Nesramen zdravnik na urgenci (IPP) v UKC Maribor

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik smt pravi:

Do tule sem bil nekako na tvoji strani verzije.... Potem pa: ti si zdravnik? Meni deluješ kot kak prepotenten varnostnik

Varnostnik v UKC MB in UKC LJ,

Sicer pa imam popldanski s.p. - dejavnost kirurgije.
cheer.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.915
1.083
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Kar se mene tiče, ostaja pri zgoraj zapisanem menju: tvoj zapis je manj kredibilen od origanlnega posta. Nobeden ni podkrepljen z dokazi, a je tisti vsaj iz prve roke in z opisom dogajanja). Ti si samo pavšalno zapisal, da prvi laže. Po domače: vsaj enako, če ne še bolj verjetno kot pri OP je, da nakladaš.

Ostani raje pri armaturkah....

Je argumentov zmanjkalo?
priden.gif
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Novinarcek, argumenti so tam kjer morajo biti, na varnem. Ti pac do njih ne mores. Zdaj pa lepo pisat clanke o zimskih gumah....

Zima bo.
cheer.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.915
1.083
113
www.adriamedia.si
Na vrnem? To lahko reče vsak. Pa čeprav samo naklada. "Na varnem" so tudi načrti za marsikateri perpetum mobile.

Argumenti "na varnem" niso argumenti, ampak pravljice za majhne otroke.
Od nekoga, ki naj bi bil zdravnik (še en pravljica?), bi pričakoval, da ve, kaj je argument.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Argumenti "na varnem" niso argumenti, ampak pravljice za majhne otroke.
Ti ki se imas za intelektualca, upam da si koncal vsaj FSPN bi pricakoval da ves kaj je to poklicna molcecnost.
priden.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.974
9.089
113
39
MB
tapravi bi bil on za voditelja sveta na kanalu a, oni tud kr vohajo škandale
grin1.gif
 

007

Pripravnik
4. sep 2009
707
0
16
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Novinarcek, argumenti so tam kjer morajo biti, na varnem. Ti pac do njih ne mores. Zdaj pa lepo pisat clanke o zimskih gumah....

Zima bo.
cheer.gif

Kakšen prepotenten kmet si ti, v svojem svetu, kjer si ti kralj, se ti mogoče vsi klanjajo, ampak tuki, v tej debati, si pa izpadu tak de.bil, da z lupo težko najdeš večjega. Kdo te je iz katere luknje izbezal, alfa male shit, s katerim prihajaš tule v tej temi je tok fuc.king offpoint, ko govorimo o težavah prepotentnih doktorjev, ti s svojim napihovanjem kontriraš svojem lastnem pointu. Jst ne vem, a si tolk zabit, da tega ne dojameš in ne mi o varstvu podatkov, bullshit, okvirno se lahko vse napiše, v tvojo kredibilnost ne verjamem več, ampak še kar najdeš razlog, da pišeš v tej temi, ne vem kdo je zdej troll, jst al ti?! A te kej boli konkretno v tej temi, da čutiš, da moraš trollat naprej?
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik 007 pravi:
Kakšen prepotenten kmet si ti, v svojem svetu, kjer si ti kralj, se ti mogoče vsi klanjajo

Razmišljam da bi se aktivno ukvarjal z kmetovanjem kot župan maribora ki za nekaj košenj letno zasluži dosti več kot prepotentni zdravniki. Pa še klanjajo se sosede ki pomagajo seno grabljat.

Je kar za premislit.
nahrung002.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.915
1.083
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Argumenti "na varnem" niso argumenti, ampak pravljice za majhne otroke.
Ti ki se imas za intelektualca, upam da si koncal vsaj FSPN bi pricakoval da ves kaj je to poklicna molcecnost.
priden.gif

FSPN? Misliš FDV. Ne, nisem diplomant FDV (škoda časa za tak zgrešen faks - tam recimo kako bodočih novinarjev ne naučijo, kaj je pokliv+cna molčečnost pri zdravnikih, odvetnikih ipd, da bi sploh vedeli zakaj fdoločene stvari lahko izvedo, določenih pa ne - da o tem, da bi jih naučili kaj o javnem interesu, varstvu OP, pravici do zasebnosti in pravici do informiranosti itd sploh ne govorim.).
In ne zmerjaj me z intelektualcem.
Poklicna molčečnost? Si prepričan, da veš, kaj točno pokriva in do kod? Nisme namreč predlagal, da napišeš ime, diagnozo ipd. Samo splošen opis dogajanja z druge strani (kot je bil prvi post).
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.974
9.089
113
39
MB
nevem zakaj taki pritiski ... saj bo na odmevih, preverjetno, 24ur, dnevniku ... in povsod pa bo verjetno neposredni udeleženec se zagovarjal ... ali pač nebo nikjer nič ker ni blo čist tak kot je bilo tu prikazano ?
grims-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.915
1.083
113
www.adriamedia.si
Niso pritiski. Če nekdo nek dogadek tule dokaj natančno opiše, "nasprotna stran" /recimo blackjacku tako) pa zapiše le da "ni res" , potem je vsaj meni prva objava bolj verodostojna.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.974
9.089
113
39
MB
stran ki ga je opisala je bila v čustvenem afektu, druga stran je pa pač profesionalec in je logično da se takih stvari ne razlaga po spletnih forumih
wink-1.gif


