiramo proti dreku na vodstvu, da ga bo zamenjal še en drug drek....

če gremo sedaj protestirati, kaj se bo spremenilo? Da bo ponovno SDS vodil... jebeš to... Jebeš pa tudi sedanja jajca... samo zapravljati in davke nabijat.....
ooooo, janez
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
1665752763651.png
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.852
113
pri taščici
Znanc pa sel pred dnevi iz 1.4 na 3.6.....
Pa bo dal se dva rezervoarja goriva več....(skupaj 5 vec kot do sedaj)
Sicer pa je se mlad, naj si privosci.
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.852
113
pri taščici
Privošči kaj? Zastarelo tehnologijo? F1 je na 1.6 motorjih npr.
Ene prej, ene kasnej, ene pa nikol ne sreca pamet.
Ozitoma ljudje imamo razlicne zelje.
Saj na alterju bi vsi imeli rs6 ali podobno, ko pa je treba vzdrzevat bi pa vsi imeli 1.0 s 50 konji.
Jaz ciljam sedaj na to, da bom sedaj raje malo vec km vozil s povprecnim fosilom.