Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Če ste izdelek kupili v katerikoli državi članici Evropske Unije, na Islandiji, Norveškem, v Švici ali Turčiji in ga je Nokia prvotno namenila prodaji v eni teh držav, je ta omejena garancija veljavna in izvršljiva v vseh zgoraj naštetih državah.

Garancija velja povsod po EU, enako velja za druge proizvajalce... Torej, če kupiš v DE garancija velja v SI...
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Kaj je zdaj? Je valid v EU ali ne? Kolikor vidim na večini strani ponujajo garancijo (samo) 12 mesecev, medtem ko mobisvet ponuja dve leti garancije za 20€ višjo ceno.
confused-1.gif
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
100 % preverjeno imajo VSE LUMIE, ki so kupljeno v EU + še nekaj držav, ki so zgoraj naštete VSEEVROPSKO garancijo.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Po nehaj Mailih še vedno brez odgovorakdaj in kako je z naročilom ,Komunikacija je katastrofalna ali bolje rečeno nikkakva, sploh nimam vpogleda če je stvar v zaključku ali so dobili denar , kaj naj povem --nikoli več iz tujine--vsaj pri tej firmi ne--http://www.getgoods.de/-
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
jaz sem naročil računalnik pri hoh.de, ampak se mi zdi, da je to kar enaka firma. Ja, na mail bolj šfoh odgovarjajo. ... je pa tako, da imaš v profilu napisano, ali je naročilo v obdelavi, ali čakajao na denar in tako... vsaj pri hoh.de je tako.
 

kreden1

Pripravnik
5. nov 2010
289
0
16
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Po nehaj Mailih še vedno brez odgovorakdaj in kako je z naročilom ,Komunikacija je katastrofalna ali bolje rečeno nikkakva, sploh nimam vpogleda če je stvar v zaključku ali so dobili denar , kaj naj povem --nikoli več iz tujine--vsaj pri tej firmi ne--http://www.getgoods.de/-

Kot prvo predlagam par globokih vdihov...

Rekel si, da je plačilo šlo skozi v petek, kar pomeni, da so poslali ven včeraj ali danes. Dostava iz Nemčije ne pride naslednji dan, lahko traja tudi do enega tedna, da prejmeš pošiljko. Na e-mail pa lahko da ne odgovarjajo takoj, ni ne prva ne zadnja firma, ki rabi par delovnih dni, da odgovori. Imajo pač med strankami dosti retrov, ki postavljajo vprašanja
smile-1.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Se strinjam z obema, pa vendarle so mi danes po nekaj krepkih poslali tole, katero vsebino pa kljub razumevanju nemščine in dodatnemu prevodu ne razumem.

wir möchten Sie darüber informieren, dass wir den Betrag in Höhe von 301,27 Euro am 17.09.2013 Ihrem Auftrag (752085-776) zuordnen konnten.
Wir werden Sie natürlich auch weiterhin über den Status Ihrer Bestellung informieren.

Bei Fragen steht Ihnen unser Serviceteam Montag bis Freitag von 08:00 Uhr bis 20:00 Uhr und Samstag von 09:00 Uhr bis 16:00 Uhr unter +49 30 589 555 55 (außer an Feiertagen), oder per E-Mail an service@service-gg.de zur Verfügung.
Bitte halten Sie dazu Ihre Kundennummer und Auftragsnummer bereit.

Ihr Team von der getgoods.de Vertriebs GmbH

in potem čakaj in čakaj.
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
No, saj bo saj bo. Samo za info: meni so, 1.8 sem naročil, plačal z paypalom. Ker nekaj reči ni bilo na zalogi, so mi poslai mail, z tracking številko da so odposlali šele v petek, 9.8. No, v torek 13.8 je bil paket pri meni. Tako da, ne se sekirat.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Hvala za spodbune besede, seveda razumem da je to tojina in se pač čaka , sem pa že malo nervozen ker bi jo rad imel .Samo še vedno ne razumem kaj so mi odpisali ---

ta stavek ne razumem v celoti---

wir möchten Sie darüber informieren, dass wir den Betrag in Höhe von 301,27 Euro am 17.09.2013 Ihrem Auftrag (752085-776) zuordnen konnten.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Glejte čudo, prav sedaj sem dobil G mail da je predana pošiljka na kurirsko službo, saj ne morem verjeti, verjetno je pomagalo malo nerganja, dobil sem tudi povezavo za spremljanje pošte , SUPER .