Nintendo Wii

sad

Guru
24. avg 2007
20.566
9.250
113
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
kje si ga potem nabavil in za koliko?
Italija. 159 Eur.
Itak grem na 14 dni službeno dol, tako da je usput
grin1.gif
 

snofko

Zelenc'
5. mar 2011
8
0
1
Imam težavo. Igre na 8G kluču mi delajo, Ko pa te igre preko WBFS Manager posnamem na zunanji diski 500G mi wii pokaže seznam iger ko pa kliknem na igro postane zaslon črn in nič se ne zgodi ???
 
22. jul 2007
12.866
1.333
113
123
to se tudi meni dogaja pri eni igri, na enem zunanjem disku deluje na drugem pa naredi blackscreen in zmrzne, ali se še komu to dogaja in zakaj
confused-1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Kateri loader uporabljate? Jaz imam USB loader GX in ko sem nekaj drkal se mi je dogajalo isto, da nobene igre več ni zagnal. Pomagalo je, da sem ga pobrisal iz SD kartice in ponovno naložil clean verzijo
smile-1.gif
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
ce vam kak spil ne dela probajte v nastavitvah od spila nastimat video mode na system default ali disc default.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.566
9.250
113
Citat:
Uporabnik snofko pravi:
problem je v tem da na HDD noben špil ne dela na usb ključku pa vsi
Poglej na Wiihacks, če ima kdo takšne probleme.
Meni zadeva šiba povsod: 200 GB USB HDD, 4GB USB, 16 GB USB. Vse brez težav.

PS: Moja boljša polovica trenutno fura Zumbo. Baje je fenomenalna zadeva in zelo priporoča.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.566
9.250
113
Eno vprašanje: pobrisal sem shranjene podatke večih igric na internem spominu Wiija. Se to da kako nazaj restorat.
 

zupy

Zelenc'
24. nov 2012
1
0
1
wwy
kako naj downloadano igrico zaženem na odklenjenem wii- ju
poskusil sem preko dvd-ja ali pa preko trdega diska kamor sem ga tudi posnel pa ne gre
vedno javi ali napako in modeer ekran ali pa mi iz dvd ja ne zažene

hvala
 

cherry

Zelenc'
23. dec 2012
1
0
1
Pozdravljeni!

Upam, da mi loh kdo pomaga, preden zabrišem wii skozi okno! Mam črn wii, odklenjen (4.3), kupla sem 2 mikrofona, ker bi rada sprobala karaoke. Če igre naložim na USB in v 'notranji' port priklopim mikrofon, mi mikrofona ne zazna! A mi loh kdo pomaga kaj nej nrdim, ker mam že vrh glave brat razne forume, k pol stvari ne štekam, ne bi se pa rada šla nek poseg v wii sama, če ne vem kaj delam. Any thought??? Fajn bi pa blo (čeprov sem že skor obupala), da bi mi jutri do večera to delal, ker mamo s prjatli 'zabavo'. Sem tut ready sprejet koga na dom (sem iz Žirovnice), če bi bil prpravljen to zrihtat (plačam, itak!)

Help aka S.O.S.
 
Nazadnje urejeno: