Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #20883

LQGZub.gif

Tudi v navezavi na post?
 

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
Priložnost da delajo za delodajalca da potegne zanj subvencije in ga zaposli za minimalca, kjer ne dobi več domačega delavca zaradi mizerije pogojev dela. Breme pa zaradi otežene komunikacije nosijo sodelavci in stranke, kot v primeru Špar, kjer se je svinjsko dobro plačana hvalila in lagala, da so ga vzeli, ker so kao odprti.
Ker so oni odprti se zdaj stranke mučijo s komunikacijo, plačajo pa isto kot če bi jih postregel domačin.
Zato ne nakladaj, Mica, ker zdaj nas že veliko ve, da pri vsakem multikulti in migrantoljubcu slej ko prej pridemo do ozadja tega in to je osebni finančn i interes.
Rad bi videl tvoje delo. Grem stavit, da je nekaj takega, da če danes po kakšnem čudežu izginejo vsi migranti, si jutri brez službe. (pod migrante štejem vse, tudi balkance)
 
  • Všeč mi je
Reactions: map in Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #20883

To, da nihče izmed migrantov ne zna in noče delati pa ni več aktualno? Zdaj so delodajalci na tapeti?
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Čisto kapitalistični prispevek. Pravijo, da manjka mesarjev, itd. Teh je kolker hočeš, samo mošnjiček je treba odpreti. Tako kot je bilo ugotovljeno, uvaža se ekonomske migrante in ne begunce za potrebe pohlepnih kapitalistov. Država jim pa subvencije daje. Ajme meni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in miflo
I

Izbrisan uporabnik #20883

Čisto kapitalistični prispevek. Pravijo, da manjka mesarjev, itd. Teh je kolker hočeš, samo mošnjiček je treba odpreti. Tako kot je bilo ugotovljeno, uvaža se ekonomske migrante in ne begunce za potrebe pohlepnih kapitalistov. Država jim pa subvencije daje. Ajme meni.
Subvencije? Sem kaj spregledala v prispevku?
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
program, prekvalificiranja oz. priučenja, ki ga izvaja zavod za zaposlovanje. To ni zastonj. Misliš da se bo delodajalec hebal z njim, da ga bo kej naučil brezplačno. Pozabi. te časi so minili. Sigurno jim država kake prispevke plačuje, pa olajšave oz. subvencije delodajalcu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: miflo

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Tisti tazadnji o katerem je bil prispevek, ki je mel štajerski naglasak, je že 10 let tle. Zdej pa neke žlebe dela. Le kdo ga je 10 let živel? merklova in humanitarci sigurno ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: miflo
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.