McDonalds

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.182
877
113
Nisem šel velikkrat, ni bil pa nič posebnega. Všeč mi je bil pekoč in nacho. Da bi pa danes dal 10€ za burger s pleskavico za 0,50€ pa ne bom. Holesterol pa že imam :D
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.211
5.538
113
Me vpraša "Kva boš not?" Mu rečem: "Vse, samo da ne boš izgube imel" :valjamse: Mi je pekočih reči notri nametal, da ga do železniške peš s cik cak tempom nisem pojedel... :fredi: Streznu me pa je! :aplauz:

Ne vem, če sem kdaj trezen stal v tisti vrsti... :bonk:
images
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Mek pri nas nima neke konkurence v smislu fransiz. Se burger king je neslavno propadel. KFC naj bi prisel poleg ze obstoječe lokacije, sam to je samo aviacija.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.927
44
113
sicer nisem pristas konjskega mesa, ampak sem vseeno nekajkrat vgriznel v ta, takrat, veleopevani horse burger. takrat je bil to se top burger v lj... mah, meni ni bil neki dober. cisto prevec vseh namazov, ki so se zmesal skupaj in prevzeli okus mesa in kruha... da si vzel se pekoce, je pa itak samo peklo in nic drugega.

zdej so burgerji prevzeli slavo horseburgerja... so tudi precej precenjeni. sej folk se jih bo pocasi ze navelical, se bo treba kej drugega spomnit.

od junk fooda je se vedno top jufka in burek. vcasih pa prav zapase siptarski cheeeburger - klasika, pleska, solata, cebula, namazi in sir
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.159
5.817
113
blizu močvirne prestolnice
sicer nisem pristas konjskega mesa, ampak sem vseeno nekajkrat vgriznel v ta, takrat, veleopevani horse burger. takrat je bil to se top burger v lj... mah, meni ni bil neki dober. cisto prevec vseh namazov, ki so se zmesal skupaj in prevzeli okus mesa in kruha... da si vzel se pekoce, je pa itak samo peklo in nic drugega.

zdej so burgerji prevzeli slavo horseburgerja... so tudi precej precenjeni. sej folk se jih bo pocasi ze navelical, se bo treba kej drugega spomnit.

od junk fooda je se vedno top jufka in burek. vcasih pa prav zapase siptarski cheeeburger - klasika, pleska, solata, cebula, namazi in sir
Res mora biti dobra šiptarska hrana, ker si rit briše z roko.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.559
10.149
113
kod Džej-Zija
sicer nisem pristas konjskega mesa, ampak sem vseeno nekajkrat vgriznel v ta, takrat, veleopevani horse burger. takrat je bil to se top burger v lj... mah, meni ni bil neki dober. cisto prevec vseh namazov, ki so se zmesal skupaj in prevzeli okus mesa in kruha... da si vzel se pekoce, je pa itak samo peklo in nic drugega.

zdej so burgerji prevzeli slavo horseburgerja... so tudi precej precenjeni. sej folk se jih bo pocasi ze navelical, se bo treba kej drugega spomnit.

od junk fooda je se vedno top jufka in burek. vcasih pa prav zapase siptarski cheeeburger - klasika, pleska, solata, cebula, namazi in sir
Ironija: klasičen horseburger sploh nima konjskega mesa. Če si hotel slednjega, si si moral naročit žrebičkov zrezek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.906
2.447
113
Sem istega mnenja... Ne mores za nek mali junk food dat toliko. Pa nisem proti Meku, so mi okusne kake njihove zadeve, sam kompasa pa zaenkrat se nisem zgubil. 3x McChicken, 2x pomes in Cocacola za 4 eur, evo tolk pa dam.
A Ana Roš je pa OK za 300€.
Prav tako z objavo na facebooku!

Ali ali.
Tu na ALTER-ju soljudje, ki prisegajo na poliko v kruhu. Pravijo, da ni razlike :)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.589
3.622
113
Bil zadnjič v pivnici Union by Jezeršek, pa kuhar ne zna besede slovensko in je neki čapac iz Bangladeša ali tam neki.

Toliko o slovenskih zvezdniških kuharji.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.946
9.130
113
Neki ga je verjetno res blo, sam če si hotu konjsko si mogu jest steak. Horse je bil pa obična pleska v bombeti in razlikoval se je od šiptarskega v tem, da je blo na voljo ogromno prilog. Nisi pa rabu vseh vzet. V glavnem neki je že bogl bit prav, če je bla vedno vrsta do Celovške.