sicer pa počakaj da bo po tv oz kam vse se bo avtor bojda pač obrnil
smile-1.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Na začetku je še bil profesionalen, potem se je tudi on spustil na precej nizek nivo. Lepo bi napisal kaj je bilo, vsega nadanljnega prepucavanja bi se moral znati zadržati.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.974
9.089
113
39
MB
kaj sploh češ odgovorit tipom kot je 007, ki se jim vidi želja po krvi, ni važno kdo pa kak, samo da se nekoga na križ pribija
wink-1.gif
 

007

Pripravnik
4. sep 2009
707
0
16
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
kaj sploh češ odgovorit tipom kot je 007, ki se jim vidi želja po krvi, ni važno kdo pa kak, samo da se nekoga na križ pribija
wink-1.gif

Očitno nisi spremljal debate, nivo debate je spustil ravno gospod doktor, takoj, ko sem se vprašal o njegovi verodostojnosti, očitno je bil ego ranjen, ni moj problem, ko pa nekdo začne z udarci pod pasom, pa tud jst ne ostanem dolžan, posebej ko nisem edini, ki ga napada s svojimi narcisoidnimi forami. Nimam teh krščanskih vrednot, nastavit drugo lice pa to...tko da rajš povem nazaj...
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.913
816
113
Citat:
Uporabnik 007 pravi:
Nimam teh krščanskih vrednot, nastavit drugo lice pa to...tko da rajš povem nazaj...
A zdravnik mora pa po defoltu pustit, da ga podjebava vsak, ki ima 5 minut časa?

Zaenkrat te na urgenci še ne more zavrnit, ampak bo prišel tudi ta čas, da ti bo rekel: ne, hvala, naslednji.

Lahko pa probaš že danes kaj pametovat pri osebnem zdravniku.
Ko te bo imel dovolj, boš iz ZZZSja dobil pismo, da si izbereš drugega.
 

007

Pripravnik
4. sep 2009
707
0
16
Citat:
Uporabnik jurek1973 pravi:
Citat:
Uporabnik 007 pravi:
Nimam teh krščanskih vrednot, nastavit drugo lice pa to...tko da rajš povem nazaj...
A zdravnik mora pa po defoltu pustit, da ga podjebava vsak, ki ima 5 minut časa?

Zaenkrat te na urgenci še ne more zavrnit, ampak bo prišel tudi ta čas, da ti bo rekel: ne, hvala, naslednji.

Lahko pa probaš že danes kaj pametovat pri osebnem zdravniku.
Ko te bo imel dovolj, boš iz ZZZSja dobil pismo, da si izbereš drugega.

Tudi ti nisi te teme prebral v celoti, apeliral sem na to, da je začel z udarci v debati in tiho ne bom, ko bo nekdo trollal tako kot je začel gospod doktor. Prosim preberi celo temo, preden me ocenjuješ na podlagi enega dela enega posta...če si len, pač ni moja krivda, zato ne trollaj.
Posebej zate, še enkrat; negativnih izkušenj z dohtarji pravzaprav nimam, razen otroške zobarce in enega dežurnega na Petra Držaja, katerega imena ne poznam, ki me je z vnetim slepičem vehementno poslal domov...prav pa je, da se na nepravilnosti, če so, opozori, v tej zgodbi smrdi vse, od OP-ja, do kontra argumentov gospoda doktorja, to sem izpostavil in sem troll...
 

MiKa

Batagel
15. jan 2008
361
0
16
MB
Tukaj absolutno verjamem Blackjacku in ne, zaradi tega, ker je stanovski kolega(po postih domnevam), temveč zaradi podatkov, ki jiha imam tudi sam. Klasičen primer izsiljevanja iz strani svojcev...

To, da 007 trolla in tolče svoje pa je že skoraj aksiom.
smirk-1.gif