Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Seveda je slovenski jezik... Mobisvet ima napačen podatek.

Enostavno v meniju pod "language+region" nastaviš "Phone language" nastaviš slovenski in restartaš telefon in boš imel slovenščino.

Aja, nastavi si še regijo in formate na sloveski, ter pod "keyboard" slovensko tipkovnico.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Nimajo, in ravno v tem je problem, sem govoril z gospodom iz Mobisveta in mi je zatrdil da je ravno radi tega označeno da nimajo slovenskega vmesnika, delajo te nokije za različne regije.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
@retro,
kolikor vem, Nemci prodajajo Nokie za EU trg, torej imaš slovenski jezik. Cena za črnega je cca €285 + poštnina cca € 15 na "hoh.de", pa še kakšna druga zaupanja vredna spletna stran se najde ....

Če pa nisi 100% odločen za prehod na WP pa se za €300 najdejo dobre zadeve tudi na Androidu, Sony Xperia SP naprimer ....
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
BoM premislil tudi v drugo nabavo, ja srečo moraš imet ali pa se z njo naroditi.Hvala vsem, kmalu odhajam na zadnje slovo od našega tragično preminulega sorodnika ki je mlad izgubil življenje v nedeljski nezgodi na pomurski avtocesti, življenje je kruto , sreča pa opoteča.
 

kreden1

Pripravnik
5. nov 2010
289
0
16
To nimajo regije tukaj nobene veze. Vsi WP8 telefoni imajo vse jezike , vendar nimajo vseh jezikov prednameščenih, kar pomeni, da je treba iti pod nastavitve in željeni jezik prenesti. Kar poglejte pod nastavitve, so našteti kar lepo vsi jeziki, ki jih WP8 podpira. Moj model je za "evropski" trg pa imam na koncu seznama enih deset različnih azijskih "grabljic", pa vietnamščino, indonezijščino, filipinščino, vse te jezike, ki nimajo kaj iskati na evropskem modelu.
 

nidan

Pripravnik
2. feb 2008
449
0
16
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Nimajo, in ravno v tem je problem, sem govoril z gospodom iz Mobisveta in mi je zatrdil da je ravno radi tega označeno da nimajo slovenskega vmesnika, delajo te nokije za različne regije.

Ne vem zakaj toliko travme....Windows 8 imajo vsi Slovenščino!!!
cheer.gif
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Citat:
Uporabnik srv pravi:
@retro,
kolikor vem, Nemci prodajajo Nokie za EU trg, torej imaš slovenski jezik. Cena za črnega je cca €285 + poštnina cca € 15 na "hoh.de", pa še kakšna druga zaupanja vredna spletna stran se najde ....

Če pa nisi 100% odločen za prehod na WP pa se za €300 najdejo dobre zadeve tudi na Androidu, Sony Xperia SP naprimer ....

Je ta hoh.de verodostojna stran? Kako je s poštnino in plačilom? Je treba še kak davek slučajno plačevat? Plačaš po povzetju ali kako? Ne znam nemško.. :/
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Stran je verodostojna, poštnina je 10€, ker je nakup znotraj EU ni nobnenih davkov. Plačaš pa preko kreditne, paypala, predračuna.
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Razlika je med Black=White/ Red=Yellow Ampak kaj drastičnega pa tukaj ni bilo.
WP8 bi moral biti enak. Uspelo mi je japonščino narihtati na telefonu.