Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Sicer to ni ta intervju, ki sem ga imel v mislih in kjer gre še veliko bolj v podrobnosti o muslimanskem osvajanju Evrope ampak je pa vseeno posnetek, kjer razlaga podobno (start 2min 53sec):

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Aha aha. No potem pa tako napiši kot sedaj, torej "Dala sem link na tisto, česar sem se najprej spomnila." in ne "Pravzaprav je bilo pa tako..." s čimer direktno negiraš moj zapis in namiguješ na to, da zavajam. Druge opcije ni v kolikor si funkcionalno pismen(a), kar pa zate ne dvomim saj ti nisi funkcionalno nepismena temveč se zgolj sprenevedaš kadar ti to ustreza.
 
I

Izbrisan uporabnik #20883

Gadafi je uspešno zadrževal afriške migracije v Evropo. Italija in Libija sta 2008 podpisali sporazum o preprečevanju migracij, ki jih je pogosto uporabljal kot grožnje, zastraševanje in politično orožje.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Režimski promigrantski mediji v kombinaciji z "varuhom" človekovih pravic spet bluzijo, pravilen naslov bi namreč moral biti "Policija ignorira laži migrantov". Pa ne da se stvari počaaaasi obračajo na bolje? Pred časom so vsi brez da bi trznili z očesom kupovali vse možne laži migrantov, od lažnega vzroka za migracijo in starosti dalje.

RTVSLO1&2.jpg
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Režimski promigrantski mediji v kombinaciji z "varuhom" človekovih pravic spet bluzijo, pravilen naslov bi namreč moral biti "Policija ignorira laži migrantov". Pa ne da se stvari počaaaasi obračajo na bolje? Pred časom so vsi brez da bi trznili z očesom kupovali vse možne laži migrantov, od lažnega vzroka za migracijo in starosti dalje.

Poglej priponko 23496

Vsi migranti lažejo, ker je policija cepljena z resnico? :fredi:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Ja, točno to je bil pomen mojega posta, vsi migranti lažejo. Brez izjem.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.