Nintendo Wii

miki76

Zelenc'
13. jan 2011
12
0
1
Hvala vsem za pomoč. Uspelo mi je narediti softmode in sedaj mi dela vse. Igre z original in neoriginal DVD-ja ter iz hard diska.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Nekateri čipi se s softmodom ne razumejo dobro. To sem sicer doživel le pri čipih prve generacije (PIC based).

Wiikey2, updatean na 1.3 in BCA se dobro razumeta. Drugače pa npr. Neogamma in patchi na SD kartici, ISO patchanje v tem primeru ni potrebno...
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Igra kdo od vas kakšno igro preko Wii-ja online? Jaz imam trenutno naložene naslednje igre ki omogočajo online: Cod 4 MW Reflex, Cod Black Ops, James Bond 007,....če igra kdo kaj od tega ali pa kaj drugega zanimivega naj sporoči
smile-1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Motion plus imam, Tennis morem pa potegnit. Meni se je od tenisov do zdaj najbolj dopadel Virtua Tenis.

@KillaKHAN: dej si uštimaj Black Ops, sem malo probal in je zlo fajn. Modern warfare imam tudi jaz gor tako da lahko gremo kakšno, ampak se mi zdi da je Black Ops malo bolje narejen.

Ima kdo kakšen predlog kakšno igro naj naštimam da bi še moja draga se spravla poleg igrat? Bombermana sma igrala in hitro omaga, tenis sma igrala zdaj bi še kaj novega nezahtevnega za njo naložil
 
22. jul 2007
12.865
1.333
113
123
igro že imam in zgleda zanimivo, sam kaj ko ne podpira balance boarda in kje si jo videl za 160€-pri nas?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.566
9.244
113
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
igro že imam in zgleda zanimivo, sam kaj ko ne podpira balance boarda in kje si jo videl za 160€-pri nas?
Ni bilo pri nas, v Italiji je bila ravno akcija.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.566
9.244
113
Evo, jaz sem nabavil tega hudiča.
Zadeva je zanimiva in dela kar fajn. Igrice so ok, ta mali so zadovoljni, ker lahko vrtijo pedale, jaz pa tudi, da se v teh bolj slabih dneh lepo rekreirajo noter. Ročaj se vrti, tako da s tem zavijaš, imaš gor kup gumbov, pa ene igrice so kar zahtevne. Recimo, ko preverja tvoje reflekse, hehe. Se pa teža vrtenja ne spreminja glede na igrico (hrib, itd.), noter je zgolj navaden magnet.
Edino zame (180cm) je vse skupaj rahlo nizko, tudi na najvišji nastavitvi, tako da mi ni najbolj udobno, ampak našvical sem se še zmeraj
grin1.gif
.