Nintendo Wii

Stupo

Fizikalc
28. mar 2009
1.334
0
36
Ljubljana
Hvala,
senzor ni bil pravilno obrnjen in ni bilo nikjer videti miške.
smile-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
lej SD kartica je vseeno katera je, s tem da priporočajo vsi SanDisk, ker je kao Wii dokaj izbirčen, in zna pri kaki noname rečt, [censored] se in ne delat

potem pa na strani wiihacks.com greš v forum in si tam prebereš primerno temo za odklep (odvisno od verzije Wiija ki jo imaš (4.2 ali <4.1))

zadeva je lažja kot namestitev novih Windowsov na pc
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.025
816
113
Res je Wiihacks trenutn oen deluje. Probaj kasneje, ponavadi stran deluje vedno. Drži se pa preverjenih "tutorialov". Mislim da sta 2 za 4.2.

Drugace pa. Tud sam sem pred kratkim nabavo Wii. Dodatno sem iz HongKonga se narcoil kontroler + nunchuck za (15€). Zgleda in deluje isto kot originalen. Zdaj sem naročil še dodatne, da bom imel 4ri.
 

dave82

Zelenc'
3. jan 2010
23
0
1
pozdravljeni!

imam eno tehnično vprašanje.
trenutno imam en zunanji disk z 120gb namenjen samo wii-ju, ker kanim konec tedna kupiti novega-500gb - ta malega, me zanima sledeče.
ali lahko jaz priklopim tak disk istočasno na WD LIVE in Wii, s tem da bi se disk napajal preko adapterja (ne preko dvojnega usb-ja) in bi naenkrat imel vklopljen ali Wii ali WD Live? bi ga preko tistega kabla na Y ki ga dobiš s takimi diski zaznal eden in drugi ?
 

roca

Zelenc'
1. jul 2010
1
0
1
LP.
Ve kdo mogoče zakaj mi nena gre zagnat Wii Sports Resort in Red.Steel.2
ko jo odperem mi nena gre v igro nazaj v meni me vrže.
Sprobo sem prem NeoGamma in USB Loadera pri obeh je isto.
Pa mam Wii MotionPlus.
Druge igre mi z Wii MotionPlus delajo brez težav.
 

dave82

Zelenc'
3. jan 2010
23
0
1
določene igre - predvsem novejše, potrebujejo nekatere spremembe nastavitev pred zagonom posamezne igre.
vse informacije najdeš na www.wiihacks.com samo preišči in preglej.
 

Bibi

Zelenc'
20. jan 2008
4
0
1
Ljubljana
Živjo, malo se mi mudi pa nujno potrebujem pomoč. Imam wii, ki ni odklenjen in ker nimam denarja za original igre razmišljam, da bi ga odklenila. Malo sem prebrskala www.wiihacks.com, ampak ne najdem točno teme, kjer piše kaj in kako. Ali je boljše dati komu, da odklene wii, ali vse skupaj ni težko in lahko opravim sama? Če mi lahko kdo razloži kako in kaj, ter kaj točno naj si pogledam bi bila zeloo hvaležna. Namreč rabim wii že za jutri (beri karaoke). Kako pa je s temi igrami potem in download-i, a na torentih enostavno potegneš igre, ki bi jih imel in je to to? Predvsem me zatnima zaradi karaok
smile-1.gif
. Če pa kdo prodaja kakšne karaoke po nižji ceni, sem tudi zaintersirana. Original igra+ mikrofon je res draga, potem pa je še potrebno dokupit en mikrofon. Sem gledala tiste od logitecha za 20 evrov, se mi zdi najboljša rešitev...Hvala vsem!
 
22. jul 2007
13.290
1.585
113
124
-dedek mraz bo letos prinesel mikrofon, zdaj me pa zanima kako imate rešeno, da je poleg mikrofona priklopljen preko usb loaderja še zunanji disk
-kakor sem sam probal zgornji usb (wii postavljen horizontalno) ne podpira ne mikrofona ne diska
-ko sem pa na spodnji usb priklopil hub pa ni potem delalo nič-je pa bil pa hub brez dodatnega napajanja
-edino kar mi je uspelo, da je zadeva delovala preko dvd-ja-igra in direktno priklopljenega mikrofona na spodnjem usb-ju
-kako imate drugi rešeno tako situacijo?
LPWWY
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
speči dvd
smile-1.gif


ne vem ker v bistvu nimam ne enega ali drugega, ampak s dvdjem boš pa 100% rešil...
 

mzen

Zelenc'
8. dec 2010
3
0
1
Zanima me nekaj. Imam nintendo wii black, dal sem ga odklenit, delujejo mi igre iz zunanjega diska, ko pa vstavim original Sports resord mi odpre preko gammme in ko kliknem A za potrditev igrice se pojavi plav ekran in ERROR #002. Je kakšna rešitev. Nekja sem iskal prek neta in dobil da se da preko SD kartice, ma mi ne prime. Mogoče delam kaj narobe.
Hvala za odgovor.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
WWY, kupi USB hub z dodatnim napajanjem. USB disk z običnim hubom ti nikjer ne bo deloval, ker ne dobi dosti elektrike za svoje delovanje.
 
22. jul 2007
13.290
1.585
113
124
ja samo to mi še preostane, sem pač mislil da bo šlo brez dodatnega napajanja, ko preizkusim sporočim če stvar deluje
LPWWY
 
22. jul 2007
13.290
1.585
113
124
Citat:
Uporabnik mzen pravi:
Zanima me nekaj. Imam nintendo wii black, dal sem ga odklenit, delujejo mi igre iz zunanjega diska, ko pa vstavim original Sports resord mi odpre preko gammme in ko kliknem A za potrditev igrice se pojavi plav ekran in ERROR #002. Je kakšna rešitev. Nekja sem iskal prek neta in dobil da se da preko SD kartice, ma mi ne prime. Mogoče delam kaj narobe.
Hvala za odgovor.

če imaš original igro ti ni potrebno zaganjat preko neogamme , vsaj meni tako deluje
LPWWY