Nintendo Wii

miki76

Zelenc'
13. jan 2011
12
0
1
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
1. ne vem zakaj bi sports resort hotel upgrejd, pri meni ga nikoli ni zahteval, resda sem si ga sam odklenil pred več kot enim letom ampak takrat je bilo kakršno koli upgrejdanje NO GO
2. lahko tudi softmodaš, ampak ne vem zakaj nebi delala igra samo s čipom (morda se pozanimaš pri tistem, ki ti ga je čipal)
3. ja

drugače pa je pravo mesto za DIY : http://www.wiihacks.com

v forumu se najde vse in še več

Pravi, da mu zahteva update in ga ne upa naredit, da mu ne zaklene Wii-ja. igra New Super Mario Bros. ne dela s čipom, oz. dela kakšnih 5min in jo pol vrže ven. Ta problem ni samo pri meni. To je zelo razširjena napaka.
 

miki76

Zelenc'
13. jan 2011
12
0
1
Citat:
Uporabnik lugi pravi:
1.) Mod se bo izbrisal ( BrickBlocker,Wii Update Manager,Wii Utitlities 1.1). Razen ce ima priiloader prednalozen saj tam lahko bypassa update ce se ne motim http://wiibrew.org/wiki/Preloader/Priiloader)
2.) Lahko, Softmod - http://wiibrew.org/wiki/Main_Page
3.) Lahko ampak samo če imas Wode Jukebox čip (Razen ce imas v mislis tvoj cip + softmod v tem primeru je čip neaktiven =))

3. pomeni to, da ko izbrišem soft mode, da bo čip delal normalno kot prej?
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
Tako je (Pač zagon preko iger preko DVDja)

Za NSMB potrebujes patch(BCA) ter update za čip, katerega imas?
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
kako vas lahko NSMB fuka, če sem jaz softmodal pred več kot letom dni, pa mi dela brez problema?
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
Hjah pri softmodu dela brez problemov pri čipih ga zmoti BCA zascita in po nekaj minutah javi error.

Imas dve opciji in sicer pozanimaj se kateri cip imas ter patchaj .iso ali ga daj softmodat
 
Nazadnje urejeno:

miki76

Zelenc'
13. jan 2011
12
0
1
Je možno kako drugače ugotoviti kateri čip imaš kot pa da ga odpreš. Ker glih nimam več številke tipa, ki mi je vgradil čip. Vem samo, da se normalno posodablja (imam verzijo 4.3e) in takrat mi je še rekel, da naj igram samo PAL verzije iger.
 

miki76

Zelenc'
13. jan 2011
12
0
1

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
Lahko zato pa probaj prvo z config diski če ti pusti kaksne nastavitve spreminjat.. če ti spremeni kaj in dejansko deluje u're good to go =)

Drugace pa reskiraj 20eur in softmodaj.. ce sam ne mores
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
to mi ni jasno.. zakaj ljudje se vedno dajejo cip v wiija. softmod je mnogo bolj elegantna resitev in se brez hardverskega posega v wii.
tudi jaz sem softmodal ze vec kot leto nazaj in vse dela brez najmanjsega problema, le enkrat vmes se mi je pojavil tisti #002 error (resitev zanj pa je itak enostavna)..
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.052
2.804
113
Morda zato, ker se jim zgodi enako kot meni. 2 znalca sta pri meni softmodala wii (vsak od njiju je to naredil že vsaj na 30 wiijih) in kaj imam od tega. po 1 minuti igranja katerekoli igre iz USBja wiimotea nehata delati, se pravi zvok dela, igra dela samo kontrole se ne odzivajo. In tudi po brskanju po wiihacks.com sem ugotovil da sem skoraj edini (na svetu kot kaže hehe) s takim problemom. Torej ne vem več kaj naj razen da vržem Wii skozi okno
evil.gif
 

miki76

Zelenc'
13. jan 2011
12
0
1
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
to mi ni jasno.. zakaj ljudje se vedno dajejo cip v wiija. softmod je mnogo bolj elegantna resitev in se brez hardverskega posega v wii.
tudi jaz sem softmodal ze vec kot leto nazaj in vse dela brez najmanjsega problema, le enkrat vmes se mi je pojavil tisti #002 error (resitev zanj pa je itak enostavna)..

Mogoče zato, ker je bil čip dan noter ko še softmada ni bilo.
 
22. jul 2007
13.290
1.585
113
124
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
-dedek mraz bo letos prinesel mikrofon, zdaj me pa zanima kako imate rešeno, da je poleg mikrofona priklopljen preko usb loaderja še zunanji disk
-kakor sem sam probal zgornji usb (wii postavljen horizontalno) ne podpira ne mikrofona ne diska
-ko sem pa na spodnji usb priklopil hub pa ni potem delalo nič-je pa bil pa hub brez dodatnega napajanja
-edino kar mi je uspelo, da je zadeva delovala preko dvd-ja-igra in direktno priklopljenega mikrofona na spodnjem usb-ju
-kako imate drugi rešeno tako situacijo?
LPWWY

-no zadeva je taka, da tudi usb-hub z napajanjem ni pomagal, celo 3.5 zunanji disk priključen preko huba ni hotel delovati
confused-1.gif
, pa ima svoje napajanje, tako da iz te moke ne bo kruha

-drugače pa tudi neoriginalne igre z uporabo originalnega mikrofona čudežno ne delujejo-delujejo pogojno(igra brez problema zalaufa ampak potem še zahteva priklop mikrofona čeprav je že ta vklopljen)

-kakšne izkušnje glede igranja copy-nastavitev?
no stručkoti povejte ali se sploh da z softmodanim wii-jem igrati igre katere potrebujejo mikrofon-originali normalno delujejo
confused-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.897
9.573
113
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Morda zato, ker se jim zgodi enako kot meni. 2 znalca sta pri meni softmodala wii (vsak od njiju je to naredil že vsaj na 30 wiijih) in kaj imam od tega. po 1 minuti igranja katerekoli igre iz USBja wiimotea nehata delati, se pravi zvok dela, igra dela samo kontrole se ne odzivajo. In tudi po brskanju po wiihacks.com sem ugotovil da sem skoraj edini (na svetu kot kaže hehe) s takim problemom. Torej ne vem več kaj naj razen da vržem Wii skozi okno
evil.gif
Kaj naj rečem, očitno sta bila peka. Sam sem naredil na svojem prvič in je vse kulj. Je pa res, da sem se vmes malo spotil, ko je zadeva šla mimo navodil.
Kolega je pa ravno plačal tipu v LJ 20 EUR, da mu je shekal Wii-ja, zadeva dela brezhibno.
Tako da, najdi stručkota (izlgeda se luigi bavi s tem), mu skeširaj 20 EUR in je to to. Lahko si pa vzameš en dan časa in prebereš Wii hacks, pa boš sam zrihtal.
 

miki76

Zelenc'
13. jan 2011
12
0
1
Imam se eno vprašanje. Vgrajen imam torej čip in če sedaj naredim še soft mode, da bi lahko igral igre iz diska, kaj se godi z mojimi DVD-ji ki jih imam. Ali jih bom še lahko igral ali ne (Gator?).