Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Misl'm, da bo @retro kar zadovoljen, ko se pa še sprijazni z edinim minusom Lumie i.e. slabši display napram Prestigiu, bo pa uporabniška izkušnja odlična.

PS: mal heca more bit; naj ti 920-ka dobro služi
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Razen teže in novega uporabniškega vmesnika ga nebi smelo nič drugega motit na začetku. Kasneje pa, odvisno od uporabe... Sem pa ziher, da bo mnogo bolj zadovoln kot pa je bil z mid range androidi.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Telefona žal danes nisem dobil iz preprostega razloga ker ni več črnih na zalogi temveč samo beli, za belega se nisem odločil , včeraj sem po mailu dobil sporočilo če se odločim za belo mi bi jo lahko poslali komaj naslednji teden, razočaran sem se odločil da bom vseeno našel črnega čeravno nekaj dražjega, mi ga bo sin prinesel drug teden iz Nemčije.Do takrat pa , mmmegla---
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.730
6.910
113
Nič se še ni javil, dober, ali slab znak
wink-1.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Kaj naj sedaj naredim, na tej spletni nemški strani sem naročil tega------http://www.getgoods.de/smartphones-handys-und-festnetz/handys-und-smartphones/betriebssystem/windows-phone/631901/nokia-lumia-920-black?c=56421

poslali so mi predračun --301,27 eur--kaj se zgodi če ne plačam, ali naj prekličem naročilo in vzamem tega na zgornjem linku?
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Odpiši jim na mail, da maš doma boljšo ponudbo in da se jim zahvaljuješ za predračun. Sej še nisi plačal...
 

MaTejHo

Pripravnik
4. jul 2009
340
0
16
najprej preveri na mobisvet, če imajo dejansko na zalogi, po možnosti zapakiranega.
Glede nemcev pa. dokler nisi plačal ni panike.


1. Der Kaufvertrag kommt durch Angebot und Annahme des Angebotes zu Stande.

Die in unserem Online-Shop dargestellten Artikel stellen noch kein Angebot zum Abschluss eines Kaufvertrages dar. Es handelt sich dabei vielmehr um eine Einladung an Sie, ein Angebot zum Abschluss eines Kaufvertrages abzugeben. Angebote können über unser Online-Bestellformular (Warenkorb), per Fax, Brief oder Telefon abgegeben werden.

Sofern Sie unser Online-Bestellformular nutzen, geben Sie Ihr Angebot wie folgt ab: Durch anklicken des Buttons "Zahlungsplichtig Bestellen" geben Sie ein verbindliches Angebot zum Abschluss eines Kaufvertrages über die im Warenkorb befindlichen Artikel ab. Die Annahme Ihres Angebotes erfolgt entweder durch eine separate Annahmeerklärung oder durch Absendung der Ware an Sie. Wir haben die Möglichkeit, Ihr Angebot innerhalb von 5 Werktagen anzunehmen.

Nach Eingang der Bestellung bei uns erhalten Sie eine Email, in der die Daten des Angebots noch einmal zusammengefasst werden. Diese Email bestätigt nur den Eingang des Angebot und stellt noch keine Annahme unsererseits dar.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Kulturno je, da če se premisliš, da storniraš naročilo. Ni pa nič narobe, saj pri nakupih preko spleta lahko opraviš stornacijo tudi po nakupu ....
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Ni mu treba pisat ravno maila, saj gre za spletno trgovino. Samo opravi stornacijo. Verjetno ima zavedeno naročilo pod Maine Bestellungen ali kaj podobnega in tam stornira ....
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Sem nemcem odpisal da odstopam od naročila, mobi svet pa bom jutri kontaktiral, Kako to misliš zapakiranega Ma TeJho@ so tudi brez embalaže?
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Sem nemcem odpisal da odstopam od naročila, mobi svet pa bom jutri kontaktiral, Kako to misliš zapakiranega Ma TeJho@ so tudi brez embalaže?

retro no
rolleyes-1.gif